Galaxy S3 i9300 PERFORMANS+320Mb RAM CM 4.4.4 KİTKAT ArchiDroid 3 (guncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

fatih_14531979

fatih_14531979

Üye
Calismama gibi bir durumu olmamasi gerekir...
Arkadaslar bu versiyon 4.4.4 yani 4.3 den cok farkli bir sistem yeni kullaniyorsaniz alismaniz biraz zaman alabilir... Karistirin biraz bluetooth simgesine basiki tut.. Ayarlari acilir... Radyosunu inan hic kullanmadim :)[/QUOTE
gercekten güzel room emeginie okteekkue ederim ama dedimya bulutut normal olarak baglanıyor ama medya sesii var ses vermiyor i

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim:bilmem:

lemaynak

lemaynak

Üye
Calismama gibi bir durumu olmamasi gerekir...
Arkadaslar bu versiyon 4.4.4 yani 4.3 den cok farkli bir sistem yeni kullaniyorsaniz alismaniz biraz zaman alabilir... Karistirin biraz bluetooth simgesine basiki tut.. Ayarlari acilir... Radyosunu inan hic kullanmadim :)[/QUOTE
gercekten güzel room emeginie okteekkue ederim ama dedimya bulutut normal olarak baglanıyor ama medya sesii var ses vermiyor i
Bluetooth gayet iyi bende belki gorunur kilmadigin icin kullanamiyor olmalisin... Medya sesini anlayamadim. Ne amacla kullaniyorsun arabada muzik icin falansa o kisimlari pek bilmiyorum..

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Heralde ondan bahsediyor:D
Bende test ettim çünkü başka cihazda sorun yok:)

• Beğen
Tepkiler: lemaynak
fatih_14531979

fatih_14531979

Üye
Bluetooth çalışıyor. Ortam sesi derken neyi kastetdiğinizi anlamadım.
Radyoda ne gibi sorunlar var. Belki yardımımız dokunabilir.:D
müzik internet radyo bunların sesini vermiyor normal radyo donuyor tli kasıyor sanki

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Ben denemiştim öyle bir sorun yoktu.
Müzik
İnternet gayet iyi çalışıyor
Yeniden temiz kurulum yapın isterseniz.:bilmem:

fatih_14531979

fatih_14531979

Üye
Ben denemiştim öyle bir sorun yoktu.
Müzik
İnternet gayet iyi çalışıyor
Yeniden temiz kurulum yapın isterseniz.:bilmem:[/QUOT
arkadas ilgin için cok tesekkür ediyorum .ben radyoyu internetten bulutut kulaklıkla dinliyorum. bu roomda dinleyemiyorum.buna bir cözüm varmıdır .ilginize tesekkur ederim

lemaynak

lemaynak

Üye
Slm tuneln radio yu kur google storeden ben onu kullanıyorum

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Aynen:oke

ofurkan

Üye
Hocam medya sesi sorunu bendede var mesela ogyoutube açıyorum video oynuyor ses gelmiyor telefonun sesi açık video sesi açık ve telefonun bildirim sesleri geliyor

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
İsterseniz flash player yüklemesi yapın bende yoktu öyle bir sorun.
Chrome kullanın:oke:

lemaynak

lemaynak

Üye
Aynen flash player yukleyin duzelir hatta yukleme falan yapmak istemezseniz size chromeden haric browser onerim olacak uc browser gayet iyi acmadigi video yok tek sikintisi tr degil

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Evet Uc browser symbiandan beri favorimdir.:oke:

Aziz04

Aziz04

Üye
teşekürler

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: Aziz04

icerain35

Üye
hocam kuramadım bi türlü naaptıysam olmadı aradım taradım bulamadımda,kurulumun tam sonuna gelmişken set_metadata_recursive: some chances failed hatası veriyor,ama genede son dedinmi kurulum başarıyla tamamlandı yazısı çıkıyor.ama telefon açılmıyor,tekrar cwm ye geri dönüyor. bu arada cwm "cwmtouch-6.0.3.2" ekran görüntüleri :

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Cwm nin bir üstünü kullanmayı tercih edin.
Buyuk ihtimalle çözülmesi lazım.Belkide dosya hasarlı olabilir.
Tekrar indirin

