Haber Türkçe "4 Resim 1 Kelime" Oyunu Mağazada! (Güncellendi-23.06.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Canlanalım :konus:

7689 değerlendirme

• Beğen
Tepkiler: kesasd
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Yeni özellikler ve yeni bölümler mağazada ;)
@kesasd arkadaşımızın eline sağlık...

• Beğen
Tepkiler: kesasd, OttomaN TigeR ve csH
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
5 dk
Yeni özellikler ve yeni bölümler mağazada ;)
@kesasd arkadaşımızın eline sağlık...

sabah güncelledim, 5dk önce açtım oyunu ve bitti :huhu:bu arada özellik derken?? :)ooo seviye listesine ulaşma gelmişşşş :alkis

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
kesasd

kesasd

Üye
"Popüler Ücretsiz" oyunlar listesinde ilk sıradayız :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve ceza87
Invoke

Invoke

Üye
Yine bitti. :D

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
kaç bölüm eklendi ona göre güncelleyeceğim oyun düşünce ve amaç olarak güzelde 5saatte sonunu getirdiğim tek oyun da bu. Daha önce belirttiğim gibi hem bolum olarak hemde katogori olarak genişletilmel

jepaq

Üye
özellikle eski bölümlerin tekrar oynanabilir olmasını sağladığınız için teşekkürler..
@kesasdseviye listesine erişiliyor ama oyunu bitirdiğimiz zaman eski bölümlere erişemiyoruz. bunu düzeltirseniz iyi olur..yeni bolumler gelene kadar eskileriyle oyalanırdık
@kesasd

• Beğen
kesasd

kesasd

Üye
özellikle eski bölümlerin tekrar oynanabilir olmasını sağladığınız için teşekkürler..
@kesasdseviye listesine erişiliyor ama oyunu bitirdiğimiz zaman eski bölümlere erişemiyoruz. bunu düzeltirseniz iyi olur..yeni bolumler gelene kadar eskileriyle oyalanırdık
@kesasd

Şuan teknik bir sorundan dolayı kaynak kodlarımızı kaybetmiştik. Yoğun çabalar sonucu kurtarabildim. İlgili sorun zaten düzeltilmişti ama henüz yayınlanmamıştı. Geribildiriminiz için teşekkürler :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ooh yapımcısı burdayken Bi açıklık getırsın nasıl oynanıor ilk lwldeyım bşe anlamadım

PTT İle GönderiLdi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
abi ozamn bu çok kitap okuyanlar için ben bazen kurtçe bazen tukce konustum için turkcem okadar iyi deıl : )

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
62.Bölümü söylermisiniz ya bulamadım ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Oyuna güncelleme geldi :oke:

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Oyun çok eğlenceli :)

• Beğen
mk148a

mk148a

Üye
Başarılar ve tebrik ederim dostum, windowslu telefonum olunca deneyeceğim:) şimdilik sybianla idare ediyoruz :)

• Beğen

Üst Alt