PPSSPP emilatörü android oyun ayarları (Bizzat Kendi cihazım Olan S3'ten Çektim resimleri)

Sponsorlu Bağlantılar

Superfan

Superfan

Üye
Teşekkürler ama bu ayarlar her oyun da olmaz. Ve her cihazda da olmaz. S3'ten çok daha güçlü telefonlarda bu ayarları yapsanızda kasma ihtimali yüksek. Onu da söyliyeyim.

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
bizzat denedim note 2 ve note 3 te bi sorun cikmadi daha ust cihazlarda sadece fps ve grafik ayarlarini artirmak yeterli.

• Beğen
Tepkiler: palpolisi

dogukan_tranci

Üye
Kardeş WWE 50-60 FPS normalmidir ve önereceğin güzel bir fpse programı varmı?

dogukan_tranci

Üye
saol FPse nasıl çünki oyunlar indiriyorum happy chick ten bulunamadı diyor hatta pes 13 bozdu.

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
saol FPse nasıl çünki oyunlar indiriyorum happy chick ten bulunamadı diyor hatta pes 13 bozdu.
kardeşim ben şahsen denedim ama pek içime sinmedi happy chick abuk sapuk izinler istiyor en iyi PPSSPP en iyisi bence ayarlarıda yaptınmı mis gibi ben PPSSPP ile god of war serisini ve tekken tag,a kadar oynadım sıkıntısız.

dogukan_tranci

Üye
SaolKardeşim ALLAH RAZI olsun senin sayede nerdeyse her oyun hızlı :)

• Beğen
Tepkiler: R GAMES 58

dogukan_tranci

Üye
Senin dediğin gibi happ chickten oyun indirmicem çünki kasıyo bu ayarlarda bile.

DeadceLL

Üye
beyler htc one telefonum var oyunlar çok kasıyor bir yardım edebilcekmisiniz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
emülatörü bilgisayarda oynayın ya da gidip psp alın kesinlikle paranıza değecektir. God Of War'ları telefonda oynamak zor omuz tuşlarına basılı tutarak takla atmak işkence. Gta'lar çalışmıyor, Fight Night çalışmıyor. Sesler patapon dışında hepsinde bozuk. ya psp alın ya da emülatörü bilgisayara kurup oynayın.

• Beğen
Tepkiler: soldierman
R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
emülatörü bilgisayarda oynayın ya da gidip psp alın kesinlikle paranıza değecektir. God Of War'ları telefonda oynamak zor omuz tuşlarına basılı tutarak takla atmak işkence. Gta'lar çalışmıyor, Fight Night çalışmıyor. Sesler patapon dışında hepsinde bozuk. ya psp alın ya da emülatörü bilgisayara kurup oynayın.
becere bilene hic bisey zor deyil.sahsen ben hic bir zorluk yasamadim oynadigim oyunlarda.

dogukan_tranci

Üye
abi sen oyunları nerden indiriyorsun?

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
burdan indirebilirsin

dogukan_tranci

Üye
Teşekkürler

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
İnternetim hızlıysa direk indir yoksa torrent indir pc ordan at teline.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
kardeşim bende psp vardı sattım. ps2 de var l ve r tuşlarına basıpta takla atmak psp'de mi kolay yoksa dokunmatik ekranda mı? Sesler bozuk ve videolar çalışmadıktan sonra Gow'un tadını telefonda alamazsın. Bilgisayara yükleyin emülatörü varsa joystickle oynayın telefondan alacağınız zevkin on katını alırsınız. Oyun tavsiye edicem. Pataponları mutlaka oynayın, Killzone Liberation ve Dante's İnferno.

• Beğen
R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş zevk meselesi bu kime ne yapicagini söyleyemem ben adam ister telde oynasin ister pc de istersede yeni nesil konsolda burası mobil paylaşım formu.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ben fikrimi ve tavsiyelerimi söyledim o kadar. Onun dışında bir sorun var olduğunu zannetmiyorum kim nerde ne şekilde oynarsa oynasın ama insanlara bazı şeyleri de anlatmak lazım. Emülatörün daha çok yolu var.

• Beğen

Üst Alt