Telefon Tavsiyesi Lumia 640 XL mi almak mantıklı Lumia 830 mu?

Sponsorlu Bağlantılar

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 640 XL mi almak mantıklı Lumia 830 mu?
Arkadaşlar Lumia 640 XL mi almak mantıklı yoksa Lumia 830 mu?

Lumia 640 XL ön ve ana kamera olarak 830 dan daha önde ekran farkı var birde galiba.
Lumia 830 a 1400 TL vermek yerine üzerine 50 TL ekleyip L1520 almak mı mantıklı yoksa Lumia 1520 de eskidi artık Lumia 830 la Lumia 640 XL arasındada uçuk bir fark yok 500 TL fazla vermeye gerek yok mu dersiniz kafam karıştı. Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim yoksa 4 ay daha bekleyip Amiral gemilerine mi bakayım? Acelem yok telefon almak için.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim Sağ Olun. :)

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bütçen fazlaysa ve acelen yoksa bekle amiralleri hocam ;)

• Beğen
Tepkiler: capkino06
dakamon

dakamon

Üye
Bence az para vereyim dersen fotoğraf senin için çok önemli değilse bide uzun süre pil performansı istiyorum dersen 640XL almak mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: capkino06

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Bence az para vereyim dersen fotoğraf senin için çok önemli değilse bide uzun süre pil performansı istiyorum dersen 640XL almak mantıklı.
640XL nin kamerası 830dan daha iyi değil mi ?

ersncak42

Üye
Lumia 830 çok kazık telefon 1300 tlyi hak etmiyor alacaksan lumia 735 al ya da 1300 e biraz daha ekle 1520 al

dakamon

dakamon

Üye
1520 çok ucuza bulursan al aksi halde 640xl diyorum ben :)

• Beğen
Tepkiler: braayn
drangela61

drangela61

Üye
L930un 1600₺ olduğu yerde L830a 1300-1400₺ verilmez..
Büyük ekranda ise L1520 her ne kadar eski olsa da L640xl ye göre çok daha iyi bir cihazdır tabii burada da işin içine fiyat farkı girer orası da sizin tercihiniz hocam..

• Beğen
Tepkiler: byibo
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
forever 1520 sarı rengi yeter

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

Emre

Üye
Wpnin en iyi telefonu lumia 1520

• Beğen
oznkrts

oznkrts

Üye
bende büyüklük gibi bi derdin yoksa 1520 dicem ama varsa 830 dicem

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Eski diyemezsin bence 1520'ye. Hala donanım olarak en iyi telefonlardan biri ve şu an da en iyi Windows deneyimi yaşayabileceğin telefon. Biraz kullanmadan anlayamazsın 1520 cidden başka bir dünya :)

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
"Amiral gemileri bekle" sözü artık inandırıcı olmuyor. Geçen sene bunu söze itibar edip bekleyenler amiral gemi yerine 530 filan gördüler. 6 ay önce bu söze göre hareket edip bekleyenler 640xl filan gördüler. 930 bile tatmin etmiyorsa bence boşuna amiral gemi bekleme çünkü Android platformundaki gibi 2,5 Ghz işlemcili 8 çekirdekli 3 Gb Ram'li telefonlar bizim platformda çıkmıyor. Bugün işine hangisi yarıyacaksa onu al derim. Zaten acelem yok diyorsun. Elindeki telefon işini fazlasıyla görüyor ki acele etmiyorsun. Boşver devam et elindekiyle.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

Emre

Üye
"Amiral gemileri bekle" sözü artık inandırıcı olmuyor. Geçen sene bunu söze itibar edip bekleyenler amiral gemi yerine 530 filan gördüler. 6 ay önce bu söze göre hareket edip bekleyenler 640xl filan gördüler. 930 bile tatmin etmiyorsa bence boşuna amiral gemi bekleme çünkü Android platformundaki gibi 2,5 Ghz işlemcili 8 çekirdekli 3 Gb Ram'li telefonlar bizim platformda çıkmıyor. Bugün işine hangisi yarıyacaksa onu al derim. Zaten acelem yok diyorsun. Elindeki telefon işini fazlasıyla görüyor ki acele etmiyorsun. Boşver devam et elindekiyle.
Şuan sistem en fazla s800 işlemciye izin veriyor(Sanırım),o da 1520 de bulunuyor.

braayn

braayn

Üye
1520 al arkana bakma

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
4 ay daha beklemek mantıklı sanki hem L1520 biraz daha düşecektir bu süre içerisinde. :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
640 xl al bence batarya bakımından bence daha iyi gider 830'a göre :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Lumia 1520 mi eskidi? Snapdragon 800 20 Megapiksel kamera 3.400 mah batarya 6 inc full hd ve stabil sorunsuz bir cihaz ben daha pisayada sorunsuz cihaz göremedim 1520 dışında

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Amiral gemilerin tam Windows 10 sürümünden sonra geleceği resmi ağızlarca söylendi. Onun gelişi de en erken eylülü bulur. Şimdi büyük ekran istiyorsan 640XL güzel cihaz. 830 ise daha küçük ekran ve tasarımı çok güzel. Ben büyük ekrancı olduğum için 640XL derim. Bulursan 1520 al derim tabi ki. 1520nin üzerinde bir cihaz yok Windows Phone ekosisteminde.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Fiyat da önemli. 1520 mi 640 XL mi derken fiyatı da göz önünde bulundurmak lazım.