Psp Hafıza Kartına Oyun Yukleme...?

Sponsorlu Bağlantılar

07oguz07

07oguz07

Üye
Arkadaşım psp de iso dosyası var ona atman gerekiyor .iso uzantılı ripli ve cso lu oyunları ama dosya halinde verilen oyunları psp game 4xx 5xx 3xx ve ya psp game klasörüne atman gerekr :bye2:

----------Eklendi @ 10:40:13 ---------- Yazıldı @ 10:37:47 ----------

dostum ben 2011 yükledim :) senin msjı yazdığn ay kasım olabilir ama sormak istdeğin bisi olursa yaz(h)

yasin7106gs

Üye
PSP VERSİYON KIRMA VAR BNDE BUGÜN KIRDIRDIM KIRIYO ADAMLAR YANİ KORSAN OLUYO
:hih:

evrenozlu

Üye
Arkadaşlar forumda bu başlık altında bir sürü açıklama v.s. gördüm ama malesefki hiçbiri sorunumu çözmedi. Kimisi oyunu yüklemek için hafıza kartına ISO isimli dosya açıp oyunları bunun içine atın yazmış kimiside hiç birşey yapmaya gerek yok hafıza kartının içine atmanızda yeterli yazmış. 6.60 sürümlü psp me neredeyse hepsini deneyerek oyun atmaya çalıştım ama maleseftir ki oyunları ekranda göremiyorum. ISO dosyasını tıklayıncada ''this game cannot be started. Data is corrupted'' msjı veriyor. Yardımcı olan arkadaşa minnettar olacağım

----------Eklendi @ 20:23:02 ---------- Yazıldı @ 20:20:33 ----------

bu versiyon kırdırma işlemini Ankara'da yapan elbette bir yer vardır ama bilen varmı?

3004psp3004

Üye
Arkadaşlar toplam 9 sayfayıda okudum fakat hiçbiri işime yaramadı..En mantıklısı aldığım yere yaptırmak yinenede teşekkürler

3004psp3004

Üye
arkadaş bendede aynı hata veriyo yardımcı olun yaa
Data is corrupted hatasını çözümünü bulan msj atsınn

xxhasanxx634

Üye
bende aynı hatayı aldım.acaba kırdırmazsam olmazmı bu.

sekinardi

sekinardi

Üye
Benim arkadaş yapıyodu ondan öğrenip bilgilendiririm seni.. :)

alp1988

Üye
ankarada maltepe pazarında kırıyorlar istersen hafıza kartını yettiği kadarda oyun yüklüyorlar

----------Eklendi @ 17:25:55 ---------- Yazıldı @ 17:23:07 ----------

psp/game klasörüne new.txt adlı boş bir metin belgesi aç birde öyle dene

aydınlı47

Üye
adam soru soruyo cevap veren yok paso muhabbet paso geyik...bende aynı soruya cavep arıyorum.ıso ya yüklüyorum oyunu görmüyo

cukka64

Üye
BeyleR BEN SİZE anltem önce psp versiyon kırılması gerek sonra kendi kendine iso klasoru gelir direk oyun klasorunu atmayın psp cso oyunları okur csoları isoya atın bak nasıl çalışıyor ben kırdım versiyonunu çok süper oluyor SORU SORMAK İÇİN facede mesaj AT Mehmet Ali Akgül uşak banaz

cukka64

Üye
Amigo şu adresi bana bi şekil yollasana

marcio_nobre

Üye
ya arkadaşlar...psp nin memory kartına yanlışlıkla format attom şimdi oyun yüklemeye çalışıyorum..kart 8gb ve boş fakat toplmda 1 gb ı bulmayan oyunu bile atarken oyun boyutu büyük diyo ve almıyorr????

Kambermd

Üye
[QUOTE=pes 2011 indirmek istiyorum ücretsiz

sedokan

Üye
Benim PSPmde firmware yok software var versiyonu 6.60.PSPyi haclamadan oyun yuklenmiyo diyosunuz ben hacladim ama memory stick te ISO dosyasi yok.torrent ten oyunlar indirdim iso klasorune atilmasi gerekiyomus klasor yok.Nasil yapicam bi yardimci olursaniz tesekkur ederim...

Üst Alt