[qt] AnyBrowser v0.5.1 Updated (17/03)

• 17 Mart 2013
  • 2052 Okunma
  • 21 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

google çeviri

Çalışma: -Çerezler (yapıldı)-Daha iyi Config Page (çalışma)-Daha iyi Pil Ömrü (önerilerinizi?) Değişiklikler 0.4.2 - 0.5 -Çerezler tasarrufu (tam bir temiz yükleme yaptım, eğer belki de) ilk start tasarruf olmaz -Kaldırılan menüden "Sayfa / Sayfa Yükle Kaydet". Zoom yaparken Üstbilgi etkisi-kaldırıldı. Değişiklikler 0.5 0.5.1: [/ i] -URL Saha sorunu giderilmiştir. -Yeni Yapılandırma Sayfası. Sabit-Config Sayfa konular (yatay) Zoom yaparken alt bar etkisi-kaldırıldı. -Yenile düğmesi sorunu giderilmiştir. Eski sürümleri gibi-Sayfa başlığı,. -Google arama uluslararası (için url Alan kullanarak ) arayın. Mayanktaker by-Yeni Splashscreens. Mayantaker tarafından sayfa hakkında-Yeni. E6 (480x640) için-ekranlar. Hakkında Page ve Config Page-Loader. -Kilit Flick seçeneği (google maps için, ve bazı oyunlar)

Yazan: asigsasi

[qt] AnyBrowser v0.5.1 Updated (17/03) İndir

okanaytimur, baro44, MaxipmaN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler :oke:

asigsasi bunu beğendi.
  3. :rica:

4. hay betanı da yapacağın işe de ya neyse teşekkürler paylaşım için

- - - Eklendi - - -

bayağı gelişmiş eksikler var ama neredeyse kullanılabilir durumda

5. şu faceyi de dokunmatik site olarak algılasaydı iyiydi..

- - - Eklendi - - -

touch.facebook.com dan giriyor ama bildirimler mesajlar ikonları gözükmüyor sağdaki menü açılmıyor.. şu tam olarak yapılsın çok süper bi tarayıcı olcak..

6. Çok teşekkürler abi :oke:

7. Teşekkürler :)

8. teşekkürler.

9. nokia 603 wirless le bagladıgımda bıle cok yawas ve kasmalar var yinede teşekürler

10. arkadaşlar videoya girdiğimde çıkamıyorum nasıl çıkabilirim sürekli kapatıp açmam gerekiyo

11. Wifi ile bile çok yavaşmı olamazya 3G ile bile gayet hızlı.

12. arkadaslar sekme cubuğu nerde?

13. buna gerek yok artık kendi tarayıcıyı kullancaksınız

14. şimdi oldumu

15. kullandğımızı kim söyledi

16. kardeş vallaha evde 16 mgbt ınterdet var onun wirless ile baglanıyorum denemeseydım soylemezdım olanı yazdım yani

17. Belki çok hızlı geliyordur:ehe

Yüklüyor...
26/09/2018 - 02:44