Pishti güncellemesi çok yakında:) - Güncelleme Geldi - (GÜNCELLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

teAtalay

teAtalay

Üye
şimdi arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var mesela pişti sıralaması normal gidiyorken 700 puanı olan bir arkadaş o an devam ediyor 710 ve ardından 5dakika sonra bir bakıyorum 9000lere çıkmış bunda bir anormallik görüyorum ben

- - - Eklendi - - -

mesela bu haftaya bakacak olursak sardunya arkadaşımız normal 800lerde seyrederken 9000lere birden 5 dakika içinde çıkması çok şaşırtıcı,buna bir açıklama gelirse çok süper olur

Selamlar,

Oyun network sistemi şu şekilde çalışıyor,

Kullanıcı oyunu bitirdi - Skor Gönder - Başarılı mı?
Başarılı - Veritabanına ekle - Kaydedilen Skoru Sil
Başarısız - Telefona kaydet - Bir sonraki girişte Skor Gönder - Başarılı mı?
Başarısız - Telefona kaydet - Bir sonraki girişte Skor Gönder - Başarılı mı? .... şeklinde devam ediyor ve böylece kullanıcının skoru internetsiz oynadığı sürece birikebiliyor. Oyunda her hangi bir görünen açık yok. Öyle kullanıcılar oluyor ki bazen, birden 1000lerce puan ekleniyor. Hile olsa küçük küçük seri puan yükleme olurdu, birden puan yükleyemez hiç bir kullanıcı. Yine de biz kontrol edeceğiz. Bu gibi süreçlerde bizim karşımızda değil yanımızda olunuz lütfen.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Evet sahi offline olunduğu yada puanın gönderilemediği durumlarda puan birikmesi oluyor.
Yani gönderemedim diye üzülmenize gerek kalmıyor.

Aslında oynanan oyunların boşa gitmemesi açısından çok güzel düşünmüş Emre Bey.

:oke:

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
komando04

komando04

Üye
Selamlar,

Oyun network sistemi şu şekilde çalışıyor,

Kullanıcı oyunu bitirdi - Skor Gönder - Başarılı mı?
Başarısız - Telefona kaydet - Bir sonraki girişte Skor Gönder - Başarılı mı?
Başarısız - Telefona kaydet - Bir sonraki girişte Skor Gönder - Başarılı mı? .... şeklinde devam ediyor. Oyunda her hangi bir görünen açık yok. Öyle kullanıcılar oluyor ki bazen, birden 1000lerce puan ekleniyor. Hile olsa küçük küçük seri puan yükleme olurdu, birden puan yükleyemez hiç bir kullanıcı. Yine de biz kontrol edeceğiz. Bu gibi süreçlerde bizim karşımızda değil yanımızda olunuz lütfen.

estağfurullah karşınızda değiliz asla sadede.böyle ufak hatalar varsa dûzelsin ve haksızlık olmasın,amacımız bundan ibaret benim mobil veri kapalıyken oynadığım on oyundan ikisinin skorunu sonradan kaydetmedi bende şaşırdım ama

teAtalay

teAtalay

Üye

estağfurullah karşınızda değiliz asla sadede.böyle ufak hatalar varsa dûzelsin ve haksızlık olmasın,amacımız bundan ibaret benim mobil veri kapalıyken oynadığım on oyundan ikisinin skorunu sonradan kaydetmedi bende şaşırdım ama

Skorun gitmemesi söz konusu değil, deneyip gönderemeyince bir sonrakinde gönderiyor. Bunları bizimle paylaştığınız için teşekkürler, dün baktım bir şey gözükmüyor. Bir sorun olduğunda puanları geri çekiyorum zaten.

Teşekkürler tekrardan :)

komando04

komando04

Üye
Skorun gitmemesi söz konusu değil, deneyip gönderemeyince bir sonrakinde gönderiyor. Bunları bizimle paylaştığınız için teşekkürler, dün baktım bir şey gözükmüyor. Bir sorun olduğunda puanları geri çekiyorum zaten.

