Psn den PlayStation 3 oyunu almak.

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Psn den PlayStation 3 oyunu almak.
Arkadaşlar PlayStation 3 için dövüş oyunu alacağım
Tekken Tag Tournament 2 yi alacağım , ama birşey soracağım
Teknosa da CD ile 120 TL sen satılırken ,
PlayStation 3 mağazasında 50 TL sizce bir fark olurmu , CD ile mi almak mantıklı yoksa mağaza dan mi :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende gta 5 ilk çıktığında psnden 150 tl ye aldım :D millet 220 tl verirken 150 tl vermek akıllık denilebilir. Gta 5 de cd lisinden hiçbir farkı yoktu. Tek farkı kutudan harita çıkıyormuß sanırım olmasada olur bence. Bir fark olmaz sadece kutusuz olur ;(

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bende gta 5 ilk çıktığında psnden 150 tl ye aldım :D millet 220 tl verirken 150 tl vermek akıllık denilebilir. Gta 5 de cd lisinden hiçbir farkı yoktu. Tek farkı kutudan harita çıkıyormuß sanırım olmasada olur bence. Bir fark olmaz sadece kutusuz olur ;(
Format atınca , oyunu filan silince tekrar para vermek gerekirmi veya hesap şifresini bilmek yeterli mi :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Format atınca , oyunu filan silince tekrar para vermek gerekirmi veya hesap şifresini bilmek yeterli mi :)
Hesabını bil aynı apple storedan oyun indirir gibi tekrar 100 defada kurabilirsin ;)

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Mantık aynı ios , android , wp gibi tekrar indirip kurulabiliyor o zaman iyimiş :) , ben hesaba yeni hesap Oluşturamadım rastgele oluşturduğum bir hesabı kapattım ama yeni hesap oluşturamadım bir türlü :( onu nasıl yapabilirim birde psn den alınca CD den eksik hissediyormu fazla :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Mantık aynı ios , android , wp gibi tekrar indirip kurulabiliyor o zaman iyimiş :) , ben hesaba yeni hesap Oluşturamadım rastgele oluşturduğum bir hesabı kapattım ama yeni hesap oluşturamadım bir türlü :( onu nasıl yapabilirim birde psn den alınca CD den eksik hissediyormu fazla :)
Bilgisayardan oluştur daha rahat ve daha kolay oluyor.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
birşey daha soracağım ps3'te alırken ekstra eklentiler var , cd de bunlar direk mevcut mu oluyor?

hookword

hookword

Üye
Sadece ileride CD çizilir ama hesaptaki hep senin.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ininal kart ile PS store den Tekken tag tournament 2 oyununu aldım ekstra online pass kağıdı ve bonus movies packlerini aldım ve 18 GB tam 1 günde indi :D , aslında PS store den almak daha mantıklı CD çizilebilir ama bunun gitme şansı yok :)
Tek sorun indirmeyi beklemek :D

Bu arada tekken tag tournament 2 gerçekten mükemmel olmuş tam 12 saat oynadım aylardır ps3 ün yüzüne bakmamıştım :D , Tekken 6 ise serinin en berbat oyunu.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Superfan

Superfan

Üye
Ps gold muydu ne o üyeliği satın all 100 liraya. 12 ay boyunca her ay bedava oyun. En az 6 tane felan sağlam oyun veriyorlar toplamda. Zaten biri bile üyelikten pahalı

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ps gold muydu ne o üyeliği satın all 100 liraya. 12 ay boyunca her ay bedava oyun. En az 6 tane felan sağlam oyun veriyorlar toplamda. Zaten biri bile üyelikten pahalı
Ps plus o :D evet 3 aylık olmuştum çok sağlam oyunlarda denk geliyor ayrıca ps vitadada ps plus olduğu için verilen parayı hak ediyor :good:

• Beğen

Üst Alt