Spor PES 2016 Süper Lig Yaması İstekler


TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Pes 2016 Süper Lig Yaması'nda istediğiniz bazı değişiklikler varsa yazabilirsiniz.
 

Cadillac34

Üye
Oyun yok ki yaması olsun. Sadece 2011 var.
 

Cadillac34

Üye
İyi de PES 2011 c6-01'e uyumlu değil ki. 240x320 boyutları var.
 
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Arkadaşım ben ne dedim sen ne anladın. Bu oyun c6-01'de oynanıyor mu? Ben kötü bir şey mi dedim?
Ben kötü bir şey demedim ki zaten. Telefonun oyunla uyumlu değilse yorum yapmana gerek yok demek istedim. Bu arada c6-01 de denemediğüm için bilmiyorum.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt