Resimli Yemek Tarifleri Kitabı v 1.0

Sponsorlu Bağlantılar

cybokron

Üye
    Konu Sahibi
Resimli Yemek Tarifleri Kitabı v 1.0
Nefis Yemek Tarifleri (PRO)

Nefis Yemek Tarifleri - Güncel uygulamasında ne yokki! Aperatifler Bakliyat Yemekleri, Bebekler İçin, Çocuklar İçin Çorba Tarifleri, Diğer Tarifler, Diyet Yemekleri, Dolma-Sarma Tarifleri, Et Yemekleri, Hamurişi Tarifleri, İçecek Tarifleri, Kahvaltılık Tarifler, Kurabiye Tarifleri, Makarna Tarifleri, Pilav Tarifleri, Salata & Meze & Kanepe, Sandviç Tarifleri, Sebze Yemekleri, Tatlı Tarifleri, Yumurta Yemekleri tarifler mevcuttur.

Nefis Yemek Tarifleri (PRO) Resimli Sürümü çıktı! Normal sürümden tam tamına 4 katı daha fazla içerik mevcut. Ayrıca 2 katı daha fazla güncelleme mevcut. Bu uygulamada Tarifler, Videolar, Yazarlar, Çeşitli Resimli Anlatımlar Mevcuttur. yemek tarifleri internetsiz bakabilirsiniz.

PRO SÜRÜM'de gelen ek kategoriler (ÜCRETSİZ sürümde yoktur.)

Bakliyat Yemekleri tarifleri eklendi..
Bebekler için tarifler eklendi.
Balık ve Deniz yemek tarifleri eklendi.
Çörek tarifleri tarifleri eklendi.
Diğer tarifler eklendi.
Dünya Mutfağı tarifleri eklendi.
Ekmekli Tarifler tarifleri eklendi.
Ev yemekleri tarifleri eklendi.
Geleneksel Tatlılar => Tatlılar tarifleri eklendi.
İçeçek tarifleri eklendi.
Kanepe tarifleri eklendi.
Kek tarifleri eklendi.
Kızartma yemekleri tarifleri eklendi.
Tatlı ve Tuzlu kurabiye tarifleri eklendi.
Krep tarifleri eklendi.
Pide tarifleri eklendi.

BONUS Bölümler
3 adet forum eklendi. Tapatalk sistem
1 adet Instagram sistemi eklendi.

Ayrıca aşağıdaki kategoriler mevcuttur.

Yemek Kategorileri (PRO Sürümünde 4 katı fazla)
Ana Yemekler
Aperatifler
Börekler
Çocuk Yemekleri
Çorbalar
Diyet Yemekler
Dondurmalar
Ekmek Tarifleri
Et Yemekleri
Hamur işleri
Helvalar
Kahvaltılıklar
Kek Tarifleri
Köfteler
Kurabiyeler
Makarnalar
Parfeler
Pasta Tarifleri
Patates Yemekleri
Pilavlar
Reçeller
Salatalar
Sebze Yemekleri
Sizden Gelen Tarifler
Soğuk Tatlılar
Sütlü Tatlılar
Tatlılar
Tavuk Yemekleri
Yöresel Yemekler

Kullanması en kolay uygulamaBu uygulamada Sliding Web UI arayüz mevcuttur. Parmağınızla ekranın her hangi bir yerinden soldan sağa kaydırdığınızda menüler gelir. aşağı sürüklediğinizde daha fazla yayın, yayına basılı tuttuğunuzda liste seçenekleri, ayarlar menüsünden ayarlara ulaşabilirsiniz. Sayfaları kitap okur gibi çevirebilirsiniz.

WİFİ, 3G, 4G ayarları mevcut.İsterseniz içerikleri, resimleri sadece WİFİ bağlı iken otomatik arkaplandan çekmek için ayarları senkronize ayarları menüsünden yapabilirsiniz. Bu sayede kota problemini aşabilirsiniz.

Senkronize süresini açın veya kısınSenkronize süresi varsayılan 1 saattir. Yani 1 saatte bir siteyi kontrol eder; içerik varsa çeker size sunar. Siz bunu 15 dakikaya kadar indirebilirsiniz.

20 dil mevcut.Telefonunuzun dili ne olursa olsun; uygulama içerikleri hariç tüm menü yazıları o dile kendini otomatik çevirir.

Favori ekleyinHaberleri daha sonra okumak için sağ üst köşede bulunan yıldız simgesine tıklayarak favori ekleyebilirsiniz.

İçerikleri heryere paylaşınHaberlere içeriği okurkenki sayfada sağ üst köşede paylaş butonuna tıklayarak 40 adet sosyal ağa paylaşabilirsiniz.

Okunmuş içerikleri gizleyinİçerikleri gizlemek için herhangi bir kategoriye tıkladıktan sonra MENÜ tuşuna veya telefonunuzda menü tuşu yoksa sağ üst köşede çıkan seçeneklerden OKUNMUŞLARI GİZLE'ye tıklayarak gizleyebilirsiniz. Sıralamaları değiştirebilirsiniz.

DİĞER TÜM ÖZELLİKLER
1. Son 24 saat içerisinde girilen içerikler menüsü
2. Tüm okunmamışlar menüsü
3. Favoriler menüsü
4. İndirme / Download menüsü
5. Şimdi senkronize et seçeneği
6. 2 adet tema / Gündüz Light Beyaz Teme / Gece Siyah Dark Tema
7. Siyah tema göz yormaz

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu için teşekkürler, başlığı değiştim ve sürümü ekledim, ayrıca pro sürüm paylaşılmamış ve play linki haricinde direkt indirme linki elemelesin.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

onur1202

Üye
arkadaşlar kitap mı kaldı ya :)) bakın uğur derindondurucu firması uğurlu lezzetler diye bi site yapmışlar iphone ve androit uygulaması da var on numara yemek tarifleri var sevgilim kullanıyordu, merak ettim karıştırdım biraz ben bile yemek yapabildim gayet kolay anlatımlar ;)) ilgilenenler için linki budur.

Üst Alt