[Allstar Software] Facebook Touch QT v1.90 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[Allstar Software] Facebook Touch QT v1.90 S^3 Anna Belle Signed
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

GOOGLE ÇEVİRİ
Bizim popüler app, Facebook Qt Allstar Software'in yeni geliştirilmiş sürümüne hoş geldiniz.

Facebook Qt bir hızlı, düzgün ve şık bir UI, Cilt anahtar kaydırmayı, Otomatik Yeniden yükle, Gece Kapak, Profil Hızlı Yükleme süresi, Karanlık ve Işık Temalar gizleme ve çok daha fazlasını içeren, mobil Facebook ihtiyacı herkes için bir one-stop uygulamadır.

V1.90 için Degişiklikler:
- Peyzaj görünümünde sabit Hakkında Sayfa
- Sistem Görev yöneticisinden uygulama gizlemek için yeteneği (ve menüde daire çalıştıran)
- Kaydırma Düğmeleri artık düzgün kaydırma
- 11 kullanışlı kısayolları ile Mobil Basic için Hızlı Kısayollar Menü
- Gece kapak Menuıtem (açtığınızda otomatik Gece Kapağını aktive Geçiş) Sol Gece Kapak geçiş ve Right Intensity Toggle ile iki düğme bölünür
- Mobil Basic İkinci Tarama Pencere (non Tam Ekran)
- Uyarı desteklenen değil indiriliyor hakkında verilen Font boyutunu değiştirmek için
-Beceri, güzel bir dizi de verilen
- Facebook Qt Recovery programını (Nokia mağaza onayı bekliyor) eklenmiş, bu donuyor eğer Facebook Qt iyileşir ve yanıt vermez, sadece Facebook Qt en aza indirmek, programı açın ve basın "Kurtar"
- Ben resmen Facebook Dokunmatik Qt Facebook Qt aldım ve ben içtenlikle size iyi hizmet etti umut olan herkesi teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105, MaxipmaN ve ÇaRşI 2387

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Biraz iyileşme olmuş ama hâlâ yetersiz. Zaten alacağı son güncelleme de bu oldu. Çünkü yeni yıl ile birlikte güncelleme olmayacak.

MaxipmaN

Üye
doğru demi 1ocak geldi çok acı :(:(

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt