Psp Hafıza Kartına Oyun Yukleme...?

Sponsorlu Bağlantılar

zambox

Üye
Eğer versiyonun 4.1 ise bir program ile onu 1.5 e düşürüceksin eğer 1.5 ise psp ye iso diye bir dosya açıp oyunlarını onun içine atıcaksın. (Psp oyunları özeldir bulman gerek elinde varsa bir şey diyemem):oke:

--------------- Ekleme ---------------

eğer versiyonun 4.1 ise onu 1.5 e düşürmen gerek bunu da bazı bilgisayarcılar var onlar yapar.Sonra içine elinde olan oyunları iso diye bir dosya açıp içine atıyorsun. :oke:

KIVANC-96

Üye
psp'ye oyun yüklendiğini iyi biliyoru ve benimde psp var eğer bana başvur

MolenBee-k

Üye
Merhabalar Ya Benim PSP İçindeki Klasörlerini Yanlışlıkla Sildim Onları Nasıl halledebiliriz Yardım Ederseniz Memnun Olurum Şimdiden Tesekkur Ederim
Saygılar...

reptile_34

Üye
arkadaşlar psp oyunlarını hangi siteden indirebiliriz yardımcı olurmusunuz.. teşekkür ederim ilgi ve alakanıza

Symbiont

Üye
Bakınız Eğer PSP niz FAT (İlk Çıkan ) İse Sadece UMD Disk İle Oyun Oynaya Bilirsiniz Hafıza Kartı Medya Olarak Gözüküyor Sadece 2004,3004,Slim de Oluyor

Symbiont

Üye
YAni HAfıza KArtından Oyun Oynanıyor

warrior35

Üye
ya kardes bak simdi hafıza kartını okuyucuya takıosun sonra usb yle blgisayara bağlanıp ISO klosörüne atıosun bu kadar sonra da keyfini çıkart

MAXİTALAT

Üye
beyler bana kesin indiren bi psp oyunu adresi söleyin

muhsual

Üye
kardeş dinle o zaman kesin çözüm muhsualda yani bende dikkatlice diceklerimi dinle ok
1)aldığın oyunun korsan olması durumunu biliyorsundur (umd felan)
2)eğer oyunu kuramıyorsan ki ben öle anladım normal cep hafızasında dll data apps klasörleri gibi bir klasör açıcan ve klasör ismini iso olarak belirlicen direk zaten oyun uzantısından ps portiblen algılıcaktır
3)oyun kurumu tamamladıktan sonra startını çek oyuna zevkle başla
4)daha da anlamadıysan birebir algılama için msn adresime her pazar 12 den sonra bağlanabilirsin [email protected] hadi görüşürük

omerucak9999

Üye
arkadaşlar internetten oyunu indirdikten sonra 7 zip programını indirip psp oyunu ile birlikte açıyoruz. sonra içindeki dosyaları masaüstüne atıp oradan psp nin iso klasörüne atacaz. ama iso klasörünü kendimiz açmayacaz.psp ye ayarlar bölümünden psp format ı seçecez.ondan sonra orada iso bölümü görünür olacaktır. masaüstündeki oyunları da iso nun içine atacaz.

psp vadisi diye bir site var oadan indirin

kel_arif

Üye
beyler peki hafıza kartından oyun yükleyebilmek için illaki psp nin kırılmış olması mı lazım?

halis-durmaz437

Üye
nasıl indircem

kingb04

Üye
aldığın bayiye git yüklesin bundan kolay n var ki adam atıo bn aldığımda sordum

ratapan

ratapan

Üye
le oqlum yapiyik olmiy nie hele acele bakin

PSPdelisi

Üye
yav abi iso diye bi dosya açtım ama pspde görünmüyo

mcmemo9691

Üye
Arkadaşlar size yolu gösteriyorum:
Memory Stick-ISO Not:Klasör ISO olarak yazılmalıdır
ilk olarak PSPyi cracklıyoruz(Bilgisayarcıdan)daha sonra sitedeki oyunları indiriyoruz.Rardan çıkardımızda .iso uzantılı olacaktır(winrar kullanıcılarında rar olarak gözükür).bu .iso dosyasını yarattığımız veya hazır olan ISO klasörüne atıyoruz zaten PSP cracklıysa dosyalar gözükür
Not:isteyenlere özel mesaj olarak adresleri veririm

Lacrymosa

Üye
yav abi iso diye bi dosya açtım ama pspde görünmüyo

Mermory Stick'in içinde yani ana dizine ISO diye klasör oluşturacaksınız. İçine oyunları atacaksınız. NFS.img ya da NFS.cso gibi dosyaları atıyoruz. Daha sonra PSP bunu görür. Ama PSP hackli değilse görmez. PSP ana menüsünde Network Uptade var. Oradan PSP'i güncellediyseniz PSP'niz orjinal olur ve sizin ISO klasörüne attığınız oyunları görmez. PSP'nin tekrar hacklenmesi gerekir.

emre818

Üye
ISO ya öyle göderemezsiniz.
Ben Sirkeci'ye gitmiştim orada playstation yerlerinde ini kırdırtıyorsun ancak öyle yükleyebiliyorsun bende 2 küsür oyun var

çok oyun varmış xd

oyuncu77

Üye
Yahu psp hacklenmesi gerekiyo burda adamlar 60 tl ye yapıyolar ama para vermek istemiyorum ben benim pspnin system sofware si 5.03 ChickEN acaba bununla bi ilgisi varmı yada hackleten arkadaşlarda ne yazıyor nerden bakacağını bilmeyenler psp de settings bölümüne girin system settings e girin en alttan 2. olan system informationa bakın hackleme yolunu bilen varmı bu yada versiyonunu nasıl düşüreceğimizi bilen varmı varsa yardım etsin lütfen

psp hackletmek versiyonunu değiştirtmek anlamına geliyor bu versiyonunu değiştirme yöntemini elbet bilen biri vardır ama bizimle paylaşmaz çünkü gözlerini para bürümüş sanki para herzaman yanlarında olacak bilenler anlatsın

kingb04

Üye
arkadaşlar bn psp alıcamda malum psp oyunları phalı yani versiyon 1.5 ise internetten indirdiimiz oyunları anlattığınız gibi yaparsak olurmu bide sorun olmaz deİlmİ

Üst Alt