Renk Değiştir v1.02 TR By NoLiFe For Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
Renk Değiştir v1.02 TR By NoLiFe For Maxicep
Telefonunuzun renklerini değiştirme programı.
Türkçe Çeviri : NoLiFe
Maxicep için türkçeleştirildi

ÖnizLeme:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: umutunlu, muho71, genc_azad ve 25 diğerleri

calipso_anka

Üye
tşkler:)emeğine sağlık;)

beysehirden

beysehirden

Üye
teşekkürler

ffatihh23

ffatihh23

Üye
tamam da telefonda neyin rengini değiştiriyor onu açıklamamışssın telefonda 50 tane farklı yerin rengi var ?

doganxx

doganxx

Üye
eywallah kardeş sağ ol yaa tam isime yarıcak program

powerrrr

Emre-45

Emre-45

Üye
Neyin rengini değiştirdiğini de söyler misin ?

sublieutenant

sublieutenant

Üye
fakat dosya inmiyor? neden olabilir, yabancı karakterlerden dolayı mı?

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Alakana teşekkürler, ama benim n70te renk sorunu çıktı şimdide, ttpodun animasyon gösterileri renkten renge giriyordu ya o sadece kırmızı kalıyo artı adam gibi gösteri yapamıyo.. birde fexplorerin yazı renkleri tema değiştiğinde siyaha dönüyordu şimdi aynı kalıyor neden olabilir acaba? telefona hard format atıp programı tekrar denedim (ttpod) ama aynı.. yalnış anlaşılma olmasın bu renk programını yüklenmeden hatta programı almadan bu sorun çıktı... şimdi telefona güncelleme yaptırıyorum, benzer sorunla karşılaşan varmı acaba? Teşekkürler telefonu alayım programı deneyecem ama telefon kapanıp açıldığında eski haline dönmüyodur umarım...:oke:

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
Alakana teşekkürler, ama benim n70te renk sorunu çıktı şimdide, ttpodun animasyon gösterileri renkten renge giriyordu ya o sadece kırmızı kalıyo artı adam gibi gösteri yapamıyo.. birde fexplorerin yazı renkleri tema değiştiğinde siyaha dönüyordu şimdi aynı kalıyor neden olabilir acaba? telefona hard format atıp programı tekrar denedim (ttpod) ama aynı.. yalnış anlaşılma olmasın bu renk programını yüklenmeden hatta programı almadan bu sorun çıktı... şimdi telefona güncelleme yaptırıyorum, benzer sorunla karşılaşan varmı acaba? Teşekkürler telefonu alayım programı deneyecem ama telefon kapanıp açıldığında eski haline dönmüyodur umarım...:oke:

programı kuLLandım ama aLdığın hatayı hiç aLmadım. Bazı Telefonlarda bu özeLLik var zaten. Temalarda temayı düzzenle seçeneğinden paletlerin rengi değişebiLiyor.
Bu program o özellikleri oLmayan telefonlar için.

sublieutenant

sublieutenant

Üye

programı kuLLandım ama aLdığın hatayı hiç aLmadım. Bazı Telefonlarda bu özeLLik var zaten. Temalarda temayı düzzenle seçeneğinden paletlerin rengi değişebiLiyor.
Bu program o özellikleri oLmayan telefonlar için.

Yok, sen yazımı yanlış anladın ya da ben anlatamadım, o hatayı ben bu programı kullanmadan önce yaptı zaten, halende devam ediyor, yani bu programla hiçbir alakası yok.. Ama işin ilginç yanı bu program ne gibi şi yapıyodu? ben özelliği farkedemedim:ehe Şuan ttpodun s90a çıkardığı pluginsleri denedim, renklendirme çalışıyor ama s60a olanlar çalışmıyor nedense (çalışıyo da tam işlev yapmıyor)...:spr

doganxx

doganxx

Üye
sağ ol

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
Yok, sen yazımı yanlış anladın ya da ben anlatamadım, o hatayı ben bu programı kullanmadan önce yaptı zaten, halende devam ediyor, yani bu programla hiçbir alakası yok.. Ama işin ilginç yanı bu program ne gibi şi yapıyodu? ben özelliği farkedemedim:ehe Şuan ttpodun s90a çıkardığı pluginsleri denedim, renklendirme çalışıyor ama s60a olanlar çalışmıyor nedense (çalışıyo da tam işlev yapmıyor)...:spr

Ben Senin Sorunu HaLen anLamış değiLim :ehe :ehe
program ne işe yarıyor diyorsan paletlerin rengini değiştiriyor :)

Ma®TiNs

Üye
TeşekkürLer kanki GüzeL Paylasım Emeğine SağLık ;)

ldren

ldren

Üye
cok sagol

Üst Alt