Rica Etme Meselesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rica Etme Meselesi
İsmi lazım mı bilinmez, bir arkadaş android forumunda (belki birkaçı) kendi konusuna yapılan teşekkürlere rica etme girişiminde bulunuyor sürekli olarak. Beğenip geçmesi yeterli gelir bence. Hayır merak etmeyin, mesaj sayısını arttırıyor gibi saçma bir şey demeyeceğim; ama ilgili bölüme girdiğim zaman bi bakıyorum yeni konuların yerine üst sıralardaki konuların hepsi "rica edilen" konular. Bundan vazgeçilirse çok güzel olacağı kanısındayım. Zira "beğen" butonu bu tür işler içindir.

Ek olarak da mobil siteden girdiğimde "beğen" butonu çıkmıyor, bilginize.

hikmet366

hikmet366

Üye
mobil de beğen butonu yok malesef

Anil-D

Anil-D

Üye
evet yok

Akıncı

Akıncı

Üye
yazılsın farkedilmez ayrıca mobil sistemdeki eksikleri biliyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Valla ben kendi konumda rica ederim yazıyorum çünkü büyük ihtimal mobilde oluyorum

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konuyu açtıysam rica edeceğim tabiki çünkü bunun için bir sebebim oluyor! konu açıyorum... birileri gelip açtığım konuyu beğeniyor ve teşekkür ediyor bende hem konumun üste çıkması için hemde mesaj sayımın artması için bu girişimde bulunuyorsam bu seni rahatsız etmemeli... şimdi bu durumdan hala rahatsız oluyorum diyorsan bahsettiğin bölümde o kişilerin konu açmasına fırsat bırakmadan güncel konuları takip edip paylaşırsan bu sorundan kurtulabilirsin ve açtığın konulara rica etmezsin herkes mutlu olur :)

not: bir konuya teşekkür ediliyorsa; bu konunun beğenildiğini gösterir ve rica eden kişinin amacı konuyu üst sıraya taşımaktır... tabi istisnalarda bulunmaktadır; bazı arkadaşlarımız rica etme işini aşmıştır... bu kişiler ya bu işten kazanç sağlıyordur yada aktif değillerdir konuyu açıp takip etmiyorlardır

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ya da sizin göremediğiniz başka bir şeyi görüyor ve teşekkür mesajlarını beğenmenin yeterli olacağını düşündükleri için rica etmiyırlardur. Kaldı ki bepen butonu aynı zamanda teşekkür mesajlarının da yerine geçiyor. Ayrıca ben genelde ilk sayfa ile yetinmeyen ve bazı bölümlere son sayfalara kadar giden bir insanım. Birilerinin mesajlarını üste çıkarma çabası benim araştırma güdümü etkilemez, bakacağım sayfa sayısu artsa da bana fark etmez. Öte yandan mobil sitedeki beğen butonunun ne denli gwrekli olduğu da buradan belli oluyor. Ve siz forum kullanıcılarını konularınızı üste çıkarma çabasıyla tembelliğe alıştırıyorsanız, bir süre sonra o paylaşımlarda google play linkine bile tıklamak yerine, paylaşımın açıklamasını da onlara doğrudan yapmanızı isterler. Ki bunu isteyenler var ve onlara "her şeyi de bizden beklemeyin, bir zahmet o play linkine girin" diye karşu çıkan da var; ama ne ekersen onu biçersin işte. Kaldı ki herkes kuralların boşluklarını istediği gibi kullanırsa o zaman başka kuralsızlıklar çıkar. Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.

Akıncı

Akıncı

Üye
Ya da sizin göremediğiniz başka bir şeyi görüyor ve teşekkür mesajlarını beğenmenin yeterli olacağını düşündükleri için rica etmiyırlardur. Kaldı ki bepen butonu aynı zamanda teşekkür mesajlarının da yerine feçiyor.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

