profile rütbe gibi yazı ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
profile rütbe gibi yazı ekleme
@Dogus Pertez in genel yayın yönetmeni yazısı gibi yazı ekleyebiyormuyuz?:)

Son düzenleme:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Meslek yazısı o, meslek bölümüne girebilirsin sende.

CsWqIve34

Üye
olmuyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ekleyemiyorsunuz, adminin profilini düzenlemesi gerekir ki bir kişiye yapılınca isteyen herkese de yapmak gerekir. Böyle bir yeniliğinde taraftarı değilim :)

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM ve kaankulahli

CsWqIve34

Üye
Ekleyemiyorsunuz, adminin profilini düzenlemesi gerekir ki bir kişiye yapılınca isteyen herkese de yapmak gerekir. Böyle bir yeniliğinde taraftarı değilim :)
rutbelilere belki olurda rutbesizlere hic olmaz diye dusunuyorum

Rygebin

Rygebin

Üye
Bütün üyeler ister bence de hocam . Çok fazla üye var forumda yetişemezssiniz :ehe :ehe .
rutbelilere belki olurda rutbesizlere hic olmaz diye dusunuyorum
Belli bir rütbeye konulabilir herkesin ulaşamadığı zor ulaşılan . Ödül maksatlı :ehe .

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Benim mesleğim tarafında yazıyor ama.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum haklısın Asistan A nın geliştiricisi diye yazı eklemek istemiştim de bir ara avatar altı yazısı şeklinde yapılmış albay ve üstü rütbeliler için @Ozan mümkünmü bu?:)
Meslek yazısı o, meslek bölümüne girebilirsin sende.
olmadı bende size aynı zamanda rütbe.olarak da eklenmis sanırım o yazı:)

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Mert

Mert

Üye
eskiden 5000 mesajı devirene rütbe altı yazısı vardı. böyle rütbenin altında tatlış maviş ufacık yazardı. yeni forum sistemine uygunsa yapılabilir bence.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Guzel olur hemde cokk

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ne yazacaksınız len :ehe

Ozan

Ozan

Admin
İlerleyen zamanlarda bazı üst rütbeli üyelere istedikleri rütbe yazısını yazmalarina olanak taniyacagiz.

• Beğen
Tepkiler: murooo55, hikmet366, H0lligan ve 4 diğerleri
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, H0lligan ve kaankulahli
Ozan

Ozan

Admin
Test

Ozan

Ozan

Admin
Hocam Tapatalk testi mi sürekli soruyorum ama mesaj direk iletim geldi :ehe
Evet tapatalk tekrar kullanıma açılmıştır. Tapatalk tan maxicep.com a bağlanmaya çalışan arkadaşlar sorun yaşarsa, maxicep silerek tekrar maxicep seklinde aratıp eklediklerinde sorun yaşamayacaklardır.

İyi Forumlar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Alo_Azrail
Rygebin

Rygebin

Üye
Evet tapatalk tekrar kullanıma açılmıştır. Tapatalk tan maxicep.com a bağlanmaya çalışan arkadaşlar sorun yaşarsa, maxicep silerek tekrar maxicep seklinde aratıp eklediklerinde sorun yaşamayacaklardır.

İyi Forumlar
Elinize sağlık hocam , çok teşekkürler :).

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
İlerleyen zamanlarda bazı üst rütbeli üyelere istedikleri rütbe yazısını yazmalarina olanak taniyacagiz.
en az hangi rütbe yarlanabilecek bundan? binbaşı falan yapın bari ulaşması kolay olsun:)

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

Üst Alt