Reput Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Dec 5 2005, 09&#58;55 PM) [post=222576]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Reput sistemi süper olur ama sistemde köklü değişikler olacaksa kalsın...
konu açıyoz birsürü yerden bilgi topluyoruz... Bi nezaketen olsa bile teşekkür notu olmuyo...
100 kere bakılsa yeter...ama bakılmıyorda... (cep dosyaları dışındaki paylasımlar için konusuyorum)
heves kamıyor....
[/b][/quote]
Bende bir çok program veya bilgi paylaşıyorum bakan sayısı çok az ama bu benim ilgilendiğim kısım değil. Ben aldıkça paylaşıyorum benim için bu önemli. karşılık beklemeden paylaşım yapalım arkadaşlar yoksa zevk alamazsınız

slayer

Üye
-yapt&#305;&#287;&#305;n paylas&#305;mlar&#305;n gerekli oldu&#287;unu bilmek için cevap &#351;art. kimsenin i&#351;ine yaramayan bilgiyi payla&#351;mak bana göre deil...

- yaz&#305;m yanl&#305;&#351; anla&#351;&#305;l&#305;yor... rep mep yüzünden payla&#351;&#305;m yapar&#305;m gibi bir anlam ç&#305;kabiliyor...
Repi payla&#351;&#305;m&#305;n artmas&#305; için istiyorum.... + kalan bölümlerde paylas&#305;m&#305;n taktir görmedi&#287;ini belirttim....

- &#304;nsanlar rep kazanmak içinde olsa paylas&#305;m yapacak... Etraf çöplü&#287;e dönecek olsada zamanla repin önemli olmad&#305;&#287;&#305;n&#305; anlay&#305;p kaliteli i&#351;ler yapmaya devam edecekler.

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Dec 6 2005, 09&#58;40 PM) [post=223318]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaptığın paylasımların gerekli olduğunu bilmek için cevap şart. kimsenin işine yaramayan bilgiyi paylaşmak bana göre deil...
[/b][/quote]
doğru söylüyorsun ama her telden de çalmak gerek mutlaka birilerinin işine yarayacak bir şey vermişsindir yeterki paylaş

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Dec 6 2005, 09&#58;40 PM) [post=223318]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
-yaptığın paylasımların gerekli olduğunu bilmek için cevap şart. kimsenin işine yaramayan bilgiyi paylaşmak bana göre deil...

- yazım yanlış anlaşılıyor... rep mep yüzünden paylaşım yaparım gibi bir anlam çıkabiliyor...
Repi paylaşımın artması için istiyorum.... + kalan bölümlerde paylasımın taktir görmediğini belirttim....

- İnsanlar rep kazanmak içinde olsa paylasım yapacak... Etraf çöplüğe dönecek olsada zamanla repin önemli olmadığını anlayıp kaliteli işler yapmaya devam edecekler.
[/b][/quote]
yok ben senin rep mep yüzünden paylaşım yapıyormuşsun gibi bir anlam çıkartmadım

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Dosya ekleyenlerin sayısı kesin artar aga...rep içinde olsa olsun,mühim olan katılımın ve teşviğin artması..Mesaj sayısı belli sayıyı geçen üyelere dikkat ediyorum,eskisi gibi hevesleri yok..Bu rep sistemi gelirse siteye canlılık geleceğine inanıyorum..mesajlardaki kirlilik olayına gelirsek..daha önce de belitmiştim,imzada rep istemek yasaklanır,imza kurallarıyla halledilecek ufak bir iş bu..Şimdiki sistemde asıl forum kirliliği daha çok olur,çünkü yeni gelen üyeler birçok mesaj yazarak rütbe arttırma çabasına giriyorlar..rep olayında ise ne kadar ekmek o kadar köfte..dosya eklemezse,foruma faydalı olmazsa rep de verilmez...
-Aslında hiçbirinin önemi yok ama bu sistem üyeleri teşvik edecek ve canlandırak,uyuyan üyeler yeniden sitede aktif olacak..Düşünsenize bir anda rütbe sistemi kalkmış,herkesin rep puanı sıfır,o zaman katılımda patlama yaşanır bana göre,hazır yeni servere geçmişken neden olmasın?

