Duyuru Forum iOS ve Android Uygulaması Detayları ve Yorumlar

Sponsorlu Bağlantılar

0343434

0343434

Üye
Su uygulama üzerinde haber okurken sürekli haber linkine tıklayıp sonra bir daha full görüntüleme yapmamız çok Zaman alıyor. Onun yerine haber başlığına basıldığında direkt haber çıksın daha iyi olur.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: phasan

feuer54

Üye
Reklam çıkıyor devamlı ve çöküyor malesef sildim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
iOS uygulamasındaki çökme sorunu düzeltildi ve uygulama için güncelleme app store a gönderildi, birkaç güne güncellenmiş şekilde çökme sorunu giderilmiş ios uygulamamızı reklamlar da kaldırılmış şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Android tarafında ise "Bildirimler" bölümü kapsamlı şekilde çok yakın zamanda gelecek. iOS kullanıcılarının bu konuda sorunu yok.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Windows Mobile hor görülmemeli. En çok mesaj atılan yerdir Windows Phone Genel. @Ozan

• Beğen
phasan

phasan

Üye
iOS uygulamasındaki çökme sorunu düzeltildi ve uygulama için güncelleme app store a gönderildi, birkaç güne güncellenmiş şekilde çökme sorunu giderilmiş ios uygulamamızı reklamlar da kaldırılmış şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Android tarafında ise "Bildirimler" bölümü kapsamlı şekilde çok yakın zamanda gelecek. iOS kullanıcılarının bu konuda sorunu yok.
Android içinde biraz kapsamlı olmalı

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Windows Mobile hor görülmemeli. En çok mesaj atılan yerdir Windows Phone Genel. @Ozan
Bu bizimle alakalı değil, piyasadaki hakimiyetle alakalı olarak geliştiricilerin sayısı ve işletim sisteminin bazı şeylere el veremeyecek şekilde ortaya benzer uygulamalar çıkarılamamasından kaynaklı olarak değişiyor. Her os market sahibi, kendine has kurallar koyuyor. Örneğin iOS uygulamasını zor geçirdik, sebep ise Android içeren bir sitemizin olması gibi saçma bir sebep. Bunların önüne geçemediğimiz için, istediğimiz kalitede uygulama geliştirebilecek geliştirici de bulamadığımız için mecburen olmuyor. Yoksa var da biz önemsemeyip yaptırmıyoruz değil emin olun.

İlerleyen zamanlarda windows 10 un tüm cihazlara düzgünce oturmasıyla alakalı olarak eminim birşeyler değişir ve o zaman kolları sıvarız gibi geliyor.

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul
0343434

0343434

Üye
Windows Phone konusuna bende katılıyorum. Forumda cok kişi sahip olsa bile geliştiren kişi dünya genelini baz aldığı icin yapmaması kadar doğal bir şey yok. Bu suç ancak Microsoft un 5 senedir yürütmeye çalıştığı saçma politikası yüzünden.

iPhone 6 ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bu bizimle alakalı değil, piyasadaki hakimiyetle alakalı olarak geliştiricilerin sayısı ve işletim sisteminin bazı şeylere el veremeyecek şekilde ortaya benzer uygulamalar çıkarılamamasından kaynaklı olarak değişiyor. Her os market sahibi, kendine has kurallar koyuyor. Örneğin iOS uygulamasını zor geçirdik, sebep ise Android içeren bir sitemizin olması gibi saçma bir sebep. Bunların önüne geçemediğimiz için, istediğimiz kalitede uygulama geliştirebilecek geliştirici de bulamadığımız için mecburen olmuyor. Yoksa var da biz önemsemeyip yaptırmıyoruz değil emin olun.

İlerleyen zamanlarda windows 10 un tüm cihazlara düzgünce oturmasıyla alakalı olarak eminim birşeyler değişir ve o zaman kolları sıvarız gibi geliyor.
vay apple vay :sopa: androidle ilgili içerik barındırıyor diye bir forum uygulamasını engellemek nedir:)
google nin yerinde olsam apple böyle birşey yapıyorsa bunu playde barındırmam:)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
İyi de ozan hocam, bazı siteler de android ile alakalı içerik barındırıyor ama onların uygulamaları var. Bu nasıl bir çelişki ?

LG V10 İle Gönderildi

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
İyi de ozan hocam, bazı siteler de android ile alakalı içerik barındırıyor ama onların uygulamaları var. Bu nasıl bir çelişki ?

LG V10 İle Gönderildi
Bir şekilde aşıyoruz :) normalde dedigim gibi bir kural var benim de cok garibime gitmisti ama gecilecek bir yolu oluyor . Boyle bir kisitlama koyması saçma demek istemistim.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bir şekilde aşıyoruz :) normalde dedigim gibi bir kural var benim de cok garibime gitmisti ama gecilecek bir yolu oluyor . Boyle bir kisitlama koyması saçma demek istemistim.
Aynen hocam. Apple biraz özgür bıraksa, daha çok kullanıcı kitlesine sahip olacak ama yapmıyor bunu işte.

LG V10 İle Gönderildi

• Beğen
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Bildirimlere bilgisayardan baktigimizda sayisi artmaya devam ediyor burda gecen 195 bildirim vardi [emoji16]

GT-I9190 ile uygulamasından gönderildi.

0343434

0343434

Üye
iOS icin güncellemeyi bekliyoruz.

iPhone 6 ile uygulamasından gönderildi.

phasan

phasan

Üye
Android için geniş kapsamlı guncelleme gelmeli

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
iOS tarafında bu hafta çökme sorunlarının düzeldiği güncelleme geliyor zaten onda sorun yok, oldukça stabil ve özellikli bir halde.

Android tarafında ise, tek eksik bildirimler menüsü ve bildirimlerin tek tek bakılamaması. Onları hallettiklerinde işimiz tamam olacak :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
telefonda bildirime baktigimiz konular sitede gecerli olmuyor. :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
telefonda bildirime baktigimiz konular sitede gecerli olmuyor. :)
Android tarafında "Bildirimler" ile alakalı geliştirmeler yapım aşamasında, şu an sağlıklı kullanılamıyor. En kısa zamanda bildirim sistemi tek tek yönlenilebilir şekilde düzgün çalışacak.

• Beğen
Tepkiler: exp_l0it

Üst Alt