PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

minti19

minti19

Üye
Arkadaşlar bu programı sunan yapan paylaşan herkeze minnetlerimi sunuyorum size çok minnettarım sagolun paylaşan kişiye teşekkür butonuna basıcam sagolasın varya mütişsin mütiş!!!!!

--------------- Ekleme ---------------

Peki arkadaşlar başka model telefonlarda bu programda işe yarıyormu?

The data package the product was found from several directories set in the search path. This is an error condition and not allowed.fix the situation and try again. Diye hata veriyor ne yapmam lazım?

kardeşim ne biçim forum bu ya kimse cevap vermicekmi üye olduguma pişman ettiniz beni!!!

najanaja

najanaja

Üye
teşekkürlere rica etmesini biliyosunda sorun yaşayanlara niye yardım etmiyosun
program kurulmuyo deniyor dongle error ne demek oluyo kuran nasıl kuruyor anlamadım sorun nerde biraz açıklasanda
yardımcı olsan nasıl olur belki o zaman bi teşekkürü hak edersin

safareceptr

Üye
bu pro ile telli nin versiyonun dusurebilirmiym

burak_76_

Üye
arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama bi sorum olacak telefonum 5530xm telefonuma navifirm ile v,32 indirip türkçe dil yükleyip kurdum ancak bazı uygulamaları yükleyemiyorum banka uygulamalarını bundan dolayı tekrar v,31 yüklemek istiyorum ancak phoenixle bir türlü beceremityorum tam yüklerken şu uyarı veriyor

The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F124 - Flash: It was not possible to prepare target device for flashing. Rootkeyhash from bootcode or flash images may be incorrect
.
ne yapmam gerek bu konuda yardımcı olursanız sevinitrim.

Dnae

Dnae

Üye
telefonu bilgisayara kapalı mı bağlicaz açık mı , pc suite de mi depolamada mı yardım edin

[/URL][/IMG]
program yüklenirken bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim

salihk

salihk

Emekli Yönetici
teşekkürler emeginize sağlık

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
güzel çalışma teşekkürler

cumali3737

Üye
S.a usta telefonu bağladıktan sonra mı güncellicez..

usta şu hatayı aldım :
The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware updating failed. Error 0x8401F151 - Flash: Failed to initialize boot rom connection. Check USB connections! If possible do not use USB1.1 ports or any USB hubs.

tolga72

tolga72

Üye
Hiçbir zararı yok demişsin
daha evvel telefonum pcsuitle ile bağlı iken, phonex ile yazılım yüklemiştim başarılı olmuştum.
bu analatımda baktımki pcsuitle ile bağlı olması gerekir diye bir not bulamadığım için pc suitle bağlantısı kurmadan phonex ile yazılım attım yarıda kesildi telefonum açılmıyor.
Hata vemesinin tek sebebi bence pc suitle ile bağlı olmadan yazılım atmaktı. ???
Eğer bana hak veriyorsan 1 sayfadaki mesajına pc suitle ile bağlı olması gerektiği uyarısını eklersen iyi olur

Bu arada benim telefonum için ne yapılabilir Kurtarma yöntemini uyguladım olmadı
hata aladım

Flashing phone
Initializing
Scanning image files...
Waiting for USB device...
--- Press phone's power button! ---
ERROR: Failed to set phone to flashmode

DmAxD

Üye
arkadaşlar 5230 model cep telefonum var rm-588 güncellemelerinden v21.9.105 sürümüne güncelledim fakat telefon hem ingilizce hemde usb olarak pc tanımıyor yeniden yazılım atmaya çalışsam bile phonix programı telefonumu görmüyor nokianın pc suite programları da görmüyor. yardımlarınızı bekliyorum

tolga72

tolga72

Üye
flash yarıda kaldımı box aleti olmadan yapılabileceğne inanmıyorum.
çünkü denemediğim yol kalmadı ama yapamadım tam 3 gün uğraştım sonunda telefoncuda yaptırdım box ile

flash atıpta yarıda hata veren telefona box suz tekrar falsh atıp başarılı olan varsa nasıl yaptıpını detaylı anlatırsa
bir çok insan faydalanır. saygılar

serkio

Üye
Ellerinize sağlık sonunda başardım

koseaa

koseaa

Üye
Teşekkürler eline sağlık

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Telefonun yazılmına direkt müdahale sanırım. Temiz ve sorunsuz yapılsa da garanti dışı kalıyor mu? yani anlaşılıyor mu teknik uzmanlar tarafından?

CASPER-MAN

Üye
saolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ozankalender

ozankalender

Üye
mrb 6303 telefonum war programları indirdim herşey tamam rm-443 dosya yapıp belırtılen yerede kopyaladım. programı kurdum ardından actım file yapıyorum scan product yapıyorum fakat telefon bılgılerım belırtılen yere gelmıyor yardımcı olursanız sevınırım:bigstar:

Arkadaşlar hersey tamam bnm bu seferde firmware update sayfasında telın product code yerınde hıc bısey yazmıo

aynen bende dıger yontemle yapamayınca bunu denemeye calıstım ama fırmware update dedıkten sonra hıcbırsey gelmıyor updatede yapmıyor napmamız lazm ?

Antibiyotik35

Üye
Error loading component

HRESULT 0x80040154 (-2147221164)
This means:
Sınıf kaydedilmemiş

bu hatayı alıyorum açılışta ve product code çıkmıyor ne yapmalıyım.. ?

yok ilgilenen yokmuş 14 sayfayı okuyunca bunu anladım.. kopyala yapıştır konu aç olmuş galiba sorunlara çözüm yolu göstermemiş arkadaşlar

aksarayli77

Üye
cok cok tesekkurler yigit!

kejman_123456

Üye
slm bu programın kullanımı yasal mı _?

bu yapılan işlem teknik servis tarafından ögrenilebiliyor fakat garnti dışı kalmıyor bilginize.dongle hatası veren arkadaşlar için de şunu söylemekte fayda var dongle usb bellktir programın açılabilmesi için dongle takılı olması gerekir bir nevi ******dir.

seko14

seko14

Üye
ellerinize sağlık ..gerçekten çok işime yaradı.. ovi store ve bi kaç uygulamanın silinmesi gerçekten çok saçma. bu sorunu çözdüm artık sayenizde... telefon ilk aldığım haline geri döndü ve muhteşem oldu bütün silinen uygulamalar geri geldi ...çok teşekkür ederim...

Üst Alt