Telefon Tavsiyesi 750 TL ye kadar cihaz

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
750 TL ye kadar cihaz
Arkadaşlar işyerinden bir abi rica etti bana 750 TL yi geçmeyecek bir cihaz arastirirmisin dedi bende size sormak istedim 2 3 gün içinde alacağız inşallah vatan Teknosa gibi mağaza lardan almak istiyor ekran büyük olmasın dedi özellikleri pek önemli değil sosyal medya bile kullanmıyor internete girsin kamerada 8 MP yeterli ekran 4.3 4.5 4.7 gibi olursa daha iyi olur oyun oynamaz

bilisimler

bilisimler

Üye
Bir bakın isterseniz LENOVO K5 AKILLI TELEFON GOLD 719tl 4 G

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler

seyyid70

Üye

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Arkadaşlar işyerinden bir abi rica etti bana 750 TL yi geçmeyecek bir cihaz arastirirmisin dedi bende size sormak istedim 2 3 gün içinde alacağız inşallah vatan Teknosa gibi mağaza lardan almak istiyor ekran büyük olmasın dedi özellikleri pek önemli değil sosyal medya bile kullanmıyor internete girsin kamerada 8 MP yeterli ekran 4.3 4.5 4.7 gibi olursa daha iyi olur oyun oynamaz

İphone 7 plus 256gb al

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Hepsiburadan almasını bende tavsiye ettim ama mağazadan almayı tercih edeceğini söyledi yinede yarın bir gösteririm teşekkürler

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Hepsiburadan almasını bende tavsiye ettim ama mağazadan almayı tercih edeceğini söyledi yinede yarın bir gösteririm teşekkürler

Sikintiya girme iphone all

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
iPhone bütçeyi zorlar 750 TL yi geçmeyecek bir cihaz istiyor

interka

interka

Üye
Asus zenfone 2 laser

• Beğen

seyyid70

Üye
Kardeșim ben bu telefonu kendim aldim hb dan amcama ve gayet memnun daha once ya iphone 4 yada 4s kullaniyodu ve cok memnun kaldi xiaomi den yine de kendisi bilir tabi. Ayrica kendim de bu marka telefon alcam o derece tavsiyemdir

• Beğen
avast

avast

Üye
Xiaomi nin redmi note 3 pro 32 gbsi ve redmi note 4 64 gbsi var bende annemle babama aldım bazen ben bile alıyım diyorum ğaröak izi okuyucusu s6 dan hızlı açıyor nerdeyse

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Yorum yapan herkese teşekkürler bugün gittik vatandan aldık Samsung beğendi

• Beğen
Tepkiler: bilisimler