Galaxy Ace 2 i8160 [ROM][5.1.1]ResurrectionRemix v5.5.4[2015.08.30]

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][5.1.1]ResurrectionRemix v5.5.4[2015.08.30]
Merhaba arkadaşlar
Bugün sizlere ace 2 için çıkmış yeni bir lollipop romu paylaşıcam.Rom cm12 ye göre biraz daha stabil geldi.Birde rom özelleştirilebilir bi rom.Ancak ufak bi sorun var.Video kayıt buglu.

İndirmeler
Rom
Gapps için istediğiniz lollipop gappsı kullanın
Swap

Kurulum
Cwm recovery yi açın
Wipe data cache ve dalvik cache yapın
Romu kurun
Gappsı kurun
Swap yapmak isteyen linkteki kerneli flaslasın
Reboot yapın rom hazır.

Görseller için sayfaya bakabilirsiniz.

İyi Günler :)

omerboz54

omerboz54

Üye
Yine mi bu rom 4.4 dede başarısız olmuşlardı

Kar Fırtınası

Kar Fırtınası

Üye
Yok aga bu romda olmamış.Online oyun oynuyorum,future fighti.Oyunda servere bağlanmıyor,4.4 hemen bağlanıyordu.Efendime söylüyüm orta tuşa basıp oyundan çıkmaya çalışıyorum sonra,ekran gelene kadar 5 dakika geçiyor.Rom ve kernel oldukça kötü.Şunu da söylemekte fayda var ace 2 nutzer kernel,chronunun kernelinden iyi,oyun performansı bakımından.

boybey0201

Üye
Vpn calisiyormu

omerboz54

omerboz54

Üye
Yok aga bu romda olmamış.Online oyun oynuyorum,future fighti.Oyunda servere bağlanmıyor,4.4 hemen bağlanıyordu.Efendime söylüyüm orta tuşa basıp oyundan çıkmaya çalışıyorum sonra,ekran gelene kadar 5 dakika geçiyor.Rom ve kernel oldukça kötü.Şunu da söylemekte fayda var ace 2 nutzer kernel,chronunun kernelinden iyi,oyun performansı bakımından.
Chrono kernel daha üstün arayüz hızı ace2nutzerden daha iyi ve en açık fark antutuda belli oluyir zaten ace2nutzerde 11.000(küsür chrono 12.500 (en az )

Kar Fırtınası

Kar Fırtınası

Üye
Chrono kernel daha üstün arayüz hızı ace2nutzerden daha iyi ve en açık fark antutuda belli oluyir zaten ace2nutzerde 11.000(küsür chrono 12.500 (en az )
Marvel future fight oynuyorum.Ben iki kerneli de denedim defalarca ace 2nutzerin kernelinde kasma,oyundan atma gibi sorunlar çok seyrek,ısınma sorunu yok.Chrono kernel de oyundan atma sorunu daha çok oluyor,telefon daha fazla ısınıyor.Antutudan aldıkları puanı bilemeyeceğim,ama benim gözlemim ace2nutzer daha iyi.

omerboz54

omerboz54

Üye
Marvel future fight oynuyorum.Ben iki kerneli de denedim defalarca ace 2nutzerin kernelinde kasma,oyundan atma gibi sorunlar çok seyrek,ısınma sorunu yok.Chrono kernel de oyundan atma sorunu daha çok oluyor,telefon daha fazla ısınıyor.Antutudan aldıkları puanı bilemeyeceğim,ama benim gözlemim ace2nutzer daha iyi.
Performans ayrı bug ayrı konu evet chrono da baya bug var ama ortalamada daha stabil ace2nutzer de bug az ama stabilite de az ben chronodan şaşmam

Üst Alt