Piquet Renault'daki Geleceği Konusunda İyimser..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Nelson Piquet, 2008 yılı sonrasındaki geleceği hakkında endişe duymadığını söylüyor. Brezilyalı çaylak pilot, bu sezon Renault'da kariyerinde kötü bir başlangıç yapmıştı.

Renault'nun eylül ayna kadar Piquet'yi takımda tutup tutmama konusunda karar vermesi beklenmiyor. Kuşkusuz 23 yaşındaki Piquet'nin geleceği pilot pazarında önemli bir yeri olan Fernando Alonso'nun vereceği kararla da ilişkili.

Piquet, bu konuda olumlu düşündüğünü söylüyor.

"Gelecek yıl da takımla birlikte olacağını varsayıyorum."
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt