İndeks Android Antivirüs & Güvenlik Uygulamaları [Ücretli & Uygulama içi Satın Alma]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Android Cihazlarımızda şüphesiz Güvenlik en başta geliyor. İşte bu yüzden verilerimizi güvende tutmak için Android Antivirüs & Güvenlik Uygulamalarına ihtiyaç duyuyoruz.

Android cihazlar ne tür tehditlerden etkileniyor?
Android akıllı telefonlarda algılanan en yaygın kötü amaçlı nesneler, başlıca üç gruba ayrılabilir:
  • SMS Truva atı virüsleri
  • Reklam modülleri
  • Akıllı telefonlara kök erişim sağlamayı amaçlayan girişimler

Android Antivirüs & Güvenlik Uygulamaları arasında, Play Store'de Ücretli olarak sunulan Uygulamalar, Veya Uygulama içi satın alma içeren. Çoğu ücretli Uygulamayı tam sürüm olarak, Aşağıdan ÜCRETSİZ bir şekilde İndirip kurabilirsiniz.
Yenileri Paylaşıldıkça konu Güncellenecektir. :oke:
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt