Pishti güncellemesi çok yakında:) - Güncelleme Geldi - (GÜNCELLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

m542tf

m542tf

Üye
:) Teşekkürler. Bu arada Özgür Bey ile sizi kutluyorum, uygulamanın demirbaşları oldunuz ^^

ah o lumia samsunda olmasaydı ah ki ah. Kendi bebeğimi alınca :sopa: o zaman ücretinide ödüyüp alıcam

• Beğen
Tepkiler: teAtalay

sevaltopuz

Üye
iyi günler pişti oyununu yıllardır arıyorum telefonuma uygununu bulamadım bulduklarım ise ya açılmıyor veya sol üst köşede küçücük telefonum nokia 5730 xp music bu telefona uygun mu

luckysleven

luckysleven

Üye
iyi günler pişti oyununu yıllardır arıyorum telefonuma uygununu bulamadım bulduklarım ise ya açılmıyor veya sol üst köşede küçücük telefonum nokia 5730 xp music bu telefona uygun mu

olmaz wp için bu uygulamalar

teAtalay

teAtalay

Üye
Size özel bir madalya yapacağım ^^

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
teAtalay

teAtalay

Üye
Zamanında futbolcu Adriano'ya verilen Altın Bidon ödülü vardı :)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
teAtalay

teAtalay

Üye
:) Bir turnuva yapacağız bir ara ve gerçekten özel bir madalya vereceğiz

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve bulutsuzgece
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
turnuvaya katılım şartları olarak bir şeyler varmı ?

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bana madalya yok mu ? :hih:

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Turnuva haftasonu bir gün olursa iyi olur :)
Haftaiçi malum iş güç... :islik

• Beğen
Tepkiler: m542tf
teAtalay

teAtalay

Üye
komando04

komando04

Üye
şimdi arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var mesela pişti sıralaması normal gidiyorken 700 puanı olan bir arkadaş o an devam ediyor 710 ve ardından 5dakika sonra bir bakıyorum 9000lere çıkmış bunda bir anormallik görüyorum ben

- - - Eklendi - - -

mesela bu haftaya bakacak olursak sardunya arkadaşımız normal 800lerde seyrederken 9000lere birden 5 dakika içinde çıkması çok şaşırtıcı,buna bir açıklama gelirse çok süper olur

• Beğen
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Arada ki fark az olsa diyeceğiz ki veri tabanın da sorun var
Su aralar pek oyun oynayamıyorum ama turnuva olursa katılırım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
şimdi arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var mesela pişti sıralaması normal gidiyorken 700 puanı olan bir arkadaş o an devam ediyor 710 ve ardından 5dakika sonra bir bakıyorum 9000lere çıkmış bunda bir anormallik görüyorum ben

- - - Eklendi - - -

mesela bu haftaya bakacak olursak sardunya arkadaşımız normal 800lerde seyrederken 9000lere birden 5 dakika içinde çıkması çok şaşırtıcı,buna bir açıklama gelirse çok süper olur

Eğer Emre Bey'le birlikte piştiyi tasarlayan arkadaş değilse, veritabanıyla ilgili bir sıkıntı olabilir. :hmmm

Emre Bey'in arkadaşıysa problem yok, muhtemelen test ediyordur.

komando04

komando04

Üye

Eğer Emre Bey'le birlikte piştiyi tasarlayan arkadaş değilse, veritabanıyla ilgili bir sıkıntı olabilir. :hmmm

Emre Bey'in arkadaşıysa problem yok, muhtemelen test ediyordur.

valla abi bence ufakta olsa bir sıkıntı var gibi çünkü normalde benim internet paketim sınırsız ve aldığım skorlar anında kaydediliyor,ve ben deneme amaçlı 10 kere filan veri bağlantısını kapatarak denedim 10 kere içinden 2keresinde aldığım skorları kaydetmedi.veri bağlantısını açtığım halde

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

valla abi bence ufakta olsa bir sıkıntı var gibi çünkü normalde benim internet paketim sınırsız ve aldığım skorlar anında kaydediliyor,ve ben deneme amaçlı 10 kere filan veri bağlantısını kapatarak denedim 10 kere içinden 2keresinde aldığım skorları kaydetmedi.veri bağlantısını açtığım halde

Ben sıfırlandığından beri hiç oynamadım.
Sadece işyerindeyken bir arkadaşım açtı oynadı sanırım bir iki defa.

O yüzden sorun var mı yok mu bilmiyorum ama varsa Emre Bey el atacaktır akşam.

Üst Alt