Spor Rf 2016'da Beklenen Değişiklikler

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Rf 16 adını taşıdığı için ayın 16'sında çıkar demek mantıklı ama kesin değil. Benim de bu yönde tahminim oldu ama söyleyip umutlandırmak istemedim.
Oyun Rf 16 adını taşıdığı için ayın 16'sında çıkar demek mantıklı ama kesin değil. Benim de bu yönde tahminim oldu ama söyleyip umutlandırmak istemedim.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
valla bende ayın 9'unda çıkar zanettm ama olmadı 09.09.2016 ama seninki daha mantıklı ve sen birşeyler biliorsun ama neyse...
Ve Nihayet oyunun açıklaması geldi Description: Football is back for an exciting new season! With improved
graphics and animations, cleaner
menus and rich licensed content
thanks to the FIFPro license, you’ll
enjoy everything that makes football
so great. Create, play with and manage your favourite team and compete to
reach the top. Improve your team with
the new trading card system and get
new players, training skills, boosters
and more. It’s more than a game – it’s
Real Football

Son düzenleme:

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Bu açıklama nerede yer alıyor ve Rf 16 olduğuna emin misin?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Önceki Rf açıklamalar ına benziyor.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf açıklaması olsa dedomil verirdi zaten.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Bunlar is falan yapmaz ya bosa umutlanmayin

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bana da hatırlatın
Seve Seve Konyalı Mesajımı Bekle Olurmu?
gelsinde banada hatırlat olurmu?
Anlaşıldı Başkan...
Gameloft tahminimce Şampiyonlar Ligi Açılışında Oyunu Piyasaya Verecek (15-16 Eylül)
Real Football 2013 En Geç Çıkan RF Serisi Oyunudur. (17.09.2012)
Gameloft için Zaman Tükeniyor...
Ekran görüntüleri geldi beyler dedomil forum a bakın.
Lisans sorunu devam ediyor
Ekran Görüntüleri:

Oyun Her An Gelebilir...

Lisans Sorunu Devam Ediyor
Oyunun Sağ Alt Köşesinde Farklı Bişey Var Anlamadım
Farklı Ülke Takımları Var Togo Gibi
Oyun RF13,RF14,RF15 Çok Benziyor...

• Beğen
Tepkiler: adler03

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Ben de az önce fırsat bulup dedomil baktım.Oyun bugün de çıkmaz diye düşünürken ekran görüntüleri gelmiş.Hepimizin gözü aydın kulakları Manisa.
Oyun görüntüleri farklılık yönünden fazla ipucu içermiyor.Togo önceden vardı.Lisans sorununun çözülmemiş olması oyuna eskisi kadar önem verilmediğini gösteriyor.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Ben de az önce fırsat bulup dedomil baktım.Oyun bugün de çıkmaz diye düşünürken ekran görüntüleri gelmiş.Hepimizin gözü aydın kulakları Manisa.
Oyun görüntüleri farklılık yönünden fazla ipucu içermiyor.Togo önceden vardı.Lisans sorununun çözülmemiş olması oyuna eskisi kadar önem verilmediğini gösteriyor.
Gözler Gameloft'ta Bence Yarın Gelecek.
adler03 isimleri beraber çözelim mi?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Oyun çıktığında isimleri hızlı bir şekilde vermeye çalışırım.çözemediğim isimler olursa soru işareti ile gösteririm.Siz de bu isimleri bularak yardımcı olursunuz artık.Bir de oyunu editleyecek biri lazım.
Ayrıca sağ alt köşede stad ikonu verilmiş.Yanındaki harflerin ne anlam içerdiğini bilemedim.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Oyun çıktığında isimleri hızlı bir şekilde vermeye çalışırım.çözemediğim isimler olursa soru işareti ile gösteririm.Siz de bu isimleri bularak yardımcı olursunuz artık.Bir de oyunu editleyecek biri lazım.
Ayrıca sağ alt köşede stad ikonu verilmiş.Yanındaki harflerin ne anlam içerdiğini bilemedim.
Tamam Bende Takım Çözer Yazarım Yandaki harfi bende anlamadım

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada Rf 2011 daha geç çıkmış olduğunu öğrendim.24 eylül yanılmıyorsam.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye