Pmyo ile ilgili herşey [Başvurular başladı]

Sponsorlu Bağlantılar

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Pmyo ile ilgili herşey [Başvurular başladı]
Evet arkadaşlar bu başlık altında merak ettiğimiz soruları sorabiliriz.Ben elimden geldiğince size yardımcı olacağım.Bugün içinde bir antrenman programıda paylaşacağım ki mülakatta parkuru 40 sn altında tamamlayıp büyük avantaj sağlayın.Gece 1-2 sularında başvurular başladı fakat şuan yoğunluktan dolayı sistemde hatalar bulunmakta.Gün içinde düzelebilir.

Merak ettiğiniz soruları burdan yazabilirsiniz :oke:

• Beğen
Tepkiler: byrm6502

hikmet366

hikmet366

Üye
pmyo ne :)

x-scarface

x-scarface

Üye
2011 de 36 sn yapmıştım en çokta takladan sonra hendek zorladı. :aha:

- - - Eklendi - - -

Katılan kardeşlerime Allah kolaylık versin emekleriniz boşa çıkmaz inşallah.

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
x-scarface

x-scarface

Üye
Elenmedim 120 soruda 98 net :ok2:

x-scarface

x-scarface

Üye
4 ay okulda kaldım sonra bıraktım. Bana göre değil polislik :)

x-scarface

x-scarface

Üye
:evet:

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Ben basvuru tarihi 29 nisan olarak sectim o tarihten 1 2 gun sonra gitsem sorun olurmu

- - - Eklendi - - -

Ben basvuru tarihi 29 nisan olarak sectim o tarihten 1 2 gun sonra gitsem sorun olurmu

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Hayır kardeşim o bir önem arzetmiyor . Başvuru tarihleri içinde herhangi bir gün gidebilirsin :oke:

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Bisey daha ; 16/7/1982 tarihli ve 8/5105 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmeliğe uygun olarak son 1 yıl içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf, bu kanuna uygun olmasi gerekiyo derken nasil olucak takim elbiseyle falanmi cekilecek fotograf

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bisey daha ; 16/7/1982 tarihli ve 8/5105 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmeliğe uygun olarak son 1 yıl içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf, bu kanuna uygun olmasi gerekiyo derken nasil olucak takim elbiseyle falanmi cekilecek fotograf

Çalıştığın kamu kuruluşunda giydiğin herhangi bir kıyafetle fotoğraf çektirebilirsin :oke: Yani sonuçta orda giydiğin kıyafet kanunlara uygun ki sen giyebiliyosun yoksa giydirmezler zaten :oke:

- - - Eklendi - - -

Hah ama bir tavsiyem var . Eğer takım elbise giyip fotoğraf çektirirsen ve mülakatlarada takım elbiseyle gidersen ordakilerin bir adım önündesindir :oke:

x-scarface

x-scarface

Üye
mülakatlara takım elbiseyle gidilmez rahat eşofmanla ve spor ayakkabıyla gelin diye kendiler söylüyor zaten :oke:

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
mülakatlara takım elbiseyle gidilmez rahat eşofmanla ve spor ayakkabıyla gelin diye kendiler söylüyor zaten :oke:

Yanlış anlaşıldım kusura bakmayın :)
Tabiki spor kıyafetlerimizi götüreceğiz ama sadece spor mülakatında o şekilde olalım.Yani kurulun önüne takım elbiseyle çıkmak avantaj sağlıyor :oke:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye

Tabiki spor kıyafetlerimizi götüreceğiz ama sadece spor mülakatında o şekilde olalım.Yani kurulun önüne takım elbiseyle çıkmak avantaj sağlıyor :oke:

kurulun önünde en önemli olan şakır şakır konuşmak gerisi önem arz etmiyor bence

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
ya beyler dün başvuru yapanlar bilir askerlik seçeneğinde falan yapmadı gibi bi seçenek yoktu ve bi çok seçenek yoktu bugün giriş yaptığımda baktım bikaç seçenek eklemişler ve kafalarına göre işaretlemişler. askerlik durumunuda muaf olarak işaretlemişler . ama bende böyle bi durum yok. muaf olduğunuda dair belge istiyo haliyle oda yok napıcaz

x-scarface

x-scarface

Üye
lisede okuyorsan muafsın değilsen bilemem.

- - - Eklendi - - -

Güzel kardeşim seni anlıyorum lakin spor mülakatı bitiminde sözlü mülakata geçmek için max. 1-2 dakikan var o arada takımı nasıl giyeceksin ki :bilmm ne gördüm ne duydum böyle bişey :hmmm Hem şekline değil kendini ifade edebılmene bakıyor kurul :ok2:

Üst Alt