bu kadar niye taktın ki ben ikisinide yaparım fırsatım varsa

Buğra

Buğra

Admin
Konuda sanırsam benden bahsediliyor ve yorum yazmayacağım gerekli aciklamayi arkadaslar yapmis.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
mesajımın devamını yazdım arkadaşlar. Taktığım bir şey de yok merak etmeyin. Sadece insanların zaten hantal olan araştırma güdüleri giderek daha da köreliyor, hepsi bu. Şahsi bir garezim yok kimseye. Teşekkürler.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
O zaman bu rica etme meselesi değil teşekkür etme meselesidir. Biri sana teşekkür ettiğinde rica etmiyorsan ona karşı saygısızlık yapmış olursun. O sana minnettarlığından teşekkür etmiştir sende karşılık olarak rica edersin. Beğenmekte teşekkür etmek olabilir evet. Ama teşekkür yasak diye de birşey yok üye teşekkür ediyorsa ricada bir sıkıntı yoktur.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ben ne diyorum, sen ne diyorsun arkadaşım ya. Keyfin nasıl istiyorsa öyle devam et. Burada estetik ve etik kurallarından ya da kibatlıktan, nezaketten söz edecek değilim. Ters anladıysan sen de sağol fikrin için.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ya da sizin göremediğiniz başka bir şeyi görüyor ve teşekkür mesajlarını beğenmenin yeterli olacağını düşündükleri için rica etmiyırlardur. Kaldı ki bepen butonu aynı zamanda teşekkür mesajlarının da yerine feçiyor.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ben bir yorumu beğendiysem beğen butonunu kullanırım yada bir konuyu beğendiysem hem beğen butonunu kullanırım hemde teşekkür ederim çünkü konu üste çıksın ve diğer üyelerde paylaşımı görsün.

konuyu açtıysamda teşekkür eden arkadaşın hem ettiği teşekkürü beğenirim hemde rica ederim çünkü konumun üste çıkmasın istiyorum...

senin bunu anlaman için özel hayatındaki değerli zamanından çalıp gönüllü olarak paylaşım yapman gerekir, bazen bir konu açmak özellikle modlama bölümlerinde 1 saati bulabilir ve konu ikinci sayfaya düştüğünde gözden uzak olur ve sen o konuyu görmek için sayfalarca geriye gitmen gerekir ama ben konuya rica yorumunu yazdığımda konu ilk sayfada en üste taşınır ve son yazılan mesajlarda konum görünür ve ziyaretçi sayısı artar ve buda konu açıp paylaşım yapan kişinin hoşuna giden bir olgudur

Akıncı

Akıncı

Üye
mesajımın devamını yazdım arkadaşlar. Taktığım bir şey de yok merak etmeyin. Sadece insanların zaten hantal olan araştırma güdüleri giderek daha da köreliyor, hepsi bu. Şahsi bir garezim yok kimseye. Teşekkürler.

konuya rica ederim yazıldıysa üst taraflardadır zaten.

avcitalip

avcitalip

Üye
bende teşekkür edene rica ederim diyorum,bence beğen tuşunun teşekkür tuşu olarak değiştirilmesi ve mobil siteye'de konulması lazım diye düşünüyorum :hmmm

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bir arkadaş eğer ki konularına geri dönüp teşekkür edenlerin teşekkürlerini boş bırakmıyorsa, rica ediyorsa bu onun konularıyla ilgilendiğini gösterir, ki güzel bir olaydır bu.

Yani sizin bu isteğiniz yolda birinin bizi görüp selamun aleyküm dediğinde bizim el sallayarak cevap vermemiz gibi bir şey..
Aleyküm selam diyeceğiz ki o kişinin selamını cevapsız bırakmayalım.
Rica edeceğiz ki teşekkürleri boş çevirmeyelim...

• Beğen
Tepkiler: Dede, Reşwan ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben ne diyorum, sen ne diyorsun arkadaşım ya. Keyfin nasıl istiyorsa öyle devam et. Burada estetik ve etik kurallarından ya da kibatlıktan, nezaketten söz edecek değilim. Ters anladıysan sen de sağol fikrin için.

Rica ederim.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bir arkadaş eğer ki konularına geri dönüp teşekkür edenlerin teşekkürlerini boş bırakmıyorsa, rica ediyorsa bu onun konularıyla ilgilendiğini gösterir, ki güzel bir olaydır bu.

Yani sizin bu isteğiniz yolda birinin bizi görüp selamun aleyküm dediğinde bizim el sallayarak cevap vermemiz gibi bir şey..
Aleyküm selam diyeceğiz ki o kişinin selamını cevapsız bırakmayalım.
Rica edeceğiz ki teşekkürleri boş çevirmeyelim...

%1oo katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt