Pokemon Fire Red Türkçe (4.740kb rar dosyası. (16.384 kb.))

Sponsorlu Bağlantılar

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
açıklamada yapmıyosun başta seçtiğimiz pokemonların adı standart oluo ama sonradan isimleri değişi başka pokemonlar oluo bari bunu söleseydin

g0khan_02

g0khan_02

Üye
konuyu açıp bi daha girmedin herhalde biz 7610 da çalıştıramadık bu oyunu en kısa zamanda çözüm yolu istiyoruz

cptalperen

cptalperen

Üye
teşekkürler

ßY_C@N€R

ßY_C@N€R

Üye
Teşekkürler

derbader09

Üye
saol kardeş ellerine sağlık

kara_haber

Üye
Arkadaşlar benim bir sorunum var!! Mart 'a gidiyorum rare candy alıyorum martık kapısından çıkınca ekran kıp kırmızı oluyor!!!

chesmelee

Üye
rardan cıkardıktan sonra napcan nolur biri sölesin

BoSS_JoKeR

BoSS_JoKeR

Üye
:tşk:

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Eyw

anca

Üye
tesee24r3er

gulluxx

Üye
Hocam, rar şifresini giriyorum klasör açılmıyor. Nedendir acaba? Şifre doğru değil mi? Diğer rarlı dosyalarımı açabiliyorum...

Berat766

Üye
Ya bu pokemon liginde donuyomu bi once indirdigim de donuyodu lig dedigim de indigio platosudaki

Yoncu23

Üye
Tsk

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Ya bu pokemon liginde donuyomu bi once indirdigim de donuyodu lig dedigim de indigio platosudaki

Bu oyunun türkçesi lige girerken kapanıyor, donuyor vs sonuçta bozuk. Forumda ben ingilizcesini paylaşmıştım, onu indirip oynayabilirsiniz. Sorunsuzdur.

toroskartali

Üye
ya ama 30 lwlden başladı ilk aldığım pokemon ancak türkçe olması her şeye değer tşk

furkanergüden

Üye
tskler

KüçükPokemon

Üye
Çok teşekkürler! Bu işime yarayacak dostum, OV YEAH! XD

xxbeta21

Üye
Bu dosyalara napacağız ?

ibokeno

Üye
olum rar şifresi ne ya

peko123

Üye
arkadaslar rar pass:w w w . m a x i c e p . c . o .m bunları birleştir yaz
bU ARADA 30 LWL POKEMONLA BASLIO IUIVE SACMALAMISLAR BIDE ARKADASN DEDIGI DOGRUYSA LİGDE DONUYORSA TÜRKÇE DİYE DEYMEZ BENCE İNG BULP İNDİRİN DAHA GÜVENLİ :) OLMADI İNG BİLMİOSANZ İNT.TAM ÇÖZÜM DİYE BİRSEY WAR :)
İYİ GÜNLER.

Üst Alt