PPSSPP Gold Apk v1.0.0 ve 20 adet oyun (Son güncelleme 08/08/2014)

Sponsorlu Bağlantılar

erkane007

Üye
EmuparAdiseden tekken 6 indirdim rar olarak gorunuo nasil calistircaz

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
EmuparAdiseden tekken 6 indirdim rar olarak gorunuo nasil calistircaz
Belli bi klasiru icine at o rar dosyasini. Sonra emulatorden o klasore gir. Oyunu gormezse de git rardan cikar, p zaman gorur.

umutcan997

umutcan997

Üye
Oldu
YouTube da videolarda bakabilirsiniz
Sonucunu bekliyorum çalışmazsa link kaldırayım
Oldu sağol ancak bi arkadaş yazmis call of duty fln sorunsuz calisiyomus diye ayarlari atabilirmi bnde berbat tüm oyunlar :( bi tek pes super diğer oyunlardan hep 12 25 FPS arazi silent hilmi sorun cikmaadan oynamak istiyorum oda binanın içinde 30- 50 FPS disinda 10-30 FPS

erkane007

Üye
Belli bi klasiru icine at o rar dosyasini. Sonra emulatorden o klasore gir. Oyunu gormezse de git rardan cikar, p zaman gorur.
Tamam hallettim kardesim rarda iso yok ama youtubede bir videoda buldum sagolasin

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

homfa

Üye
Merhabalar. Oyunlar için teşekkürler. Command&Conquer gibi efsane seriyi de özellikle Generals ekleyebilirseniz çok minnettar olurum.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Bizzat sen denedin mi anlaminda sormustum. Sagol.
Tekmen 6yı oynamadım fakat pes cod falan oynadım tekkenin sorunsuz çalışması lazım çünkü ppsspp forumunda oynanabilen oyunlar listesi var o listeye göre yüklüyorum oyunları :)
Merhabalar. Oyunlar için teşekkürler. Command&Conquer gibi efsane seriyi de özellikle Generals ekleyebilirseniz çok minnettar olurum.
Araştıracağım bu arada önemli değil :)
Oldu

Oldu sağol ancak bi arkadaş yazmis call of duty fln sorunsuz calisiyomus diye ayarlari atabilirmi bnde berbat tüm oyunlar :( bi tek pes super diğer oyunlardan hep 12 25 FPS arazi silent hilmi sorun cikmaadan oynamak istiyorum oda binanın içinde 30- 50 FPS disinda 10-30 FPS
Çizik ekran sorunu dahil mi ?Cyberstrike anlatmış ama dosyaları rardan çıkarın o zaman görür :)

eren3546

eren3546

Üye
ripli bir cok oyun var

ayhan2000

ayhan2000

Üye
Arkadaslar darkstalkers oyunu yukleyip oynayan varmi? Oynayan varsa nasil bir ayar yaptigini yazabilirmi ben karakterleri birturlu cikarttiramadim oyun basliyor fakat ksrakterler gorunmuyor . Oynayan varsa bir zahmet bana yaptigi ayarlari yaziversin. Simdiden tesekkurler.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Süpper bir konu, psp almayı düşünüyordum artık hiç gereği yok :oley

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bunlar kafidir fazlasını kaldırmaz zaten :tşk:

cabirbinhayya

Üye
Yandex disk veya zippshare atsan daha iyi olur

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yalnız oyunu çalıştırıyor da ses bir bozuk çıkıyor pek anlayamadım. Görüntü iyi.Denediğim oyun fifa 14

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız oyunu çalıştırıyor da ses bir bozuk çıkıyor pek anlayamadım. Görüntü iyi.Denediğim oyun fifa 14
Ses sorunu emülatör ile ilgili bir çözümü yok umarım daha da gelişir bu sorun kalkar.

emresekeroglu83

emresekeroglu83

Üye
Bende s3 mini var çok kasıyor düşük grafik ayarlarını yazarmısınız :sos:sos

lazzow

Üye
Favori oyunlarınızı yazar mısınız arkadaşlar. Hem zevk aldığınız hemde sorun yaşamadığınız

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben de bir ara psp vardı ve gerçekten de elimden bırakamıyordum :) Bu emu ile telefonumda oyunlarını oynamak güzel bir duygu. Psp deki oyunların en büyük sorunu kısa olmaları. Oynadığım oyunların listesini yapıyorum mutlaka denemelisiniz.

1-God Of War'lar
2-Ghostbusters
3-NFS Serisi (Hepsini bitirdim.)
4-Dante's Inferno
5-Lego Star Wars III The Clone Wars
6-Gta'lar (VCS ile Chinatown bozuk çalışıyor emuda.)
7-Tomb Raider Serisi
8-Syphon Filter Serisi
9-Medal Of Honorlar
10-Call Of Duty
11-Patapon
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Chinatown Wars'ı ds emusunu yükleyerek mutlaka oynamanazı tavsiye ediyorum. Psp'de bitirmiştim.

Son düzenleme:
jojo_va

jojo_va

Üye
başka bir dowland siteleri var mı?
indiremiyorum.

Üst Alt