Galaxy Ace 2 i8160 [ROM] [4.4.4_r2] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2 Nightlies - Codina

Sponsorlu Bağlantılar

The Nyks

The Nyks

Üye
Oda Çok Sıkıyor Apk Data İndir Kur Derken :D Önceden Multi Dpi Playstore Die Bişi Vardı Cwm Den Yüklüodun Playstore Fix leniyodu Oda İşe
Yaramıo Eski Sürüm Olduğu İçin :(

Son düzenleme:

omerboz54

omerboz54

Üye
Oda Çok Sıkıyor Apk Data İndir Kur Derken :D Önceden Multi Dpi Playstore Die Bişi Vardı Cwm Den Yüklüodun Playstore Fix leniyodu Oda İşe
Yarakmıo Eski Sürüm Olduğu İçin :(
Yarakmıo :D :ehe
Herneyse kardeşim link atsana bi

The Nyks

The Nyks

Üye
Build.prop dan "ro.product.name” ve “ro.product.device” satırlarını bulup ve eşittir işaretinin karşılığını “SM-N900S” olarak değiştirdim oldu

• Beğen
Tepkiler: omerboz54
omer2546

omer2546

Üye
Romla ilgili tek sıkıntım kaldı oda screen recorderı çalıştırınca donması

The Nyks

The Nyks

Üye
Beyler selfie çubuğu aldım bluetooth dan bağlanmıyor diğer telefonlara baglandi sorun ne romdanmi

The Nyks

The Nyks

Üye
Acil yardim

The Nyks

The Nyks

Üye
Orjinale dondum duzeldi

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
arkaşlar telefon aşırı kasmaya başladı sizdede oluyormu sebepsiz yere cebimde kendini yeniden başlatıyor yardım

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
bu rom yerine önerebileceginiz rom varmı yoksa 1000tl ye telefon öneriniz varmı (mümkünse samsung olmasın)

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
bu rom yerine önerebileceginiz rom varmı yoksa 1000tl ye telefon öneriniz varmı (mümkünse samsung olmasın)
Zenfone 2 oneririm ancak 4gb ram olanını 1300tl(32gb)-1500tl(64gb) fiyatları var

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
bende onu düşünüyorumda teknosadan 250 tl hediye çekim var onu kullanmak istiyorum ama teknosada zenfone2 yok

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
bende onu düşünüyorumda teknosadan 250 tl hediye çekim var onu kullanmak istiyorum ama teknosada zenfone2 yok
Biri ile indirim cekini takas et veya meizu al teknosadan oda guzel ama rom sıkıntısı var

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
tmm düşünürüm

misSClick

Üye
CM 11 kullanıyorum ve gayet iyi zaten pek oyunla ilgim yok ama daha stabil ve performans olarak üstün dediğiniz için bir deniceğim

• Beğen
Tepkiler: ByBlaCk4
BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
gapps linki ölmüş

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
rom linkinede bir türlü giremedim baska yere updayt et