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(midnight &#064; Dec 6 2005, 09&#58;53 PM) [post=223323]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Dosya ekleyenlerin say&#305;s&#305; kesin artar aga...rep içinde olsa olsun,mühim olan kat&#305;l&#305;m&#305;n ve te&#351;vi&#287;in artmas&#305;..Mesaj say&#305;s&#305; belli say&#305;y&#305; geçen üyelere dikkat ediyorum,eskisi gibi hevesleri yok..Bu rep sistemi gelirse siteye canl&#305;l&#305;k gelece&#287;ine inan&#305;yorum..mesajlardaki kirlilik olay&#305;na gelirsek..daha önce de belitmi&#351;tim,imzada rep istemek yasaklan&#305;r,imza kurallar&#305;yla halledilecek ufak bir i&#351; bu..&#350;imdiki sistemde as&#305;l forum kirlili&#287;i daha çok olur,çünkü yeni gelen üyeler birçok mesaj yazarak rütbe artt&#305;rma çabas&#305;na giriyorlar..rep olay&#305;nda ise ne kadar ekmek o kadar köfte..dosya eklemezse,foruma faydal&#305; olmazsa rep de verilmez...
-Asl&#305;nda hiçbirinin önemi yok ama bu sistem üyeleri te&#351;vik edecek ve canland&#305;rak,uyuyan üyeler yeniden sitede aktif olacak..Dü&#351;ünsenize bir anda rütbe sistemi kalkm&#305;&#351;,herkesin rep puan&#305; s&#305;f&#305;r,o zaman kat&#305;l&#305;mda patlama ya&#351;an&#305;r bana göre,haz&#305;r yeni servere geçmi&#351;ken neden olmas&#305;n?
[/b][/quote]
çok güzel yazm&#305;&#351;s&#305;n neyse öylede olur benim için bu &#351;ekilde de sonuçta ben payla&#351;may&#305; seviyorum her iki kap&#305;da payla&#351;&#305;ma ç&#305;k&#305;yor nas&#305;lsa

swedeniz

swedeniz

Üye
ya bu rep sistemi ne çoğu forumlarda görüyorum +rep bu nedir ya gereksiz bişi aslında

swedeniz

swedeniz

Üye
bi ara reput muhabbetti çıkmıştı buyrun
buradan indirebilirsiniz

Rar Şifresi :

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler,

çekmedim dosyayı ama dosyanın adı ipb 2.0.x için olduğu görünüyor.

Keşke ipb 2.1.3 için olsaydı da deneme şansımız olsaydı.

DefectoR

arkadaşlar bu reput olayı çok saçma, ben sırf bu konu için bi forumu iyice izledim takip ettim, gerçekten insanlar işin içine etmiş bulunmakta her mesaj sonunda teşekkür dilenmeler, ya da ne bileyim gizli yazı yapıyorlar teşekkür butonunu tıklıyordun yazılar açılıyor yani bana çok saçma geliyor...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
+1 Murat Abi.

UndeRqRo.uNd

Üye
reput qereksiz bir sistem.katılıyorum

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(Negative &#064; Dec 24 2005, 11&#58;49 AM) [post=235639]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Teşekkürler,

çekmedim dosyayı ama dosyanın adı ipb 2.0.x için olduğu görünüyor.

Keşke ipb 2.1.3 için olsaydı da deneme şansımız olsaydı.
[/b][/quote]
keşke olsaydı ben geçenlerde konu açıldı die koydum yoksa koymazdım bende reput u sevmiorum ama
sitede bazı arkadaşlar istior die

Salihyet

Salihyet

Üye
reput olunca adaletten yanı sıra herkes rap to rap falan saçma sapan imzalar koyucaklar gizli anlaşmalar falan saçma yani.

Clausius Clapeyron

Üye
repum ne

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 24 2005, 06&#58;05 PM) [post=235958]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
reput olunca adaletten yanı sıra herkes rap to rap falan saçma sapan imzalar koyucaklar gizli anlaşmalar falan saçma yani.
[/b][/quote]
alınacak sağlam kararlarla böyle durumların önüne geçilebilir bence.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
paylaşmanın verdiği haz için paylaşılmalı bence...

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler swedeniz,pach&#39;i bulup eklemişsin sağol..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben çözemedim şimdi nedir Reput ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt