[qt] AnyBrowser v0.5.1 Updated (17/03)

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[qt] AnyBrowser v0.5.1 Updated (17/03)

google çeviri

Çalışma: -Çerezler (yapıldı)-Daha iyi Config Page (çalışma)-Daha iyi Pil Ömrü (önerilerinizi?) Değişiklikler 0.4.2 - 0.5 -Çerezler tasarrufu (tam bir temiz yükleme yaptım, eğer belki de) ilk start tasarruf olmaz -Kaldırılan menüden "Sayfa / Sayfa Yükle Kaydet". Zoom yaparken Üstbilgi etkisi-kaldırıldı. Değişiklikler 0.5 0.5.1: [/ i] -URL Saha sorunu giderilmiştir. -Yeni Yapılandırma Sayfası. Sabit-Config Sayfa konular (yatay) Zoom yaparken alt bar etkisi-kaldırıldı. -Yenile düğmesi sorunu giderilmiştir. Eski sürümleri gibi-Sayfa başlığı,. -Google arama uluslararası (için url Alan kullanarak ) arayın. Mayanktaker by-Yeni Splashscreens. Mayantaker tarafından sayfa hakkında-Yeni. E6 (480x640) için-ekranlar. Hakkında Page ve Config Page-Loader. -Kilit Flick seçeneği (google maps için, ve bazı oyunlar)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: okanaytimur, baro44, MaxipmaN ve 1 kişi daha

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Scuderia.

Scuderia.

Üye
:tşk:

MaxipmaN

Üye
hay betanı da yapacağın işe de ya neyse teşekkürler paylaşım için

- - - Eklendi - - -

bayağı gelişmiş eksikler var ama neredeyse kullanılabilir durumda

aliosman166

aliosman166

Üye
şu faceyi de dokunmatik site olarak algılasaydı iyiydi..

- - - Eklendi - - -

touch.facebook.com dan giriyor ama bildirimler mesajlar ikonları gözükmüyor sağdaki menü açılmıyor.. şu tam olarak yapılsın çok süper bi tarayıcı olcak..

Pringles

Pringles

Üye
Çok teşekkürler abi :oke:

emre.koc

emre.koc

Üye

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler :)

kartal076

kartal076

Üye

hizan

hizan

Üye
teşekkürler.

sado_27

sado_27

Üye
nokia 603 wirless le bagladıgımda bıle cok yawas ve kasmalar var yinede teşekürler

bbakkus

bbakkus

Üye
arkadaşlar videoya girdiğimde çıkamıyorum nasıl çıkabilirim sürekli kapatıp açmam gerekiyo

fazel61

Üye
arkadaslar sekme cubuğu nerde?

Anil-D

Anil-D

Üye
buna gerek yok artık kendi tarayıcıyı kullancaksınız

sado_27

sado_27

Üye
Wifi ile bile çok yavaşmı olamazya 3G ile bile gayet hızlı.
kardeş vallaha evde 16 mgbt ınterdet var onun wirless ile baglanıyorum denemeseydım soylemezdım olanı yazdım yani

Üst Alt