Galaxy Ace 2 i8160 [ROM] [4.4.4_r2] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2 Nightlies - Codina

Sponsorlu Bağlantılar

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
direk odinle jb mi kuracam sonra mı yüklicem romu

eren2934

eren2934

Üye
Cwmnin hangi surumu gerekli benim bildigim 6.0.4.5 ve uzeri ama oda yuklenmiyor

sserhatcan

Üye
Real racing 3 oynanmiyor

sserhatcan

Üye
Zaten apk olarak yukledim. Ama yinde olmadi.gpu clock hizlarinida degistirdim sonuc degismedi

sserhatcan

Üye
Youtube uygulamsi video oynatmiyor.bu. gl tools uygulamasi nasil kullanilir yardimci olabilirmisiniz
Bende apk olarak yükleyince oyun ici datayı indirip acılyo sorunsuz sende neden acılmıyo anlamadım
Acilmasinda sorun yok ama ya oyundan atiyor yada donuyor

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Youtube uygulamsi video oynatmiyor.bu. gl tools uygulamasi nasil kullanilir yardimci olabilirmisiniz

Overclock yaptıysanız romu silip bastan yükleyin ve max islemci hızını 1 ghz yapın.böylece cihaz fazla ısınmayıp yeniden baslatmaz kendini

İlk önce bi yerden gl tools uygulamasını bulun yükleyin daha sonra uygulamaya girince oyunların isimlerini görüceksin uygulamaya bas ve üstteki kutucuğa isaret koy altta texture quality falan var ordan görüntü kalitesini düşür oyunlardaki kasma azalır.

Youtube bende sorunsuz calısıyo onun cözümünü bilmiyorum

Overclock yaptıysanız romu silip bastan yükleyin ve max islemci hızını 1 ghz yapın.böylece cihaz fazla ısınmayıp yeniden baslatmaz kendini

İlk önce bi yerden gl tools uygulamasını bulun yükleyin daha sonra uygulamaya girince oyunların isimlerini görüceksin uygulamaya bas ve üstteki kutucuğa isaret koy altta texture quality falan var ordan görüntü kalitesini düşür oyunlardaki kasma azalır.

sserhatcan

Üye
Eyvallah kardesim birde oyle deneyim bu overclock u 1 ghz nerden yapiyoruz

Eyvallah kardesim birde oyle deneyeyim.bu overclock 1 ghz nerden yapiyoruz

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardesim birde oyle deneyim bu overclock u 1 ghz nerden yapiyoruz
Eyvallah kardesim birde oyle deneyeyim.bu overclock 1 ghz nerden yapiyoruz
Performans ayarlarından yap veya playden no frills cpu kontrol yükle ordan yap

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
kardeş bende cm 11 teamcanjia 4.4.4 yüklü telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlıyorum telefon şarj oluyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor 2 farklı pcde denedim usb driverleri kurdum kiesi kurdum 2 farklı kabloyla denedim fakat sorunu çözemedim
ekran kilidini aç

• Beğen
Tepkiler: ByBlaCk4

seyyah_as

Üye
Arkadasim bu 2gundur bu romu kullaniyorum cok hosuma gitti fakat duzeltilmesi gereken bazi sorunlar var lutfen yardim edermisin
1-sarj olmuyor ve surekli kendi kendine sarj oldugunu gosteriyor en onemlisi bu
2- otamatik parlaklik aktif olmuyo
3-kamerada guc tusuyla cekim yap isaretleyince kamera bi daha calismadi link2sd den format atarak duzelttim
4- cok yavas sarj doluyo onuda teli yeniden baslat diyorum sarj aleti takiliyken acilinca oluyo yoksa hic olmuyo tskili degilken bile sarj oldugunu saniyo sarji bitince de haber vermeden bir anda kapaniyor
Simdiden tesekkurlerSarj ayarini yaptim bu arada

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim bu 2gundur bu romu kullaniyorum cok hosuma gitti fakat duzeltilmesi gereken bazi sorunlar var lutfen yardim edermisin
1-sarj olmuyor ve surekli kendi kendine sarj oldugunu gosteriyor en onemlisi bu
2- otamatik parlaklik aktif olmuyo
3-kamerada guc tusuyla cekim yap isaretleyince kamera bi daha calismadi link2sd den format atarak duzelttim
4- cok yavas sarj doluyo onuda teli yeniden baslat diyorum sarj aleti takiliyken acilinca oluyo yoksa hic olmuyo tskili degilken bile sarj oldugunu saniyo sarji bitince de haber vermeden bir anda kapaniyor
Simdiden tesekkurlerSarj ayarini yaptim bu arada
Oto parlaklık bu romda sorunlu ve kamera bende normal çalışıyor

wlknmys

Üye
Otoparlakligi hicbi romda calistiramadim ben calisani varmi :)

wlknmys

Üye
iyisi gb ve ex kernel 1.0 custom romlarda telefonu zorlamak yerine stockta zorlamadan ve daha uzun sarjla yap eger yukledigin uygulama 2.3 destekliyosa hiiic geregi yok

ua_mustafa_20

Üye
@ ByBlaCk4
cm 10.2 için internetsiz fm radyo biliyor musun ?