Spor Rf 2016'da Beklenen Değişiklikler

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Hayır, takıntım yok ama bu saatten sonra kesin olacak.Ayrıca uzun zamandır Rf'de farklı milli takımlar olmadı.Yenilik gerekiyor artık.
Valla ilk başta o korkunç grafiklerini düzeltsin berbat ötesi grafik

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Java için konuşmak gerekirse oyunu adam etmeleri zor görünüyor.Kim bilir belki de java grafikleriyle uğraşan kişiler değişmiş olacak ki eskisi gibi grafikler doyurucu değildir bu yüzden.
Java için konuşmak gerekirse oyunu adam etmeleri zor görünüyor.Kim bilir belki de java grafikleriyle uğraşan kişiler değişmiş olacak ki eskisi gibi grafikler doyurucu değildir bu yüzden.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Olabilir Her Neyse Kasım Ayında Yeni Oyun Gelir mi acaba?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Ekim ayı bitmeden bir şey diyemem.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Android e oyun sürekli çıkıyor. Gerisini kestirmek zor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eski tadı vermiyor yeni çıkanlar halen real football 2011 oynuyorum 15 de oynadım ama hiç beğenmedim yani artık yapmış olmak için yapıyorlar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Eski tadı vermiyor yeni çıkanlar halen real football 2011 oynuyorum 15 de oynadım ama hiç beğenmedim yani artık yapmış olmak için yapıyorlar
ben rf 12 oynuyorum şu aralar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Rf 14.Yalnız kadrolar eski oldugu için ondan da tam anlamı ile tat almak zor.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Ben de Rf 14.Yalnız kadrolar eski oldugu için ondan da tam anlamı ile tat almak zor.
gameloft azıcık önem verseydi rf 16'ya bi de her versiyona çıkarsaydı fifa 16 gibi daha farklı olabilirdi

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf 16'da sezon modu oynayan var mı? Şu any yedinci ligdeyim.Sonunda ne oluyor, bilen var mı?

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Rf 16'da sezon modu oynayan var mı? Şu any yedinci ligdeyim.Sonunda ne oluyor, bilen var mı?
valla bilmiyorumda fifa 16 sezon modunda sezon geçtikçe süper lige ülke takımları geliyor...