Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

nuuraah

Üye
ben pkemon ligini bitirdim şampiyon oldum şimdi ise pokemon yakalıyorum:ehepokedexi doldurmak için takıldığınız yerleri sorabilirsiniz...

6 tane pokemon kulanma hakımız varya o 6 pokemondan daha sonra yakaladıklarımızı kulana biliyormuyuz kulanıyorsak da nasıl bi mesajla anlata bilirsen sevinirim

banner35

Üye
Mewtwo

Nerede: Unknown Dungeon.
Elite 4'u yenmiş olmanız ve National Dex'te toplam 60 pokemon yakalamış olmanız gerekli.
Hangi seviyede: 70 lv.
Tür: Ruhsal

kardeş ligi geçtim 60 tane de pokemon yakaladım ama mağaranın önündeki adam geçmem izin vermiyor.biraz yardımcı olur musun?

burakturann

Üye
sun stone heralde şu evee içindi tam hatırlamıyorum ama cepte oynarken Newto'yu bulamamıştım ben adaların tamamını çözmen lazım ama ben adaları tam oynamamıştım...
şampiyon olduktan sonra cerulean city'ye git.yukarı çıkarken yandaki mağarayı mutlaka görmüşsünüzdür.adam kapatmıştı.şampiyon olunca açılıyo ve mewtwo'ya ulaşılıyo.Bu arada sağol salih baba :)

escapethelife

Üye
Burdan indirdiğim türkçe versiyonda ilk pokeler hatalı? sebebi nedir merak ettim. İsimler doğru fakat enteresan pokeler var. ben seçiyorum enteresan şekilli geliyor. Rakip seçiyor onunki düzgün çıkıyor. normalde fire red bitirmiştim ing versiyonda böyle bir problem yoktu? dosya mı hatalı yoksa bir tek bende mi böyle?

mastris

mastris

Üye
Burada sanırım Güney'e gidince bir mağara görceksin.Buranın kapısı beyaz..Bu kapıyı cut yaparak aç ve içeri girip Sapphire Taş'ını bul...Ama bulunca sanırım Roket Bilimadamı çalışıyordu senden bunu...Ve ayrıca bu olaydan sonra Roket Üssü(5. ada) açılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.Çünkü Roket Bilim adamı oraya kaçıyor taş'ı ile...senin o taşı alman gerek.(Eğer açılmadıysa 7. adadaki KAya bulmacasını çöz)

Kardeş bu beyaz kapili yeri buldum ama kapida bi bilim adami var beni içeri sokmyo ne yapicam

--------------- Ekleme ---------------

ve HM 07 ALDİM AMA NE İŞE YARİO BU 3 OZEL KUSU YAKALADM NEWTO MAGRASİNİ BİLİOM FAKAT MAGRA KAPALİ VE AYRİCA BU BEYAZ KAPİ İÇERİ GİREMEDİMMMMM

--------------- Ekleme ---------------

evet beyler oyunu videolu olarak youtube upload ettım ama lınk paylasmak yasak oldugu ıcın sızlere nasıl yapıcagınızı anlatıcam oyunda butun herseyi videolu olarak cektm hatta en ufak hataya yer vermedm en az 600 kere cektım vıdeiolari ve sanirsam 50 part upload ettm newto yakalama parti 42. parttir beyler youtube girin ve sole yazin

Pokemon Fire Red Walkthrough Part 1 bu 60 a kadar gidio videolu olarak bastan sona anlatim pkemon firered hm 07 de akan selalenın ustunden gecmeyi sağliyormus cldrcaktm az daha ama onuda vıdeo cektm mera ketmeyn sadece gırıp goz atın ısallah beyenırsınız adalardan bır vıdeo parti eklicem sadece diewrleri sitede mevcut

bu part 40 tir adalardan bir part !!!!!!

abi şu magaranın önùndeki prof nasıl gidecek?

- - - Eklendi - - -

Mewtwo

Nerede: Unknown Dungeon.
Elite 4'u yenmiş olmanız ve National Dex'te toplam 60 pokemon yakalamış olmanız gerekli.
Hangi seviyede: 70 lv.
Tür: Ruhsal

kardeş ligi geçtim 60 tane de pokemon yakaladım ama mağaranın önündeki adam geçmem izin vermiyor.biraz yardımcı olur musun?

ruby ve sappshire taşlarnı bulup, yani adaları bitirip taşları, celio ya verdğnde mağarnn önündeki adam kayboluyo.