Haber Pokemon Go Ve Snapchat Yakında Mağazaya Gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

hayaleturk

hayaleturk

Üye
    Konu Sahibi
Pokemon Go Ve Snapchat Yakında Mağazaya Gelebilir
Geri Bildirim Merkezi’nde çok oy alan yeni başlıklardan biri olan Pokemon Go başlığına Microsoft mühendislerinden cevap geldi.
Kullanıcıların Windows 10 için Pokemon Go talebi başlığına verilen cevapta; bu isteğin kendilerine çok fazla kez iletildiği, Windows Mağaza ekibinin oyunu mağazaya getirme yollarını incelediklerini paylaştı.

Benzer şekilde popüler Snapchat uygulamasının da mağazaya getirilmesi üzerinde çalışıldığı paylaşılıyor.

Alıntıdır

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
en sevdiğim açıklama. Gele(CEK), yapıla(CAK)
çok zahmet olaCAK ama azıcık çalışın be....

• Beğen
Tepkiler: m542tf
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Forumda biraz arama yaparsanız en az 5 kere gelecek haberi okursunuz.

Haber için teşekkürler ama WP artık maalesef hiç bir şey vaat etmiyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Forumda biraz arama yaparsanız en az 5 kere gelecek haberi okursunuz.

Haber için teşekkürler ama WP artık maalesef hiç bir şey vaat etmiyor
ms işine gelince diğer sistemlere pokemon go için onedrive da yeni özellikler getirmiş onu yapacağına oyunu getirde telefon satsana bu ms neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum benimde tüm ümitlerim bitti zaten telefonum microofon sorunu var evdekiler boyna yeni telefon al diyorlar zor dayanıyorum her an cayabilirim

onursarii

Üye
ms işine gelince diğer sistemlere pokemon go için onedrive da yeni özellikler getirmiş onu yapacağına oyunu getirde telefon satsana bu ms neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum benimde tüm ümitlerim bitti zaten telefonum microofon sorunu var evdekiler boyna yeni telefon al diyorlar zor dayanıyorum her an cayabilirim
Microsoft kurumsala oynuyor o yüzden pek umursamıyor bu kişisel ihtiyaçları.

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
Gelecek denildiyse 2025 te falan gelebilir. Biran önce bu telefondan kurtulmak istiyorum. Bir daha kesinlikle windows Phone telefon almayacağım

lazye

lazye

Üye
Windows phone pişmanliktir. Microsoft tabiri caizse telefon yapip pazarlamayi bilmiyor dusuk donanimlarla diger platformlara kafa tutuyor kusura bakmayinda microsoftu telefonda barindirmazlar ...

furyzer0

furyzer0

Üye
Windows phone pişmanliktir. Microsoft tabiri caizse telefon yapip pazarlamayi bilmiyor dusuk donanimlarla diger platformlara kafa tutuyor kusura bakmayinda microsoftu telefonda barindirmazlar ...
Microsoft millet uygulama yapsın diye evrensel uygulama platformu kurdu sonra visual studio gibi bir yazılımı da bedava yaptı ki bu program çok iyi bir yazılım programıdır yetmedi 400$ lisans ücreti olan xamarini de içine ekledi onu da ücretsiz bundan sonrası geliştiricilere kalmış Microsoft'a da iş düşüyor tabi ancak adamlar daha ne yapsın

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: ozgunb
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
dün akşam bir cadde köşesinde duruyordum. bir adım ötemde elinde telefon olan yirmili yaşlarda biri "aha" dedi durdu. dedim kesin bu bi pokemon buldu burda. baktım ekranda pokemon var yakalamaya uğraşıyor. sonra yakaladı. "işte bu" der gibi gururlu bir ifadeyle ordan yürüyerek ayrıldı. hayatımda ilk defa canlı olarak bir pokemonun yakalanışına şahit oldum. Allah böyle yiğit insanları korusun Allah eksikliklerini hissettirmesin :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Aybin.Kilic ve VeysiTekinTR
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
dün akşam bir cadde köşesinde duruyordum. bir adım ötemde elinde telefon olan yirmili yaşlarda biri "aha" dedi durdu. dedim kesin bu bi pokemon buldu burda. baktım ekranda pokemon var yakalamaya uğraşıyor. sonra yakaladı. "işte bu" der gibi gururlu bir ifadeyle ordan yürüyerek ayrıldı. hayatımda ilk defa canlı olarak bir pokemonun yakalanışına şahit oldum. Allah böyle yiğit insanları korusun Allah eksikliklerini hissettirmesin :)
Güler misin ağlar mısın hocam, okurken gülmekten karnıma ağrı girdi, ağlanacak haldeyiz maalesef ama gülüyoruz işte :D

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve maydinmaydin
paxera

paxera

Üye
çok zor gelme ihtimali bence yok

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
çok zor gelme ihtimali bence yok
o yüzden ben de oynamıyorum ama fan sayfası açtım o şekilde vakit geçiriyorum :D
beklerim :P

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bencede gelmez :)
Symbian cihazımın vadesini doldurduğunu farketip teknoloji markete girdiğimde Windows hevesi vardı içimde telefonlarıda baya inceledim sonra son anda s4 mini almıştım ve android dünyasına giriş yaptım ve symbianın geliştirilmiş hali diyebilirim özellikle samsung cihazlar menüsü filan birebir neredeyse... nokia sevgisi yerini samsunga bıraktı :)
umarım hepiniz geniş kullanım özellikleri ve uygulama desteği olan bir platforma geçiş yaparsınız :)
Symbian kullanırken açtığımız konular şimdi wp için açılıyor geçmişe dönüyorum bu konuları görünce ve duygulanıyorum :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Üçüncü parti Pokemon Go oyununu bağlantıya tıklayarak Windows 10 Mobile telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, zaakaan, VeysiTekinTR ve 1 kişi daha
ko4fun

ko4fun

Üye
Üçüncü parti Pokemon Go oyununu bağlantıya tıklayarak Windows 10 Mobile telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
deneyen varmı ben denedim ama nedense yüklenmedi

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
deneyen varmı ben denedim ama nedense yüklenmedi
Ben denemeyi düşünmüyorum açıkçası gelirse gelir gelmezse gelmez. Bu iş 3. parti uygulamalarla olmuyor ki malesef :( Ama adamlar yine bizi düşünüp uğraşıp yapmışlar emekleri var helal olsun :) Bu arada oyuna güncelleme gelmiş sanırım bugün arkadaş diyordu yenilikler falan var diye o öyle derken bende içimden la bize daha gelmedi adam bana güncellemeden bahsediyor diye :D Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim :D

ademoz05

ademoz05

Üye
yükleyebildim ama nasıl oynanır bilmiyorum :D

Ali_KRKY

Üye
nasıl yukleyecegiz tarif eden olursa deneyip kullanım zenginliğinden bahsedebilirim :)

tanyyy

Üye
Çalışıyor PoGO, eksik şeyler var tabii ama kodu herkese açık 1-2 haftaya baya gelişir.

Üst Alt