Galaxy W i8150 Wonder [ROM][4.2.2] AOIP v1.6b5 by Team Insomnia [HALO][PIE][AppBar] [EOL]

Sponsorlu Bağlantılar

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][4.2.2] AOIP v1.6b5 by Team Insomnia [HALO][PIE][AppBar] [EOL]

Samsung Galaxy W i8150 Wonder cihazı için en iyi , ultra performanslı , ultra şarj kaliteli bir rom.

ROM:
GAPPS:

Kurulum
*Recovery modu acın
*Wipe data,wipe cache ve wipe dalvik cache yapın
*Romu flaslayın
*Gappsı flaslayın
*Reboot system now yapın
*Rom hazır
[İyi forumlar.]

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
:tşk:

genco15

genco15

Üye
rom nasıl arkadaslar mart surumunden ıyı mı ona o-gore kuralım

coturhan

coturhan

Üye
romu kurup deneyen yokmu?

enenengin

Üye
şarj performansı çok iyi. bayağı memnun kaldım. ancak ayarlarda bazı kısımlar Tr değil. whatsapp için sorun çıkıyor. kurulu olan bu uygulamada sanki yeniden kurmuşuz gibi kurulum yaptırıyor bana. aynı gün içerisinde 3-4 kez karşılaştım bu sıkıntı ile. fotoğraf ekleyemediğim için görsel yükleyemedim, ekle butonu yok çünkü. whatsapp sıkıntısını nasıl çözeriz. kaldrıdım kurdum 2 kez ve kullanabiliyorum resim de atıyorum karşıtarafaancak bir müddet sonra hala aynı kurulum ekranı çıkıyor.

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
şarj performansı çok iyi. bayağı memnun kaldım. ancak ayarlarda bazı kısımlar Tr değil. whatsapp için sorun çıkıyor. kurulu olan bu uygulamada sanki yeniden kurmuşuz gibi kurulum yaptırıyor bana. aynı gün içerisinde 3-4 kez karşılaştım bu sıkıntı ile. fotoğraf ekleyemediğim için görsel yükleyemedim, ekle butonu yok çünkü. whatsapp sıkıntısını nasıl çözeriz. kaldrıdım kurdum 2 kez ve kullanabiliyorum resim de atıyorum karşıtarafaancak bir müddet sonra hala aynı kurulum ekranı çıkıyor.

O sorunu ben çözdüm kardeşim , Whats App Plus 6.55 Sürümü hem türkçe hem sorun yok %100 çözüm bendede vardı aynı sorun buyur whats app plus kurulu olan whats app kaldırıp kurmanı öneririm, emin olun ki forumdaki en iyi rom Galaxy W GT-I8150 cihazı için , iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: enenengin

enenengin

Üye
10 kadar cwm kurmuş bir kullanıcı olarak bu rom için şarj konusunda çok memnunum açıkçası. whatsapp konusnu aştıkmı tamam olacak. Teşekkür ediyorum yardımınız için. üst barda kısayol olarak el fenerii olsa idi ne kadan da güzel olurdu ahh ah.

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
10 kadar cwm kurmuş bir kullanıcı olarak bu rom için şarj konusunda çok memnunum açıkçası. whatsapp konusnu aştıkmı tamam olacak. Teşekkür ediyorum yardımınız için. üst barda kısayol olarak el fenerii olsa idi ne kadan da güzel olurdu ahh ah.
Bu rom cok guzel :) el fenerinide takma arkadasim kullan bosverr

• Beğen
Tepkiler: enenengin

emrah166

Üye
İndirme linki nerde kardes?
Pardon k.bakma dikkatsizlik

lidermay

lidermay

Üye
beyler I8150 için kasma yapmayan ve şarjı en fazla giden rom hangisi. önerebiliceğiniz bir rom var mı. sürüm önemli değil

Üst Alt