Teşekkürler tekrardan :)

teşekkürler tekrardan eyvallah

komando04

komando04

Üye
Bir kaç güne güvenlik için bir kaç yenilik daha gelecek zaten o zaman anında bilgi verebileceğim size :)

tamamdır teşekkürler bide kardeşim bişeyide daha yeni fark ettim önceden aldığım skorum iki katını alıyorken şimdi sadece 10aldıysan 10 geçiyor bundan bilginiz vardır herhalde

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Yanlışlıkla ücretsiz surum mu girmiş içine :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

tamamdır teşekkürler bide kardeşim bişeyide daha yeni fark ettim önceden aldığım skorum iki katını alıyorken şimdi sadece 10aldıysan 10 geçiyor bundan bilginiz vardır herhalde

Oyunu bırakıp yarıda çıkarsan 2 katı geçmez.
Aldığın puan (attığın fark) ne ise o geçer Serdar :hmmm

komando04

komando04

Üye

Oyunu bırakıp yarıda çıkarsan 2 katı geçmez.
Aldığın puan (attığın fark) ne ise o geçer Serdar :hmmm

yok abi normalde öyle benim daha bugün oldu önceden böyle değildi 100yapıyorum skoru bitiriyorum 60aldıysam 60 geçiyor şimdi emre kardeşimde yanlış düşünmesin hep sorun sendemi çıkıyor diye valla bende anlamadım bu durumu oyundan acil bir işim olmadıkça çıkmıyorum zaten

- - - Eklendi - - -

tekrar 10 denemeden sonra şimdi düzeldi abi bunun sebebi mobil veri açık kapalıdan olabilir mi acaba bide uygulamanın hatasız olduğuna inanıyorum ama gözüme çarpan şu iki sorunun ikisini de 10ar kez denedim skor göndermemede 2kez ve skorumu tamamladığım halde iki katı yerine aldığım skoru vermede 3kez karşılaştım tekrar oyunu silip yükledim şimdi normal bir sorun yok,hala deniyorum inşallah o sorunlarla tekrar karşılaşmam

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye

yok abi normalde öyle benim daha bugün oldu önceden böyle değildi 100yapıyorum skoru bitiriyorum 60aldıysam 60 geçiyor şimdi emre kardeşimde yanlış düşünmesin hep sorun sendemi çıkıyor diye valla bende anlamadım bu durumu oyundan acil bir işim olmadıkça çıkmıyorum zaten

- - - Eklendi - - -

tekrar 10 denemeden sonra şimdi düzeldi abi bunun sebebi mobil veri açık kapalıdan olabilir mi acaba bide uygulamanın hatasız olduğuna inanıyorum ama gözüme çarpan şu iki sorunun ikisini de 10ar kez denedim skor göndermemede 2kez ve skorumu tamamladığım halde iki katı yerine aldığım skoru vermede 3kez karşılaştım tekrar oyunu silip yükledim şimdi normal bir sorun yok,hala deniyorum inşallah o sorunlarla tekrar karşılaşmam

Akşam derinlemesine inceleyeceğim :)

komando04

komando04

Üye
Akşam derinlemesine inceleyeceğim :)

çok teşekkürler kardeşim şu ana kadar aynı sorunlarla karşılaşmadım sildim tekrar kurdum he şunu söylemeyi unuttum iki kezde oyundan atmıştı ama silip kurduğumdan beri sorun yok

teAtalay

teAtalay

Üye
Oyundan attığı durumu belirtmeniz gerekiyor inceleyebilmem için.

komando04

komando04

Üye
Oyundan attığı durumu belirtmeniz gerekiyor inceleyebilmem için.

şimdi yapmıyor artık ama iki kez attığında şu şekilde attı oyunu arka plana aldım tekrar oyuna girdiğimde attı ama silip kurduktan sonra şuan hiç sorun yok

teAtalay

teAtalay

Üye
Arka plana attığınızda.... düşünüyorum

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Süper olmuş.

• Beğen

Üst Alt