Uygulama Puffin ile video izleme problemi

Sponsorlu Bağlantılar

yetenek123

yetenek123

Üye
    Konu Sahibi
Puffin ile video izleme problemi
Arkadaşlar Puffin malum flash desteği olmayan telefonlara Flash desteği sağlayan mucize bir program. Kullananlar bilir video açtığımızda video başlamadan sağ üst köşede bir pencere belirir ve o pencereden izlemek istediğimizde çok iyi ve akıcı görüntü alınır. İşte tamda problemim burda. Htc ChaCha kullanıyorum arkadaşlarımda ''Htc One X , Samsung S4 ,iPhone 5 '' sağ üstteki o pencere video başlamadan hemen önce beliriyor. Ancak benim telefonumda hiçbir zaman çıkmıyo. uygulamanin free ve full versiyonlarını denedim sonuç değişmedi. problem nedir? bilgisi olan?

Çözüldü : Sorun Armv6 destekli telefonlardan kaynaklanıyor. Armv7 desteklemesi gerekiyormuş. Dolayısıyla Htc ChaCha gibi Armv6 destekli telefonlarda Puffin ile video izleme sekmesinde problem oluşabiliyor.

Son düzenleme:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bende 3.0.9 tam sürümde gösteriyor s4 mini

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yetenek123
yetenek123

yetenek123

Üye
    Konu Sahibi
3.0.10439 sürümü full versiyon ancak şuu mükemmel video izleme sekmesi bir türlü gelmiyor. iŞin garibi o ktunun içi hep boş,ünlem falanda yok yani HTC ChaCha kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
surumle alakalı birşey olabilirmi acaba deneyeceksen bendeki dosyayı ekliyim

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
Bendede yokmus eklede deneyeyim bende abi

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yetenek123

yetenek123

Üye
    Konu Sahibi
Ilgin ve desteğin için teşekkürler ancak olmuyor. Bu özelliğini kullanabileceğim başka bir tarayıcı var mı?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ilgin ve desteğin için teşekkürler ancak olmuyor. Bu özelliğini kullanabileceğim başka bir tarayıcı var mı?
Valla uygulamanin bu ozelligini sen soyleyince farkettim bende :)
Uygulamanin son surumunu denedinmi 3.5 surumu cikmis.

Habit browseri onerebilirim flash destegi mevcut ama oyle kutu beliripte tiklamiyorsun, video uzerinxen tam ekran tiklayabiliyorsun

yetenek123

yetenek123

Üye
    Konu Sahibi
Valla uygulamanin bu ozelligini sen soyleyince farkettim bende :)
Uygulamanin son surumunu denedinmi 3.5 surumu cikmis.

Habit browseri onerebilirim flash destegi mevcut ama oyle kutu beliripte tiklamiyorsun, video uzerinxen tam ekran tiklayabiliyorsun
Sürümle alakalı olduğunu düşünmüyorum pek , telefonumun ekranı küçük ,çözünürlük ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bazen çıkıyor bazen çıkmıyor

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA AKPINAR97
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu konuda ucbrowser de cok iyi

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
En iyisi puffin sansure yakalanmiyor 100de yuz ip adesim nedir .coma gir puffin ileeee

yetenek123

yetenek123

Üye
    Konu Sahibi
Sorun Armv6 destekli telefonlardan kaynaklanıyor. Armv7 desteklemesi gerekiyormuş. Dolayısıyla Htc ChaCha gibi Armv6 destekli telefonlarda Puffin ile video izleme sekmesinde problem oluşabiliyor.

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Armv7 cihazim bndede oluyor bzen sorun ee ??nolcak locked

Misafir - 388497

Puffin çalışmıyor 1 haftadır napacm

Üst Alt