[rom] [ics/cm9] Wonderlight +ayar Paketi 3(versiyon 4 + Multimod )

Sponsorlu Bağlantılar

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Yeni versyonu kurdum genel olarak sorun yok ama ben yarattim galiba.Launcher i kaldirdim onunla beraber kilit ekrani da gitti experia z lockscreen i kurdum ama yine ayni kilit ekranim yok :(:(

Birde arada bir themes provider durdu yazisi çıkıyo

Rehberde filan sorun yok telefon normal olarak çalışıyor:D:D:D

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Tek launcherdi o =( wipe cache wipe Dalvik cache yap romu flashla tekrar =) eğer themes provider hatası cozulmezse rom Toolbox kur appmangerdan uygulamayı bul üzerine gel ve manage e tıkla biraz bekle sonra veriyi sil de tamam =)

- - - Eklendi - - -

Bu arada wonderPack launcherda olduğu için orjinal kilit ekranını kapatıyor :ehe ayarlar/ kilit ekranı ekran güvenliği /ekran kilidi /kaydırma seç tamam =)

• Beğen
Tepkiler: rtaymus07
babyshoot

babyshoot

Üye
video çekimdeki sıkıntıyı kastediyorsun herhalde kamera için fix paketi yayınlayacağım derken.. ben beğendim açıkçası..

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
video çekimdeki sıkıntıyı kastediyorsun herhalde kamera için fix paketi yayınlayacağım derken.. ben beğendim açıkçası..

Sadece kamera değil bir de themes provider için. Bunlar basit şeyler aslında güncelleme olmadan da cozebilirsiniz =) begenmenize sevindim =)

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Tek launcherdi o =( wipe cache wipe Dalvik cache yap romu flashla tekrar =) eğer themes provider hatası cozulmezse rom Toolbox kur appmangerdan uygulamayı bul üzerine gel ve manage e tıkla biraz bekle sonra veriyi sil de tamam =)

- - - Eklendi - - -

Bu arada wonderPack launcherda olduğu için orjinal kilit ekranını kapatıyor :ehe ayarlar/ kilit ekranı ekran güvenliği /ekran kilidi /kaydırma seç tamam =)

Kilit ekranı ni tamam themes provider hatasıda artık çıkmıyor :D:D:D:D Kameranın video çekiminde problem var ama ben pek kullanmıyorum zaten :D:D:D:D:ehe

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Kilit ekranı ni tamam themes provider hatasıda artık çıkmıyor :D:D:D:D Kameranın video çekiminde problem var ama ben pek kullanmıyorum zaten :D:D:D:D:ehe

Onu cozucem en yakın zamanda aslında kendiniz de yapabilirsiniz anlatmıştım =)

deadhero

Üye
Hocam bende yakında kendi romumu çıkaracağım :) Xperia MAX ROM olacak adı. Cm9 tabanlı olacak. CM9 u seçmemin sebebi cm10da bilinen hatalar var ve cm9 daha stabil ayrıca şarjıda daha uzun gidiyor. Xperia Klavyesi, launcheri, teması, arayüzü, uygulamaları, widgetleri ve daha fazlası olacak ve çok güzel olacak :D

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bende yakında kendi romumu çıkaracağım :) Xperia MAX ROM olacak adı. Cm9 tabanlı olacak. CM9 u seçmemin sebebi cm10da bilinen hatalar var ve cm9 daha stabil ayrıca şarjıda daha uzun gidiyor. Xperia Klavyesi, launcheri, teması, arayüzü, uygulamaları, widgetleri ve daha fazlası olacak ve çok güzel olacak :D

Eminim güzel olur =) bir sorun olursa yardimci olabilirim =)

alattinctn

alattinctn

Üye

JosephLion

JosephLion

Üye
alt tarafı nasıl kaldırabilirmiyiz ?

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Navigation bar açın. Hide navigation bar seçin. Su iznini verip telefonu yeniden başlatın =)

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Stock rom kullanıyorum
Bu romu kursam mı artıları eksileri nedir?

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom kullanıyorum
Bu romu kursam mı artıları eksileri nedir?

Artisi çok eksiği az =) 3. Versiyonda hiç bir eksiklik kalmayacak =) bi artisi da muhattap olabileceğiniz birisi var :ehe

gss_adnan

gss_adnan

Üye
V3 çıkınca yükleme yapcam hocam teşekkürler bekliyorum :thumbup::)

• Beğen
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Millet değer bilmiyor ki dostum roma on yargı ile yaklasiyorlar malesef =( ama ilginiz için sağolun =)

Hocam rom inmek üzere telefondan direk yükleyebilirim dimi cwm kurup

Üst Alt