QT4.7.3+QT Mobility 1.1.2 S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
valla problem yaşatmadı bana hatta daha fazla yer açıldı hafızada c de yani

olciay

olciay

Üye
Teşekkürler...

rowel35

rowel35

Üye
arkadaşlar selamlar;
işin açıkcası E63 den sonra N8 gibi bir telefonu kullanmak çok garip bi durum benim için.
blackberryden vazgeçip aldım bu N8i ancak nokia, yeni yeni icadlar çıkarmış:)
QT mevzusu nedir?
ovi mağaza sırf bu yüzden mi çalışmaz?
nokianın orjinal pusula programı da 4.7.2 olmadığı için yüklemez.
bu zımbırtı ne işe yarar? araştırdım ama detaylı veya anlayabileceğim türden bi konu bulamadım.
bu foruma da ilkkez yazıyorum.
QT ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar, ne olduğuna dair açıklayıcı birşeyler yapabilirlerse çok sevinirim veya seviniriz(çoğu kişi ne olduğunu bilmediğini yazmış zaten)
velasılkelam, şimdi bu dosyayı indirdim. içerisinde ise 4 klasör 1 tane zip var. şimdi hangisinden başlıcaz.
hangilerini yükleyeceğiz veya 1 tane paket yüklemesi var mı bu klasörlerin içinde?
kusura bakmayın bu yeni işletim sistemi hakkında zerre bilgim yok.
mazur görün bir süre.
saygılarımı sunarım.
iyi günler herkese...

ЯReiS

ЯReiS

Üye
arkadaşlar selamlar;
işin açıkcası E63 den sonra N8 gibi bir telefonu kullanmak çok garip bi durum benim için.
blackberryden vazgeçip aldım bu N8i ancak nokia, yeni yeni icadlar çıkarmış:)
QT mevzusu nedir?
ovi mağaza sırf bu yüzden mi çalışmaz?
nokianın orjinal pusula programı da 4.7.2 olmadığı için yüklemez.
bu zımbırtı ne işe yarar? araştırdım ama detaylı veya anlayabileceğim türden bi konu bulamadım.
bu foruma da ilkkez yazıyorum.
QT ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar, ne olduğuna dair açıklayıcı birşeyler yapabilirlerse çok sevinirim veya seviniriz(çoğu kişi ne olduğunu bilmediğini yazmış zaten)
velasılkelam, şimdi bu dosyayı indirdim. içerisinde ise 4 klasör 1 tane zip var. şimdi hangisinden başlıcaz.
hangilerini yükleyeceğiz veya 1 tane paket yüklemesi var mı bu klasörlerin içinde?
kusura bakmayın bu yeni işletim sistemi hakkında zerre bilgim yok.
mazur görün bir süre.
saygılarımı sunarım.
iyi günler herkese...

Kardesim cok basit soylemek gerekirse..onceden python tabanli veya java tabanli telaffuzlarini duymussunuzdur..yani bu ne demek program python tabanli yazildigi icin cihaziniza kurdugunuz python yardimci programina ihtiyac duyar olmazsa calismaz..ornek olarak s60v3 ler icin sis editor,hava durumu programlari gibi..buda ayni sekilde uygulamalar qt tabanli ise cihazda calisabilmesi icin linkte paylasilan qt ye ihtiyac duyuyo olmadan calismiyor..ornek nokia beta lab.daki sleeping screen uygulamasi qt olmadan calismaz..umarim yardimci olur bildigim kadariyle anlatmaya calistim.Linkten indirdiginiz dosyanin icindeki sis dosyalarini cihaza kurun sira onemli degil..bu gun olmasa bile illaki bir gun lazim olacak..kolay gelsin

rowel35

rowel35

Üye
çok saol dostum. bilgi için teşekkürler ancak linkteki dosyalar kurulmuyor.
hepsi değil tabi bi kısmı kurulmamakta. qtqmlviewer.sis qt.sis yüklenmiyor.
ancak bende nokia sleeping screen çalışıyor.
sorunum ne?
çözemedim.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
çok saol dostum. bilgi için teşekkürler ancak linkteki dosyalar kurulmuyor.
hepsi değil tabi bi kısmı kurulmamakta. qtqmlviewer.sis qt.sis yüklenmiyor.
ancak bende nokia sleeping screen çalışıyor.
sorunum ne?
çözemedim.

Kardes qtqmlviewer.sis i kurmasanizda olur onemli degil dosya yoneticisi gibi yardimci bir program yani onemli degil ben sildim..ama qt sis i yuklemeniz lazim eger yuklenmiyorsa cihazdan uygulama yoneticisinden eskisini kaldirip bunu kurun..cihazinizdaki qt hakkindaki bilgileride qtinfo diye kucuk bir program var onunla kontrol edebilirsiniz..forumda mevcut..kolay gelsin

Not: nokia sleeping screen qt ile calisan bir uygulamadir..demekki sizde yuklu bir qt mevcut..qtinfo programiyle surumune bakip eskiyse isterseniz bununla degistirebilirsiniz.

harooon007

Üye
benim ovi marked hala calismiyor :S
"Notifications_Support_Package_Symbian3_v1.1.11106" bu dosyayi yukleyemiyorum hata veriyo, ve ovi marketi nasil yapacam yardimci oluun :hmmm dardayim dostlar

rowel35

rowel35

Üye

Kardes qtqmlviewer.sis i kurmasanizda olur onemli degil dosya yoneticisi gibi yardimci bir program yani onemli degil ben sildim..ama qt sis i yuklemeniz lazim eger yuklenmiyorsa cihazdan uygulama yoneticisinden eskisini kaldirip bunu kurun..cihazinizdaki qt hakkindaki bilgileride qtinfo diye kucuk bir program var onunla kontrol edebilirsiniz..forumda mevcut..kolay gelsin

Not: nokia sleeping screen qt ile calisan bir uygulamadir..demekki sizde yuklu bir qt mevcut..qtinfo programiyle surumune bakip eskiyse isterseniz bununla degistirebilirsiniz.

şimdi o programı bi araştırayım qt infoyu. sonra yükleyeyim. kusura bakmayın hemen cevap yazamıyorum, işler yoğunmalum:)
qt 4,0,1 sanırım yüklü olan o yüzden yüklendi o zıkkım screen şeydi:)
bakalım bi duruma da qt ile ilgili birşey yükleyemiyorum. işim gereği pusula çok lazım oluyor bana, sylvaları da yanımda taşımak istemiyorum artık:)

Uruloki

Uruloki

Üye
4.7.4 çıktı yakında eklernir buraya

rowel35

rowel35

Üye
daha birini kuramadan 4,7,4 ü mü çıktı yaw:S

GULSEHIRLI

Üye
Teşekkürler kardeş

s3rseri

Üye
teşekkürler Sağol :) ...

raziyecimri

raziyecimri

Üye
paylaşım için teşekkürler. Sleeping screen'i kuruyorum, ekran koruyucudan seçiyorum ama çalışmıyor. Belki bu, sorunu giderir.

brky brc

Üye
bilader indirme linki nerede

amtcn

Üye
Bu QT tam olarak ne işe yarıyor açıklayabilecek bi arkadaş var mı ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
TeşekkürLeR Kardeşim...

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkürler :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
qt yüzünden telefona 2 kere format çekmek zorunda kaldım bir daha tövbe :) isteyen nokia bubbles kursun oviden sonra silsin..o şekilde de qt geliyor telefona

• Beğen
Tepkiler: vobay

Üst Alt