Praktica Tp10 Hd Jelly Bean + Google Play + Cwm

• 24 Eylül 2013
  • 1377 Okunma
  • 5 Cevap

1. Praktica Tp10 HD Jelly Bean + Google Play + CWM

Evet arkadaşlar uzun zamandır bu tablet ile başım dertteydi google play yok sitedeki rom stabil değil güncelleme yok falan da filan da sürüyle problem VE UZUN UĞRAŞLAR SONUCUNDA
    j bean g play cwm li bir ROM yükledim
    Herşey çok güzel ama romun sıkıntısı G sensor çalışmıyor şimdilik, uğraşıyorum
    G sensor hakkında ne yapabilirim
    KURULUMU
    Öncelikle G SENSOR ve pil göstergesi çalışmıyor bilginize ve yüklemesi karışık gibi gözüküyor.
    ÖNEMLİ praktica resmi sitesi orijinal romu siteden kaldırdı. yedek romuzun yoksa yüklemenizi tavsiye etmem. kesinlikle risk sizindir .anlaşılmayan yer olursa sorun

CM10.1 on rk29board ! | Crew RKTablet (Bu linkten
    Odys Loox cRom v1.2.2 yazanı indirin)

Oma’s Stock Kernel Archive | Crew RKTablets buradan Kernel 308 Tp10hd
    Practica
    bu kerneli indirin ve zipten çıkarın img dosaysını odys loox klasörü içindeki rockdev>image klasörü içindeki ile değiştirin. RKAndroid_v1.29 klasörü içindeki RKAndroidTool.exe dosyasını SAĞ TIKLAYIP administrator olarak çalıştırın yoksa çalışmaz. tableti iğne yardımı ile kapatıp ses artırma tuşuna basarken ile reset tuşuna tıklıyoruz.altta FOUND ... yazması lazım.daha sonra
    EraseIDB tıkla
    bootloader tıklayın,Run a basın yüklesin, dert şimdi de bitmiyor
    kurulduktan sonra
    CM10.1 on rk29board ! | Crew RKTablets buradan
    format_NAND
    TabletUI yamalarını CWM modunda yükleyin kullanın

Yazan: aslanbaris
    Son düzenleme: 16 Kasım 2013
  2. Kardeşim nasıl kurduğun hakkında bilgi verebilirmisin. Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum.

3. şu an üniversitedeyim , haftaya eve donucem ayrıntılı anlatayım .biraz bekleyebilirsen

4. Ok kardeşim acelesi yok ne zaman uygun olursan teşekkür ettim.

5. Anlatım şimdilik böyle kusuruma bakmayın

6. bilgisayar tableti görmüyor ne yapabilirim nasıl baglanıyo tekrar yazsanız

Yüklüyor...
21/09/2018 - 04:49