• Beğen
Tepkiler: lemaynak
lemaynak

lemaynak

Üye
Cwm yani recovery hangini kullaniyorsun bilmiyorum 2 cesidi var zaten bendeki dokunmatik olanı.... Dicem suki kurulum yapmadan once sd kart haricine format atman bunu cwm uzerinden yapabilirsin... Yani tum wipe leri yap en son yuklemeye geç ..... Buda olmazsa dosya yi tam indirmeden indirme iptal olmustur bu nedenle hata alabilirsin...
Tekrar soyluyorum ysnlislikla karti firmatlamaBendeki recovery yani cwm yani kurtarma modu teamwin2.7

icerain35

Üye
nextworld hocam dün acil lazımdı telefon archidroid kuramayınca dedim stock rom kurayım archi kernel atarım,dedim bakarsın o işe yarar,kurdum rootladım samsung ıvır zıvırlarınıda kaldırdım.güzelde oldu telefon yağ gibi ama şimdide titreşim çalışmıyo :) bugün cwm son versiyonla denicem.dene yanıl orta yolu bulcaaz inş.
lemaynaak hocam her kurulumda sırasıyla yaptığım işlemler

1) wipe data/factory reset
2) wipe cache partition
3) advanced/wipe dalvik cache
4) mounts and storage/

• a) format /cache
    b) format /system
    c) format/data

artı dosyayı xda dan normal indirmek istediğimde ağ hatası diyip duruyodu yarıda kesiliyodu,torrent olarak tek seferde sorunsuz indirdim,bakalım cwm yi yükseltip denicem.

artı söylemeyi unuttuğum bişey daha var
    UltimaAOSP v1.1.1 [Valhalla] [Android 4.4.2]
    UltimaROM v17.2 [Diablos] [Android 4.4.2]
    cm 11 denedim
    onlardada sorun olmuştu kuramadım ,ilginçtir stock rom dan başkasını da yemiyo makine, archidroid de telefon açılmasada en azından kurulum tamamlandıydı.bgn uğraşcam halledebilirsem nasıl olduğunu yazarım inş.
arkadaş çıldıracam yaa cwm yi 6.0.4.7 yaptım kuruldu kurulmasınada, sevincim kısa sürdü:( meret çok hoşuma gitti titreşimde düzeldi, de bu seferde kamera çalışmıyor.aradım taradım eski versiyonlarda benzer sorunlar varmış da 2.5.3 den herkes çok memnun,kameram çalışmıyor diyen yok.bende neden düzgün çalışmazki yokmudur bunun bi patch i filan yada nası düzelecek? kernel den kaynaklanırmı ? direk kurulum yapmıştım,özelliklerini tek tek seçip farklı bi kernelle denesem düzelirmi?

tomm

tomm

Üye
nextworld hocam dün acil lazımdı telefon archidroid kuramayınca dedim stock rom kurayım archi kernel atarım,dedim bakarsın o işe yarar,kurdum rootladım samsung ıvır zıvırlarınıda kaldırdım.güzelde oldu telefon yağ gibi ama şimdide titreşim çalışmıyo :) bugün cwm son versiyonla denicem.dene yanıl orta yolu bulcaaz inş.
lemaynaak hocam her kurulumda sırasıyla yaptığım işlemler

1) wipe data/factory reset
2) wipe cache partition
3) advanced/wipe dalvik cache
4) mounts and storage/

• a) format /cache
    b) format /system
    c) format/data

artı dosyayı xda dan normal indirmek istediğimde ağ hatası diyip duruyodu yarıda kesiliyodu,torrent olarak tek seferde sorunsuz indirdim,bakalım cwm yi yükseltip denicem.

artı söylemeyi unuttuğum bişey daha var
    UltimaAOSP v1.1.1 [Valhalla] [Android 4.4.2]
    UltimaROM v17.2 [Diablos] [Android 4.4.2]
    cm 11 denedim
    onlardada sorun olmuştu kuramadım ,ilginçtir stock rom dan başkasını da yemiyo makine, archidroid de telefon açılmasada en azından kurulum tamamlandıydı.bgn uğraşcam halledebilirsem nasıl olduğunu yazarım inş.
arkadaş çıldıracam yaa cwm yi 6.0.4.7 yaptım kuruldu kurulmasınada, sevincim kısa sürdü:( meret çok hoşuma gitti titreşimde düzeldi, de bu seferde kamera çalışmıyor.aradım taradım eski versiyonlarda benzer sorunlar varmış da 2.5.3 den herkes çok memnun,kameram çalışmıyor diyen yok.bende neden düzgün çalışmazki yokmudur bunun bi patch i filan yada nası düzelecek? kernel den kaynaklanırmı ? direk kurulum yapmıştım,özelliklerini tek tek seçip farklı bi kernelle denesem düzelirmi?
Kardeşş temiz bir kurulum yapman gerekio bütün temzilemeleri yaptıktan sonra yazılımı temizlemelisin adım olarak yazılım yüklemeden hemen önce megawipe'ı yüklemelisin ve ondan sonraki adım olarak ta yazılımı yüklemelisin

Üst Alt