Psp Hafıza Kartına Oyun Yukleme...?

Sponsorlu Bağlantılar

katdeluna95

Üye
arkadaşlar psp nin versiyonu 5.70 haricinde bir versiyonsa bu mindirdiğiniz oyun lar açılır çünkü sony sadece 5.70 dşındaki versiyonlara chip taktı chıp takılınca oyun korsan orjınal farketmez açar ama chip siz ise sadece orjinal açar orjinal oyun fiyatları en az 49.90 tl (psp nizin özelliklerini iyice öğrenin tavsiye)...

delum258

delum258

Üye
arkadaslar acıll yardım edinn bn oyun indirdim ıso-cso adlı bi dosya yoq nereye atcam bn onları indirdigim dosyalar sunlar klasor (SYSDIR-USRDIR) bide ICON1.PMF--PARAM.SFO---ICON0---PIC1---SND0.AT3 bu dosyalar war bn bunarı nereye atcam game memi ?¿ ve nasıl atcam hnqilerini lutfe yardım edin:aha::hmmm:naughty:

--------------- Ekleme ---------------

cvp bqliyorum acıllll :hmmm:hmmm:d::hmmm

xfurkancanx

Üye
Sağol

shirineee

Üye
acil yardıma ihtiyacım var ! :( 2 defadır oyunu indiriyorum iso haline getirip atıyorum oyunu açınca (daha açılmadan) psp kapanıyor açınca da sıfırlanıyor, versiyonu tekrar tekrar kırmam gerekiyor eksik olan nedir yardım edin :(

mangdaşire

mangdaşire

Üye
arkadaşlar şu pspye oyunu nasıl yukleyecez? oyun dosyalarını direk hafıza kartına atıp pspye taktığımızda görüyormu yoksa farklı bi yolumu var? Bilgilendirirseniz sevinirim..
Saygılar..

cihaz hackli degilse oyunları görmez arkadaşımdan biliyorum.şuanda bildigim kadarıyla v6.bilmem kaçlar hackleniyo onun üstü hacklenmiyo

aykanaykan

Üye
yaa abi ilk kartı kırdırtman lazım

sirin61

Üye
arkdasalr.okuyucuyu kırdırmadan baska oyun oynayamıyormuyuz vede bu kimler kırabilir ?

vede hangi siteden oyun indiriebliyoruz akdaslar ,?

xwq99

Üye
beyler bakın psp oyun yuklemenız icin oyun dosyaları ıso veya cso olması lazım arkının dedıgı gibi hafıza kartınıza iso diye dosya acıyoruz oyunun dosyalarını başka klasorle beraber içine atıyoruz ve oynamaya başlıyoruzzz ben su an resident evil 5 indirdim iso ve aynı şekılde attım oynuyorum hadi kolay gelsın.....:kop::oke::megafon:

bartu**

Üye
beyler oyunu hafıza kartına nasıl atıyoz

hacibulgura

Üye
bende bişi sorcam müzük video nal yüklenio

DarknessKaan

Üye
Arkadaşlar benim PSP (3004 Slim & Lite) im 2010 versiyon 6.35 8 GB hafıza kartı var herşeyi orjinal ama bir türlü oyun atmayı bulamadım hep hecklemem gerektiyini söylüyorlar ama ben hecklemeden oyun atamicakmıyım?

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Hayır kardeşim h.acklemeden internetten oyun yükleyemezsin :oke:

DarknessKaan

Üye
:hmmmhmm... Bu arada Psp 2010 sürümü h.ack çıktı mı bilen var mı?

xXlanovaXx

Üye
Arkadaşlar öncelikle bu durum biraz can sıkıcı bnde böle bir durumdaydım ama bn cözümü buldum.size bn psp'i anlatıcam psp yi öncelikle kırın bn CFWEnambler 3.70-5.03 ikisinden birini kullanın tavsiyem.GEN-C olursa daha iyi olur.bunları yükledikten sonra fotograflara girip anolog stik ve alt tuşa basıyosunuz yani kısaca alt tuşa basıp anolog sitk'i aşaya itiyosunuz hızlı bir şekilde aşgıya inicek indikten sonra ekran siyay yesil farklı renklerle acılıp kapanıcak sakın korkmayın :aha: sonra psp acılacak ve psp yi ilk aldıgınız gibi sony psp portoble gibi bişey işte :kop: Neyse sonra game'e girip CFWEnambler 3.70-5.03 hangisi ise basın basınca oyna girmiş gibi olcak kapanınşlsca kırılmış olcak.Yanlış şimdiden diyim bence bnu siz yapmayın gidin kıran birine yaptırın çünkü brik yerse psp'niz gider açtınızda yeşil ışık yanar ama ekran acılmaz sonra 1psp parasıda verirsiniz.

sheff_n900

Üye
ya kardewim yalmiwlikla iso klosörünü sildim, yeniden açdım ama şimdide oyun görmüyor. yardim edin...

yani kisacası kartı format etdim. şimdi ne yapmalıyım?

drakorbit

Üye
Hepinize Teşekkürler :sarıl:

Necati1998

Üye
:vur:vur:vur:vur:allalla::allalla::allalla::allalla:psp oyunu yükledim 3 part çıktı naqmam geerek onlar çıkartcammı????:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:Help Please

Necati1998

Üye
:vur:vur:vur:vur:allalla::allalla::allalla::allalla:psp oyunu yükledim 3 part çıktı naqmam geerek onlar çıkartcammı????:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:Help Please​

magicborn

Üye
çok teşekkürler sizin sahenizde hallettim

sidkaya

Üye
arkadaşlar öyle emen iso dosyası diye klasör açılmayacak pspyi kırdırtıcaksınız eğer kendinize güveniyorsanız kendiniz kırın internete yazarsanız size nasıl yapılacağını anlatır. yada bildiğiniz korsancıyo götürüceksiniz. ondan sonra oyunları iso dosyasına atabilirsiniz

Üst Alt