PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

1oUrkiLLer95

Üye
arkadaşlar n yazılmı yükledim de galiba hacklenmiyor bu olaydan sonra..

Engin_ER

Engin_ER

Üye
böyle bir hata veriyor arkadaşlar

diago

Üye
arkadaşlar flashing diyorum firmware uptade diyorum ama gelen ekranda hiç bir yazı görünmüyor code falan bomboş ne yapmam gerek işletim sistemi windows 7 notebook um

Engin_ER

Engin_ER

Üye
böyle bir hata veriyor arkadaşlar

burada bir arkadaşın verdiği linkten indirmiştim bu hatayı neden verdi bilmiyorum sanırım eksiklik verdı .
ancak başka bir linkten indirip yüklediğim phoneix hata vermedi onula güncellemeyi yükledim tel 6303 v10,12

r@sim

r@sim

Üye
kardeş bu program bende çoktan var birtürlü bununla kuramadım hep hata veriyor

Engin_ER

Engin_ER

Üye
burad bir çok link verilmiş ancak 98 mb olan bir link var onu indirip kurdum hiç hata vermedi ama bunu bulup kurana kadar 3 tane phoneix indirdim hepsi hata verdiler.

tsmurat61

Üye
aynen söylediğiniz gibi yapıyorum ama resimdeki gibi hata veriyor telefon kapanıp açılıyor. 5800 expressmusic 52.0.007 siyah(birine verdim siyah yerine kırmızı yüklemiş onunda versiyonu52.0.007) ı yükemeye çalışıyorum ama olmadı .
İşte Resim ;

Uploaded with

kokpit774

kokpit774

Üye
flash esnasında tel. kapalımı olacak acaba.

aras911

Üye

polat724

Üye
Abi oncelikle tesekkur ediyorum Ben basliyorum ama sonra altdakilari yaziyor
The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware updating failed. Error 0x8401F124 - Flash: It was not possible to prepare target device for flashing. Rootkeyhash from bootcode or flash images may be incorrect.
ne yapayim simdi

MurdemYasLahoya

Üye
kurulum hatasız yapıldı telefon acıldı ama ne wireless ile ne de normal bağlantı yapamıyorun :S sorun nedir

ziya09

Üye
c5 03 RM-697 scan yaptım bilader görmedi program

ihsan__47

Üye
product code ye tıkladıgımda şöyle bi uyarı verıyor neither DP1.0 nor dp2.0 was found for the product or the product cannot be ıdentified bu nedemek acıl yardım

--------------- Ekleme ---------------

phoenıx te alıyom bu hatayı acıl yarım lutfen

Çölaslanı2009

Üye
Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık saolasın çok işime yaradı.
bideşunu eklemek istiyorum ben phoenixi kurduktan sonra sınıfı kaydedilmemiş hatası veriyordu 'yönetici olarak çalıştır' seçeneği ile çalıştırdım çalışmaya başladı
bu hata verirken flaşlamaya çalışmıştım telefon öldü bide onu tekrar yüklemekle uğraştım neyseki onunda çözümünü varmış:)
telefonu kurtardım ama açılmıyor titriyor ışık biraz yanıp kendini kapatıyor du !!!!! o da orjinal ile flaşlarken düşük versiyonu ile yapmışım aynı dilin en son versiyonunu buldum navifirimden tekrar flaşladım düzeldi sonra türkçe dili yükledim
herşey tmm şimdi
selamlar herkese

statar1987

Üye
bende Firmware Update'e yaptıktan sonra Product Code yazan yerde tel bilgileri görünmüyor ne yapmam lazım şimden cok tesekkurler

djprofix

djprofix

Üye
ewet aynı sorun bende de war bunu nasıl gıdere bılırız bılgısı ollan arkadaş yokmu

holygan9998

holygan9998

Üye
sonunda yaptım...emeğine eline sağlık kardeşim...çok teşekkürler...!

CanerArsLan

CanerArsLan

Üye
Phoenix i yüklerken bu hatayı aldım .s.s 3-4 yerden indirdm phoenix i ama hep aynı hata .s Jaf la da denedjm ondada brcak hata verdi ve stede yazılan yorymlardan okudum yıne düzeltemedjm hataları.s işletm sistemi win7-32 en sonnda XP formatlıcam kafayı yedim :off:

*PoweR+

*PoweR+

Üye
çok teşekkürler sana olur inşallah

fizikçiyim

Üye
bende telefonu gördü ama Flashing'den Firmware Update'ye tıkladığımda telefon bilgileri yok ne yapabilirim

Üst Alt