Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Sağolasın kardeşim... :D

haillove

Üye
bende gidemedim arkdeşl şu adalara bi ya

ysgul

ysgul

Üye
ne oyunmuş be

maviejder262

Üye
8.ADA
bu adaya Mistery Ticked ile gidebilirsin ama bu Ticked oyunda yok!bu nedenle buraya Gameshark ile git.Sonra mağaraya gir orda ilerle yol 2'e ayrılcak.Sola gidersen Ho-oh'u sağ'a gidersen Lugia'ı yakalayabilirsin ikiside harika mutlaka yakala.
9. ADA
İşte!Oyunun En zor bölümü!En gıcık bölümü!En yorucu bölümü!Buraya gitmek içinde Mistery Ticked gerek amma oyunda olmadığından Gameshark ile git..Sonra bir üçgen kaya görceksin.Bu kayaya dokununca bir yana kaçıyor yine dokununca yine kaçıyor.En sonunda Deoxy geliyor...Ama bu kaya'a dokunmak çok zor...Belki 10 defa dokunmak gerek fakattttt(sonu sakat) bir kayaya dokunduktan sonra kaçıcakya kaçan kayaya 2-3 saniye içinde dokunman gerek herhangi bir hatada en başa dönüyorsun.

Efsanevi pokeler

Fire Red ve Leaf Green oyunlarının orjinali Red ve Blue'da aslen 4 efsanevi pokemon bulunur. Bunlar 2 efsanevi kuş Articuno , Zapdos ve Moltres ile klon pokemon Mewtwo'dur. FRLG'de bunlara ek olarak 2.nesilden 3 efsanevi köpek/kedi Entei, Suicune ve Raikou ile Altın/Gümüş maskotları ; 3.nesilden DNA pokemon Ho-oh ve LugiaDeoxys eklendi.

Articuno

Nerede: Sefoam Island
Hangi seviyede: 50 lv.
Tür: Buz/Uçuş

Zapdos

Nerede: Power Plant
Tür: Elektrik/Uçuş

Moltres

Nerede: One Island
Tür: Ateş/Uçuş

Mewtwo

Nerede: Unknown Dungeon.
Elite 4'u yenmiş olmanız ve National Dex'te toplam 60 pokemon yakalamış olmanız gerekli.
Hangi seviyede: 70 lv.
Tür: Ruhsal

raikou

Nerede: Kanto Çimenlerinde.
Başlangıç Pokemonu olarak Squirtle'ı seçmiş olmanız gerekir.
Tür: Elektrik

Entei

Başlangıç Pokemonu olarak Bulbasaur'ı seçmiş olmanız gerekir.
Tür: Ateş

Suicune

Başlangıç Pokemonu olarak Charmander'ı seçmiş olmanız gerekir.
Tür: Su

Ho-oh

Nerede: Navel Rock
Tür: Ateş/Uçuş

lugia

Nerede: Navel Rock
Tür: Ruhsal/Uçuş

Deoxys

Nerede: Birth Island
Hangi seviyede: 30 lv.
Tür: Ruhsal
kanto cimeleri nerde bide game shark nerden alıyoruz ilk 7 adayı geçtim sorunuz olursa yardım ederim:oke:mewto da yakaladım çok güzel

banner35

Üye
ah şu adalara gidebilseydim ben onlara gösterirdim efsane neymiş ama yok işte pcde oynadığım için adalara gidemiyorum ligi bitirdim ancak sonra continiun falan çıkmıyor bu yüzden ben de yavaş yavaş lwl falan kasıyoum

--------------- Ekleme ---------------

ancak geçengün tüm mesajlara baktım bir çelişki buldum mesajın birinde 8. ve 9. adalara pcde gidebiliyorsun dedi ancak benim birkaç arkadaş adalara geçmek için telden oynam gerek diyor şimdi adala geçmek için telden oynamak lazımsa nasıl oluyorda 8. ve 9. adalara ancak pc de gidebiliyorsun
demek ki pc de de adalara gidebiliyorsun dimi
ama nasıl gideceğimi hangi oynundan gideceğimi bulamadım ah bir bulsam varya neler yapcam

banner35

Üye
sa beyler şu kanto çimenlerinin tam olarak nere de olduğunu bilen biri var mı?

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
S.a Arkadaşlar Bi Yardım Ederseniz Çok İyi Olur. Ben FIRE RED TURKCE Oynuyorum O İttirmeli Kayalardan Kurtuldum İlk Maça Başlamak İçin Adama Tıkladıgım Zaman Bole Donuyor Kalıyor Yardım...

savarona41

Üye
dostum broke'u yenemedim bir türlü su türü pokemonum yok ne yapabilirim ?

ocak.1907

Üye
Arkadaşlar bu oyunun 5800 için olanı var mı?

banner35

Üye
polat kv kardeşim eğer oyunu bitirip de ligten sonra devam edersen bildir lütfen sen de pcde oynuyorsun ben de ama ben ligi geçtikten sonra oyuna devam edemedim eğer sen devam edersen bilgim olsun lütfen

bu arada tmleri ve özelliklerini söyleyecek biri varsa lütfen bildirsin
çünkü pokemon indigo da tmlerin özelliklerine bakamıyorum
ayrıca oynayan varsa ID:mazlum63 isteyen varsa eklesin beni sonra da mesaj atsın

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
polat kv kardeşim eğer oyunu bitirip de ligten sonra devam edersen bildir lütfen sen de pcde oynuyorsun ben de ama ben ligi geçtikten sonra oyuna devam edemedim eğer sen devam edersen bilgim olsun lütfen

bu arada tmleri ve özelliklerini söyleyecek biri varsa lütfen bildirsin
çünkü pokemon indigo da tmlerin özelliklerine bakamıyorum
ayrıca oynayan varsa ID:mazlum63 isteyen varsa eklesin beni sonra da mesaj atsın

Kardeşim İlerleyemedim Malesef... Ligde Kaldım Ve Sinirlendim Sildim Birdahada Oynamadım. Bence Oyunun Orjinalini Oyna Editlenmemis Olanini Anca Öle Sorunsuz Oynarsın.

crazycorpse

Üye
arkadaşlar adalara ilk kez 8. rozeti aldıktan sonra bi profosör götürüyor ondan sonrada ligi bitirince viridian cıty limanından gidebiliyorsunuz pokemonla ilgili her soruya yanıt bulurum ama ben de bişi sorucam c6 alıcam da bu c6da pokemon heartgold falan oynayabilirmiyim

banner35

Üye
saolasın polat kardeş uğraşıyorum bulunca sie de haber veririm

crazycorpse kardeş yanlışlıkla senin mesaja cevap verdim kusurak bakma

haillove

Üye
pokemon ligini bitirince oyun dewam etmiodu çözdüm o sorunu isteyen warsa yardımcı olurum.Ama şimdide 4.adaya nasıl gidilecek onu bulamadım :D bilen warsa yardımcı olsn ltfen

g1gfe4ds2

Üye
Baya emek wermissn buyuksun haji tsk

banner35

Üye
haillove kardeş pcde mi hallettin?

banner35

Üye
pcde halledebilir misn? :)

tremre0033

Üye
cok saol kardeşim gerrcekten pravo...