PPSSPP emilatörü android oyun ayarları (Bizzat Kendi cihazım Olan S3'ten Çektim resimleri)

Sponsorlu Bağlantılar

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
Tamam.

palpolisi

palpolisi

Üye
daha once tekken3 yuklemistim kasmisti bayağı cihaz htc one x+ bu starlarla kasmaz dersen yukleyeyimdaha once tekken3 yuklemistim kasmisti bayağı cihaz htc one x+ bu ayarlarla kasmaz dersen yukleyeyim

ne tekken 3 ya o PS 1 oyunu değilmi
emülatörü bilgisayarda oynayın ya da gidip psp alın kesinlikle paranıza değecektir. God Of War'ları telefonda oynamak zor omuz tuşlarına basılı tutarak takla atmak işkence. Gta'lar çalışmıyor, Fight Night çalışmıyor. Sesler patapon dışında hepsinde bozuk. ya psp alın ya da emülatörü bilgisayara kurup oynayın.
bende PC ye kuramadım bu emulator ü windows Xp olduğundan mi acaba anlamadım.
.soul calibur bile kasıyor bu ayarda Samsung s4 bende FIFA 20140 ekran görüntüsü gelmiyor ses var ama enteresan bişey

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
S3 te bi sıkınti yok gayet iyi ayrica soul calibur android icin var zaten

palpolisi

palpolisi

Üye
soul ppsspp için en uygun oyun ben farklı şekilde ayar yapınca çalışıyor zaten sitesinde resimle gösterilen oyunlar arasında .Android için olabilir ama ben ppsspp de oynamak istiyorum elimde rom var zaten ne gerek var bir daha indirmeye zaten internet yavaş 15 saat onu indirmek için mi uğraşayım

jojo_va

jojo_va

Üye
şu ppsspp yi nereden indirebilirimpesi linki kırık

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
Googleplay de var ordan arat bulursun zaten 2 tane var biri ücretli biri ücretsiz ordan indir kullan.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
google a yazınca bilgisayar için olanı çıkıyor zaten aynı emülatör. telefondakinden daha stabil ve daha güzel çalışıyor. ben bilgisayarda oynuyorum bir sıkıntı yok. God Of War'ı sesli oynuyorum. artık xp mi kalmış ya en dandik bilgisayara bile en az vista kuruluyor kaldı ki benim 8 senelik laptopta windows 7 yüklü ve gayet stabil çalışıyor.

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
google a yazınca bilgisayar için olanı çıkıyor zaten aynı emülatör. telefondakinden daha stabil ve daha güzel çalışıyor. ben bilgisayarda oynuyorum bir sıkıntı yok. God Of War'ı sesli oynuyorum. artık xp mi kalmış ya en dandik bilgisayara bile en az vista kuruluyor kaldı ki benim 8 senelik laptopta windows 7 yüklü ve gayet stabil çalışıyor.
Google demedim kardeşim GOOGLE PLAY dedim dikkat ettiysen.

Yiğit Türkmen

Yiğit Türkmen

Üye
Hocam çok teşekkürler sayende god of war oynayabiliyorum hiç kasma yok :)

kawal1998

Üye
bu ayarlarla s3 mini de hangi oyunları oynayabilirim ?

xmustx

xmustx

Üye
S3 cihazımda tekkeni zor açıyodum çünkü 1 gb ram vardı.s3 mini de ne kadar kasar tahmin edemesem de note 3'te su gibi akıyor.note 3 3gb ram.

Üst Alt