Galaxy S3 i9300 PERFORMANS+320Mb RAM CM 4.4.4 KİTKAT ArchiDroid 3 (guncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Bende o sebebten paylaştım 4.4.4 de genelde buglar çoğalıyor fakat bu romu uzun zamandıf takip ediyorum 06.09' da aldığı güncellemeylede dahada stabil olmuş ozaman:) İyi Kullanımlar

• Beğen
Tepkiler: Joker

ofurkan

Üye
Yeni sürümde kamera hatası var mı ?Ben bu romun eski sürümünü yüklemiştim arada kameraya bağlanılamıyor diyordu.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Hiç bir hata yokRahatlıkla kullanabilirsiniz:oke:Yinede bir sorun görürseniz haber verin elimizden geldiğince yardım ederiz;)Up

• Beğen
Tepkiler: ofurkan
gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
kardeşim rehberde görüntülenecek kişilerde sim yok yani simdeki leri oraya nası atabilirimkardeş bide freedom çalışmıyor onun çözümü varmı

KAAN METE

KAAN METE

Üye
kardes herseyı yaptım ama teli acarken ses acma home ve guc tusuna aynı anda bastıgım halde ekranda sadece galaxy s3 yazısı cıkıp yanıp sonup duruyo... dıger cwm ekranı cıkmıyor neden

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
kardes herseyı yaptım ama teli acarken ses acma home ve guc tusuna aynı anda bastıgım halde ekranda sadece galaxy s3 yazısı cıkıp yanıp sonup duruyo... dıger cwm ekranı cıkmıyor neden
Olması gereken bir şey
Samsungtan sonra güç tuşunu bırakın

KAAN METE

KAAN METE

Üye
cınce bır menu cıktı takıldım kaldım yardım edınacıl yardıma ıhtıyacım var

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim rehberde görüntülenecek kişilerde sim yok yani simdeki leri oraya nası atabilirimkardeş bide freedom çalışmıyor onun çözümü varmı
içe aktar yomu sim için
Freedom hiç denemedim

KAAN METE

KAAN METE

Üye
cwm based recovery v6.0.4.5 ve altında 7 kısımdan olusan bır ekran burda kaldım

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
cwm based recovery v6.0.4.5 ve altında 7 kısımdan olusan bır ekran burda kaldım
Internet zor çekiyor
En Üsttekinin bir alti install zip demekKardeş sana bir zip vericem onu oradan yükleyeceksin ingilizce olucak:oke: Bunu kur linki yanlış verdim:D
Bunu kur linki yanlış verdim:D
Yaptıysanız çıkıyorum?

bytllh

bytllh

Üye
hocam eline sağlık ama birşey soracam.
Rom stabil mi, bir de kasma var mı? Oyun oynamıyorum telle ama bazı romlar çok kasıyor o yüzden soruyorum

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Rom Bulabileceğin en stabil romdur.
En stabilde cidden yazıyorum kesin stabil(hatta stabil lafı yakışmıyor bile:D):oke:
Ayrıca mükemmel performansı var
Önizlmelerden görebilirsiniz resimlerin üst kısımlarında değerleri yazıyor RAM 320 harcıyor
Bence düşünme tabi siz bilirsiniz:D

blackcat67

blackcat67

Üye
oyun performansı ne alemde birde hoparlörden müzik sesi nasıl cyanogenmodda berbattı

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
kardeş rom harika da bu tel şarjdayken pil ışığı sürekli yanıyo sadece ekran kapalıyken yanması için bi ayar varmı

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Bilmiyorum onu:D

Yok galiba:bilmem:

fatih_14531979

fatih_14531979

Üye
güzel bir çalısma ama bulututda ve radyo da sorunlar var bulututda ortam sesine baglanmıyor birde görev yöneticisini bulamadım

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth çalışıyor. Ortam sesi derken neyi kastetdiğinizi anlamadım.
Radyoda ne gibi sorunlar var. Belki yardımımız dokunabilir.:D

lemaynak

lemaynak

Üye
Bu romu 1 senedir takip ediyor ve kullaniyordum... Suanki son gncelleme tum eksiklerini gidermis gibi... Arkadasinda dedigi gibi eksiksik bir rom yani gayet stabil durumda... Rom hakkkinda sorusu olanlara yardimci olabilirim...
kardeş yükleyince alt kısımda biraz boşluk oluyo
Rom yuklerken isaretli seceneklerden bitisi bunu sagliyordu... Yani ekranda ekstra geri ayar tusu atiyor...Kurulu programlar icinde LTE falandi simdi hatirlamiyorum onu ac ayarlariyla bi oyna ordan kapatabilirsinA
güzel bir çalısma ama bulututda ve radyo da sorunlar var bulututda ortam sesine baglanmıyor birde görev yöneticisini bulamadım
Calismama gibi bir durumu olmamasi gerekir...
Arkadaslar bu versiyon 4.4.4 yani 4.3 den cok farkli bir sistem yeni kullaniyorsaniz alismaniz biraz zaman alabilir... Karistirin biraz bluetooth simgesine basiki tut.. Ayarlari acilir... Radyosunu inan hic kullanmadim :)

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Yani Anlaşılan hiçbir sorun yok değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
CM 11 için tema ekleyeceğim yakında;)

Üst Alt