Haber Nokia 3310'un yeni versiyonu yine özellikli telefon olarak sunulacak

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 3310'un yeni versiyonu yine özellikli telefon olarak sunulacak
Nokia, efsanevi modeli 3310'u yine özellikli telefon olarak pazara sunacak.

Cep telefonu pazarının önemli firmalarından olan Finlandiya merkezli Nokia, özellikli telefon modelleri ile zamanından fırtına gibi esmişti. Firma daha sonra akıllı telefon modellerinin yükselişi ile bu yöne biraz daha ağırlık vermiş, ancak kötü finansal sonuçlar ve düşük satış rakamları sonrasında da pazardan çekilmişti.

Windows işletim sistemi ile Lumia akıllı telefon modelleri ile karşımıza gelen Nokia, cihazlar ve servisler bölümünü Microsoft'a satmıştı. Bu satış anlaşmasına göre Nokia 2016 son çeyreğe kadar pazara giremiyordu. Bu sürenin bitmesi ile geçtiğimiz sene sonunda ilk özellikli cep telefonu Nokia 150 gelmiş ve bu sene başında da ilk Android akıllı telefon olarak Nokia 6 gelmişti.

Şimdi de firma yeni bir duyuru etkinliği hazırlığında. 26 Şubat tarihinde İspanya, Barcelona'da MWC 2017, Mobil dünya Kongresi'nde firma yeni cihazlarını gün yüzüne çıkartacak. Bu cihazlar arasında özellikli telefon da yer alabilir.

Nokia'nın eskiden sunduğu cihazlardan birisi Nokia 3310 olmuştu ve özellikli telefon olarak satışa çıkmış ve 180 milyondan fazla satılmıştı. Bir süredir gelen bilgilere Nokia'nın 3310 cihazını tekrara pazara sunmaya niyetli olduğu yönündeydi. Bu yeni cihazın selefine göre daha ince tasarıma sahip olacağı ve daha hafif olarak geleceği kaydedilmekte.

Eski Nokia 3310, monochrome ekran içerirken, yeni versiyon ise daha büyük renkli ekran ile sunulabilir. Gelen bazı iddialar yeni cihazın MWC 2017'de duyurulabileceği yönünde.
Nokia 3310'un yeni versiyonu yine özellikli telefon olarak sunulacak

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
işletim sistemi ne olacak :)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
S40 olabilir. Az enerji tüketimi , az internet harcaması , az yazılım boyutu vs vs . Kısacası tasarruf sistemi kullanılır bence. Sizde tasarruflu ve akıllı olsun istiyorsanız Nokia X2-00 deneyin . :-)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
s40ın biraz daha yenilenmiş hali olabilir
daha seri kullanım daha yeni arayüz yıl 2017 nokia yapacaktr bişeyler

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Eğer ciddi anlamda ucuza satarsa milyonlarca satma ihtimali var sırf süs olsun diye alacak kişiler tanıyorum :kop2:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Onlardan biri de benim. Al bi kenarda kutusunda dursun . Lazım olur canın sıkıldığında kullanırsın.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Onlardan biri de benim. Al bi kenarda kutusunda dursun . Lazım olur canın sıkıldığında kullanırsın.
60$ civarında fiyatı olacak gibi duruyor öyle söylentiler var bakalım TR gelirse bizde alırız bir tane zararı olmaz :ehe

Üst Alt