Psn den PlayStation 3 oyunu almak.

• 28 Temmuz 2014
  • 2214 Okunma
  • 10 Cevap

1. Arkadaşlar PlayStation 3 için dövüş oyunu alacağım
    Tekken Tag Tournament 2 yi alacağım , ama birşey soracağım
    Teknosa da CD ile 120 TL sen satılırken ,
    PlayStation 3 mağazasında 50 TL sizce bir fark olurmu , CD ile mi almak mantıklı yoksa mağaza dan mi :)

Yazan: NEXUS
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Bende gta 5 ilk çıktığında psnden 150 tl ye aldım :D millet 220 tl verirken 150 tl vermek akıllık denilebilir. Gta 5 de cd lisinden hiçbir farkı yoktu. Tek farkı kutudan harita çıkıyormuß sanırım olmasada olur bence. Bir fark olmaz sadece kutusuz olur ;(

Mobil cihaz ile gönderdi
    .NeXuS. bunu beğendi.
  3. Format atınca , oyunu filan silince tekrar para vermek gerekirmi veya hesap şifresini bilmek yeterli mi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Hesabını bil aynı apple storedan oyun indirir gibi tekrar 100 defada kurabilirsin ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
    .NeXuS. bunu beğendi.
  5. Mantık aynı ios , android , wp gibi tekrar indirip kurulabiliyor o zaman iyimiş :) , ben hesaba yeni hesap Oluşturamadım rastgele oluşturduğum bir hesabı kapattım ama yeni hesap oluşturamadım bir türlü :( onu nasıl yapabilirim birde psn den alınca CD den eksik hissediyormu fazla :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Bilgisayardan oluştur daha rahat ve daha kolay oluyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    .NeXuS. bunu beğendi.
  7. birşey daha soracağım ps3'te alırken ekstra eklentiler var , cd de bunlar direk mevcut mu oluyor?

8. Sadece ileride CD çizilir ama hesaptaki hep senin.

Mobil cihaz ile gönderdi
    .NeXuS. bunu beğendi.
  9. Arkadaşlar ininal kart ile PS store den Tekken tag tournament 2 oyununu aldım ekstra online pass kağıdı ve bonus movies packlerini aldım ve 18 GB tam 1 günde indi :D , aslında PS store den almak daha mantıklı CD çizilebilir ama bunun gitme şansı yok :)
    Tek sorun indirmeyi beklemek :D

Bu arada tekken tag tournament 2 gerçekten mükemmel olmuş tam 12 saat oynadım aylardır ps3 ün yüzüne bakmamıştım :D , Tekken 6 ise serinin en berbat oyunu.

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  10. Ps gold muydu ne o üyeliği satın all 100 liraya. 12 ay boyunca her ay bedava oyun. En az 6 tane felan sağlam oyun veriyorlar toplamda. Zaten biri bile üyelikten pahalı

Mobil cihaz ile gönderdi
    .NeXuS. bunu beğendi.
  11. Ps plus o :D evet 3 aylık olmuştum çok sağlam oyunlarda denk geliyor ayrıca ps vitadada ps plus olduğu için verilen parayı hak ediyor :good:

Mobil cihaz ile gönderdi
    .NeXuS. bunu beğendi.
Yüklüyor...
16/12/2018 - 16:56