[ROM]/[GB] X-GAMER V1.8 [KERNEL] Doomlord 2.6.32.9 Arc/S

Sponsorlu Bağlantılar

bor31

Üye
    Konu Sahibi
[ROM]/[GB] X-GAMER V1.8 [KERNEL] Doomlord 2.6.32.9 Arc/S
X-Gamer V1.8 Arc/s [video=youtube;qcn5XyCCGC8]http://www.youtube.com/watch?v=qcn5XyCCGC8[/video] Özellikler 1-GingerBread 2.3.7 altyapısını kullanmaktadır. 2-320mb boş ram ile en iyi oyuncu romlarındandır. 3-Stabil ve batarya süresi fazladır. 4-Siyah klavye teması. 5-Cleanbass 6-Xperia S müzik çalar. 7-Xperia T Laucher 8-Mükemmel Uyku durumu X-Gamer Rom,GingerBread tabanlı stabil bir romdur.Stock kernel desteğide vardır.Overclock için Doomkernel öneriyorum.Bu kernel ile 2.0Ghz ye kadar işlemciyi overclock etmek mümkün fakat 1.8Ghz den yukarsını önermiyorum. X-Gamer v1.8 X-Gamer V1.8 LT18i yama DoomKernel 2.6.32.9

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
güzel rom hala bunu kullanıyorum ...

Tamern95

Tamern95

Üye
Ben dün xperia x8 alarak androide geçtimde bu yüzden bilgim yok. Bu xperia x8 e olurmu? olursa nasıl yüklerim?

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
@Tamern95

üzgünüm ahpap fakat x8 desteği yok diye biliyorum :/ ...

ya hocam sizce doomkernel 19 mu daha stabil olur yoksa doomkernel 22 mi???

legolas29

legolas29

Üye
peki 320 mb bi ss al da bakalım ben şahsen inanmıyorum

Invoke

Invoke

Üye
320 olmasa da bir 280-300vardı sanki yalnız rezil bir rom herşey silinmiş ramden yer açılması için. Hiç beğenmemiştim ben.

legolas29

legolas29

Üye
yani yoksa bu kadar olamaz hacı 320 ne demek. Ben atomic gb ile 0 kasma da 220 anca görüyorum o da birsürü şey var

smh60

smh60

Üye
:tşk:

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
ya bak x-gamer dayım atomic'e gerimi geçsem ..????*

legolas29

legolas29

Üye
sen sjb ye geç o çok hoş 4.1.2 ya çok stabil ama atomic kadar oyun performansı yok. Atonik en hızlı ve iyiisi sjb de süper

Üst Alt