Pishti TR/Pishti TR Ücretsiz Güncellendi - Önemli!

Sponsorlu Bağlantılar

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Özgür Bey, yapmış olduğunuz açıklamadan ötürü teşekkür ederim.

Sayın @cesurpolis61, kullanıcıların 100.000'lere ulaşmasındaki tüyo görevleri hme Profesyonel'de hem de Normal seviyede yapıyor olmaları :) Vale konusunda ise tamamen random (rastgele) dağıtım var.

Sorularınızı bizlere her zaman iletebilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve bulutsuzgece

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Özgür Bey, yapmış olduğunuz açıklamadan ötürü teşekkür ederim.

Sayın @cesurpolis61, kullanıcıların 100.000'lere ulaşmasındaki tüyo görevleri hme Profesyonel'de hem de Normal seviyede yapıyor olmaları :) Vale konusunda ise tamamen random (rastgele) dağıtım var.

Sorularınızı bizlere her zaman iletebilirsiniz :)
peki anlamadığım konu bu tamamlanan görevler yenilenmiyormu görevlerin 2 tanesi hariç tamamlandı artık artı puan alamıyacakmıyız, birde şunu belirtmek istiyorum bu görevlere yenileri eklenemez mi örneğin rakibin valesini yere düşürme, rakibe pişti vermeden skoru tamamlama(en az 50) sonrası, 100, 200 gibi skorlarda pişti vermeden oyunu bitirme

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Görevler yenilenmiyor. Sebebi ise görevleri bir gün elbet herkes bitirecek önemli olan görevsiz alınan puanlardır ve bu puanların önemini arttırmaktır. Yeni görevler şu an için planlarımızda bulunmuyor.

• Beğen
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
yine ben ve yine sorunum var Black güncelleme sonrasında oyuna girdim oyun da haftalık aylık genel puanlamaya girdiğimde oyundan atıyordu oyunadaa güncelleme geldiğini gördüm güncelleme yaptım işte olan o anda oldu ve puanım sıfırdan başladı 36000 olan puanım 1150 perde görevlerde değişiklik yok 3-5 tane harici tamamlanmış gözüküyor herkesin puanları silindi diyelim bakıyorum sıralamada arkadaşların puanı duruyor ...

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: emeginize saglık

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
yine ben ve yine sorunum var Black güncelleme sonrasında oyuna girdim oyun da haftalık aylık genel puanlamaya girdiğimde oyundan atıyordu oyunadaa güncelleme geldiğini gördüm güncelleme yaptım işte olan o anda oldu ve puanım sıfırdan başladı 36000 olan puanım 1150 perde görevlerde değişiklik yok 3-5 tane harici tamamlanmış gözüküyor herkesin puanları silindi diyelim bakıyorum sıralamada arkadaşların puanı duruyor ...

Merhabalar,

Uygulamaya 1 yıldız verip yorum yapmıştınız, gördük, incelemeye başladık. Gerekeni yapıp geri döneceğiz.

Biz mümkün olduğunca kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda çalışıyoruz ancak bir sorun çıkınca iletişime geçmek yerine direk bir yıldız vermeleri bizleri üzüyor. Yaklaşık 8-9 aylık bir emek var ve 1 yıldız kategorisinde, yani çöp uygulama kategorisinde değerlendiriliyor.

İyi günler.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, mesutcinik, Aybin.Kilic ve 4 diğerleri
man20

man20

Üye
Allah geliştiricilerimize sabır versin.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, Aybin.Kilic, narnia16 ve 1 kişi daha
saynesim

saynesim

Üye
teşekkürler eline sağlık

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
öncelikle yorumları cevapsız bırakmadığınız için teşekkürler evet haklısınız 1 yıldız verip yorum yazdım ancak şunuda bilmenizde fayda varki konu içerisinde ki msj lara bakarsanız ne kadar ilgi duyduğumunda farkında olursunuz şöyle ki uygulama yorumlarındada daha önce 5 yıldız verip güzel yorumda bulundum bunlar çok doğal şeyler biz kullanıcılar sizleri eleştireceğiz ki sizlerde en güzeli ile karşımıza çıkasınız..yalan yanlış bir şey yazdığımı yada yaptığımı düşünmüyorum elbetteki hatalar eksiklikler olacaktır önemli olan bunların en kısa zamanda telafi edilmesi bende şahsım adıma o 1 yıldız olayı uygulamanın bahsettiğiniz gibi çöp vs olmasına sebep oluyor sa gerçekten özür dilerim, bu kasıtls bilinçli yapılan bir şey değil sadece öz eleştiri saygılar.....

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar,

Önceden de söylediğim üzere biz kullanıcılarımızın düşüncelerine değer veren bir grubuz. Siz de farkında olmalısınızdır ki sadece bu forumda yazılanlara göre bile 10 güncelleme çıkarmışızdır. O zaman buradan eleştiri kaldıramadığımız çıkarılamaz. Bahsettiğiniz soru bile ilgili de Pazar günü olsa da çalışmamızı yaptık.
.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve BrahimOkumus
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Merhabalar,

Önceden de söylediğim üzere biz kullanıcılarımızın düşüncelerine değer veren bir grubuz. Siz de farkında olmalısınızdır ki sadece bu forumda yazılanlara göre bile 10 güncelleme çıkarmışızdır. O zaman buradan eleştiri kaldıramadığımız çıkarılamaz. Bahsettiğiniz soru bile ilgili de Pazar günü olsa da çalışmamızı yaptık.
.

Şimdiye kadar bir sorun gördüğüm de kendisine herhangi bir yolla iletişim kurup sorunları anlattım ve her defasında da geri dondu ve hoş karşıladı.

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
@cesurpolis61

Unique ID : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Score : 40605
NickName : cesurpolis61
Badge : 4
IsPaidVersion : 0

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonda hala 1100 kusur görünüyor

Yukarıda da bahsettiğim gibi kodda sıkıntı var. Sizin puanlarınız düzgün gözüküyor. Güncelleme gönderdik 2-3 güne gelir, güncellersiniz düzelir.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Oyunda güncelleme falan mı var veri tabanı ile bağlantı kurulamadı hatası veriyor oyunu oynuyoruz ama puanlar sisteme girmiyor.. İnternet bağlantım var iken internet sorunu yazıyor bilgi verirseniz sevinirim

posta güvercini ile gönderildi.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Sunucu ile ilgili bir problem var sanırım. Sunucu yetkililerine ilettim, cevap bekliyoruz.

Üst Alt