Renault & Piquet..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Alman Auto Motor Und Sport dergisine göre Renault pilotu Nelson Piqeut'nin 2009 yılında takımda kalıp kalmayacağını öğrenmesi için eylül sonuna kadar beklemesi gerekecek.

Cuma günü yayınlanan habere göre, Renault'nun Brezilyalı çaylak pilot Nelson Piquet'nin şu anki kontratında opsiyon bulundurmaya karşı olduğu yazıldı.

Aslında, Renault ve 23 yaşındaki çaylak sürücü Piqeut'nin menajeri opsiyon süresinin son günü tarihini ağustostan eylül sonuna alma konusunda anlaşmışlardı.

Piquet'nin şu anki takım arkadaşı eski çifte Dünya Şampiyonu Fernando Alonso önümüzdeki sene hangi takımda yarışacağına sonbaharda karar vereceğini söylemişti

Auto Motor Und Sport, eğer Alonso takım değiştirirse, Renault'nun Fransız test sürücü GP2 pilotu Romain Grosjean'ın Alonso'nun yerine geçebilcek ilk isim olarak gözüktüğünü yazdı.

Eğer İspanyol sürücü 2009 da kalmaya karar verirse, 22 yaşındaki Renaut'nun test sürücüsü Romain Grosjean ilk Grand Prix tecrübesini önümüzdeki sene Piqeut'nin yerine geçerek yaşıyabilir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt