Peki Lumia'Larda Tutmazsa Nokia Batar Mi .?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben şu anki halinden de memnunum. Lumia900 son zamanlarda beni rahat ettiren en iyi telefon diyebilirim. Beni yormuyor yani. Ha eksikleri yok mu var tabi ki hem de bana gore eksik olanlar belki de hicbir kullanicinin aklina gelmemiştir. Ama uygulama az deniyor ya ona katilmiyorum. Olmayan uygulama nedir bana gore ligtv,sahibinden,gittigidiyor gibi uygulamalarin eksikligi problem ki onlar da aciklandi yakinda geliyorlar.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
ben şu anki halinden de memnunum. Lumia900 son zamanlarda beni rahat ettiren en iyi telefon diyebilirim. Beni yormuyor yani. Ha eksikleri yok mu var tabi ki hem de bana gore eksik olanlar belki de hicbir kullanicinin aklina gelmemiştir. Ama uygulama az deniyor ya ona katilmiyorum. Olmayan uygulama nedir bana gore ligtv,sahibinden,gittigidiyor gibi uygulamalarin eksikligi problem ki onlar da aciklandi yakinda geliyorlar.
Uygulama zamanla gelir bunu anlamıyorlar. Uygulamada aldığı desteği hangi platform almış. İşbank Garanti (yanlış hatırlamıyosam akbank) wp7 için uygulama geliştirdi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yahu bir rica edeyim Ali abime diye girdim neler olmuş yahu :bilmm :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şu lumia ları yapan firmaya hiçbişiy olmaz,hala en iyi telefon yapan firma nokai bence

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bir haber sitesinden alıntı:

'nın kısa bir süre önce tanıtımı yaptığı Lumia serisi akıllı telefonlarının fiyatlarını açıkladı
Windows Phone ile yola devam etme kararının ardından Lumia serisini kullanıcılara sunan , geçtiğimiz günlerde ikinci jenerasyon Lumia modellerini tanıttı. Lumia 900 modelinin yerini alan 920 ve Lumia 800′ün yerini alan 820, şık tasarımlarının yanında çift çekirdekli işlemci ve kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

Lansman esnasında kasım ayı içerisinde pazarına sunulacağı açıklanan iki modelin fiyatları da nihayet belli oldu. 'nın ve ofislerinden verilen bilgiye göre Lumia 920 modeli 649 avroluk fiyat etiketine sahip olacak. Daha hesaplı olan Lumia 820′nin fiyatı ise 499 avro olarak belirlenmiş. Telefonların piyasaya çıkış tarihi net olarak belirtilmemekle birlikte kasım ayı içerisinde kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor.

Fiyatların açıklanmasını önemli kılan nokta ise bu modellerin pazarına da gelecek olması. Nihayet Türkçe dil desteğine sahip kavuşan Windows Phone 8 işletim sistemiyle 'nın yeni Lumia'larını yıl sona ermeden piyasaya sunmasını bekliyoruz. Firmalar genelde 'deki fiyatlarını avro fiyatları üzerinden hesapladığı için yeni Lumia'ların fiyatları hakkında da tahminlerde bulunabiliriz.

649 avroluk fiyatıyla Lumia 920, 'ye 1500-1700 arası bir fiyatla gelebilir. Bunun aşağısı ise pek mümkün görünmüyor. Lumia 820 konusunda ise agresif bir strateji ise 1100-1200 seviyelerini görebiliriz. Dolayısıyla yeni Lumia'ların 1000 TL'nin altında Türk tüketicilerle buluşması bizce imkan dahilinde değil. HTC'nin de bu fiyatın altına düşmeyeceğini düşünürsek 'de Windows Phone 8′li modeller alt segmente pek hitap etmeyecek gibi.

-------------

bir sonraki telefonum olmasını istiyordum ancak 1.700 tl civarı piyasaya sürüleceğini öğrendikten sonra tüm hayallerim suya düşmüş durumda... el insaf; kaç senedir piyasada yoksun, biz vefa gösterip tekrar seninle olmaya niyetlenmişken bu hiç olmadı be nokia !

Ekşisözlük'te gezinirken Lumia 920 hakkında rastladığım sitem dolu yorum :kıskıs:
Sitem etmekte haksız da sayılmaz doğrusu...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ozgur o alinti olan haberde italya icin yanlis fiyat verilmis. İtalya fiyati 599€ olarak aciklandi nOkia italya tarafindan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt