[rom] [ics/cm9] Wonderlight +ayar Paketi 3(versiyon 4 + Multimod )

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız aslında ama bazı durumlar beni de aşar arco gibi adamlar lazım bize =) ikinci versiyonu hazır gibi su wonderpackde bi kaç hata var duzelteyim yarın paylasicam =)

ilcarnefice

Üye
Haklısınız aslında ama bazı durumlar beni de aşar arco gibi adamlar lazım bize =) ikinci versiyonu hazır gibi su wonderpackde bi kaç hata var duzelteyim yarın paylasicam =)

Bugün paylaş bugün :)
Poweramp ı hallettin mi :)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
rtaymus07

rtaymus07

Üye
Bugün yeni versiyonu yayınlarmısın

• Beğen
Dejavuex

Dejavuex

Üye
valla haftada 3-4 kez rom atıyorum adam gibi bi düzeni tutturamadım en son 2.3.6 yı yükleyip rootlayıp gereksiz şeyleri kaldırıp kullanıcam

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
2.3.6 kullanılır mı :( şuan ayar paketini hazırlıyorum rom tamam. ama baştan söyliyim uygulama yedekleriniz alın yeni sürüm tüm wipeları gerektiriyor

Dejavuex

Dejavuex

Üye
bunda menü nerde,herşey ana ekrandamı :S ?
bu arada kamera'nın video çekme özelliği çalışmıyor.
rehbere hiç bişey aktarılmıyor.
--------------
dünden beri bekliyorum launcher çok dandik 10mb kullanması iyi sadece.
menü diye bişey yok alıştığımız için bana garip geldi
rehbere kişi listemi aktaramadım,kamerada video çekme modu çalışmıyor başlattığın an kapatıyor.

rom için teşekkürler fakat cm9'u geri yüklüyorm mecburen bir çok hata var zaten bıktım rom yüklemekten

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Kamera disinda hic bir hata yok hersey tam calisiyor yanlis bilgilendirmeyelim. Kamera da resim cekme var ama videoda sorun varmis dikkat etmedim size tavsiyem romu acin system/app icerisnden com.android.galery3d uygulamasini silin. Cm9 icerisinden orjinal kamera uygulamasini alip roma ekleyin ve bu romu kurun rehberde falan sorun yok.

- - - Eklendi - - -

Ayrica kalitesi tescilli miui launcher kullaniliyor.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Kamera disinda hic bir hata yok hersey tam calisiyor yanlis bilgilendirmeyelim. Kamera da resim cekme var ama videoda sorun varmis dikkat etmedm size tavsiyem romu acin system/app icerisnden com.android.galery3d uygulamasini silin. Cm9 icerisinden orjinal kamera uygulamasini ali roma ekleyin ve bu romu kurun rehberde flan sorun yok.

- - - Eklendi - - -

Ayrica kalitesi tescilli miui launcher kullaniliyor.

rehberi bir türlü getiremedim mecburen kaldırdım

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Ben de sorunsuz geliyor gmail hesabi ve sim karttan. Sen nasil getirmeye calisiyorsun?

- - - Eklendi - - -

Ben de sorunsuz geliyor gmail hesabi ve sim karttan. Sen nasil getirmeye calisiyorsun?

Dejavuex

Dejavuex

Üye

- - - Eklendi - - -

paketim yok şuan ben rehberi vcard mıydı neydi ona yedekledim içe/dışa aktar var ya ordan kuruyodum cm9a normalde bunda olmadı yükleniyo diyo fakat rehbere hiç birşey aktarılmıyo

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
paketim yok şuan ben rehberi vcard mıydı neydi ona yedekledim içe/dışa aktar var ya ordan kuruyodum cm9a normalde bunda olmadı yükleniyo diyo fakat rehbere hiç birşey aktarılmıyo

Bunda kimse kullanmıyor diye exchange activsnyc silinmişti ondan olabilir ama ben diğer bütün yöntemlerle rehberi geri aldım

babyshoot

babyshoot

Üye
kardeş tebrikler ve teşekkürler güzel çalışma olmuş.benim kafama takılan tek şey bu alt taraftaki bar(geri tuşu vsnin olduğu yer) onu nasıl kaldırırım?

edit: kaldırdım.. program varmış onu sildim:D

scope_123

Üye
kardeş tebrikler ve teşekkürler güzel çalışma olmuş.benim kafama takılan tek şey bu alt taraftaki bar(geri tuşu vsnin olduğu yer) onu nasıl kaldırırım?

edit: kaldırdım.. program varmış onu sildim:D
nasıl kaldırdınız?

scope_123

Üye
system app içinden mi kaldırdınız? özelden msj yazdım bakarsanız...

- - - Eklendi - - -

bir tane program vardı. adını tam hatırlamıyorum. onu sildim. .... bar gibi bir ismi vardı. onu sildim. yeniden başlatınca kalktı.:
system app içinden mi kaldırdınız? özelden msj yazdım bakarsanız...

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
onu kaldırmayın ! adı navigation bar. programı açın. hide navigaiton bara tıklayıp superuser iznini verin. telefonu yeniden başlatın kalkmış olur. açmak için de aynı programdan enable navigation barı seçin yeniden başlatın yeter :) ama kaldırsanız da sorun olmaz sadece bir daha açamazsınız bir de 3. versiyonu ya da kamera için ve tema seçici için fix dosyasını yakında paylaşacağım. temalaerı açınca hangi hatayı veriyor sizde ? çözümü basit hatayı söyleyin anlatayım :) sonuçta ben de insanım yaptığım bir hata olabilir :)

scope_123

Üye
onu kaldırmayın ! adı navigation bar. programı açın. hide navigaiton bara tıklayıp superuser iznini verin. telefonu yeniden başlatın kalkmış olur. açmak için de aynı programdan enable navigation barı seçin yeniden başlatın yeter :) ama kaldırsanız da sorun olmaz sadece bir daha açamazsınız bir de 3. versiyonu ya da kamera için ve tema seçici için fix dosyasını yakında paylaşacağım. temalaerı açınca hangi hatayı veriyor sizde ? çözümü basit hatayı söyleyin anlatayım :) sonuçta ben de insanım yaptığım bir hata olabilir :)
keşke launcher ı değiştirmeseydiniz. özelden yazdığım gibi olsaydı daha iyi olurdu bence.

Üst Alt